Sampsted ontbreekt op training: Rechtsback op weg naar nieuwe werkgever

Het vertrek van Alfons Sampsted is op een haar na rond. De IJslander ontbrak vandaag op de training en is volgens Leon ten Voorde op weg naar Birmingham City FC. De verwachting is dat de transfer naar de club uit de League One, het derde Engelse niveau, snel zal worden afgerond. Sampsted wordt buiten de selectie gehouden voor het duel met N.E.C. Dat betekent dat Bruggink er weer een uitdaging bij heeft. Naast een centrale verdediger moet hij nu ook op zoek naar een nieuwe rechtsback.
FC Twente nam Sampsted iets meer dan anderhalf jaar geleden transfervrij over van het Noorse FK Bodo/Glimt. De verwachting is dat FC Twente een transfersom gaat ontvangen voor de IJslands international wiens waarde wordt geschat op iets meer dan 2 miljoen euro. Dat geld kan Bruggink weer gebruiken voor het aantrekken van een nieuwe rechtsback.
De beoogde opvolger speelt bij de komende tegenstander in de eredivisie N.E.C. Nijmegen. Het betreft de 23-jarige back Bart van Rooij. Hij heeft nog een eenjarig contract en een geschatte marktwaarde van 2 miljoen euro. Het is onbekend welke andere alternatieven Bruggink op zijn lijstje heeft staan. Een speler die eerder werd gelinkt aan FC Twente is Ki-Jana Hoever van Wolves, maar Bruggink ontkende in gesprek te zijn met de Nederlander.
Plaats reactie
22 reacties
Rik304 +757
Snap niet dat er beweerd wordt dat hij geen kans gekregen heeft. Eerste Europese pot niet mee gedaan vorig seizoen en daarna 19x op rij basisspeler in Europa en competitie.
Ben zelf wel gecharmeerd van Van Rooij als opvolger.
Alex +432
Heel verstandig om deze jonge te laten gaan. Soms blijkt na een transfer dat je alsnog moet doorselecteren en dan moet je dat ook doen. Geloof honderd procent zeker dat er al onderhandelingen gaande zijn aangaande een nieuwe rechtsback want anders laat je Sampsted niet zo makkelijk gaan. Benieuwd wie de opvolger gaat worden !
faas48 +2586
Ongelooflijk wat een misplaatste verkoop. Een goede rechtsachtrr moet je wel de kans geven om te kunnen voetballen. Echt een slechte handeling.....
nw5gywzfmm +1916
Ik ben benieuwd of deze acties ook allemaal uit de koker van Streuer komen of dat Bruggink alleen zo bezig is met pleisters plakken. .
daslekker +9295
Ik begrijp er niets van.
De jongen heeft nooit een echte kans gehad en nu moet er iemand anders voor hem aangeschaft worden.
Als ze minder willen uitgeven dan dat ze voor hem ontvangen - dus toch een beetje willen verdienen - vinden ze nooit een speler met meer kwaliteit dan Sampstead.
Tenzij Sampstead zelf beslist weg wil, wat ik goed kan begrijpen, heeft het geen nut hem te verkopen!
FCT1965 +11410
Sampsted heeft 28 wedstrijden in de basis gestaan. En dan beweer jij met doge ogen dat hij geen kans heeft gehad? Iets beter je huiswerk doen.
TwenteFanVanafDag1 +351
Heeft wat mij betreft nooit kunnen overtuigen op een enkele wedstrijd na. Maar als de keuze van Oosting na de voorbereiding op een middenvelder valt in plaats van een echte RB zegt dat genoeg. Oosting moet het maar doen met de spelers die hij van Bruggink krijgt en koos logische wijs voor Regeer die feller is. Maar als Bruggink niet geholpen word door Streuer in een juiste team samenstellen, wat is dan precies de reden van de verlenging van zijn verblijf bij ons?
Waarom ziet iedereen de beperkingen maar word er niet optijd gewerkt aan versterkingen voordat straks onnodig teleurstelling komen. Straks uit de CL is de eerste teleurstelling. Misschien ben ik te negatief maar ik denk dat het wel reëel is met deze verdediging zo.
Enschede2 +2037
Zonde... En onbegrijpelijk
FcTwentesupporteruitAssen +13455
Mooi voor Sampsted en Fc Twente. Hij is ontevreden en vindt een nieuwe uitdaging. Fc Twente kan voor dat geld een kwalitatief betere speler halen.
Ronald70 +2596
Ik snap zijn ontevredenheid. Je voelt je behoorlijk gepeopled als er voor Regeer gekozen wordt. Enorme fout van Oosting
vierentwintig +93
Geef Mesbahi eens de kans, deed het in de voorbereiding als rechtsback zeer goed. Hij was stabiel en sterk, tegen de Schotten gaf hij niets weg en zette zijn directe tegenstander weg alsof ie er niet liep. 18 jaar en talentvol, ik denk dat ie het beter doet dan Regeer.
Ronald70 +2596
Als Regeer niet meer in verdediging komt te spelen is er geen andere keuze als Sampsted niet meer gaat spelen voor Fc Twente.
Ik gun Sampsted het beste al vind ik het doodzonde als het rond komt.
Succes Sanpsted
RanzouNL +1926
De opvolger wordt dus van Rooij... en NEC krijgt er wss gewoon een betere speler voor terug in de vorm van Zeefuik. Ik vond best veel transferperiodes geslaagd bij Twente de laatste jaren maar op een paar spelers na (Lammers en Kuipers) vind ik het echt pure middelmaat. Hoop dat de spelers nog kunnen verassen.
Tijntje +682
Dus je wil een speler halen met de zelfde marktwaarde? En moet nog aanpassen aan het spel van het team.
Twente1977 +1824
Owen Wijndal ophalen en Brenet terughalen!
tuini48 +583
Breng terug halen is echt dom.
Die is alleen maar met privé problemen bezig, en zakt steeds verder, gevalletje Promes, dus niet aan beginnen
Rik304 +757
Was bij tijden nuttig maar heeft niet echt door kunnen groeien naar niveau subtop Eredivisie. Mooi dat hij nu wel de stap kan maken en je er wellicht nog een miljoentje voor krijgt.
Cher.u +1278
Ik snap dan Lars een wereld keeper is 😉, maar om zo veel verdedigers in een keer los te laten is.. een interessante beslissing
Sjerp.S +604
Had meer kans moeten krijgen. Een back die plaats moet maken voor een middenvelder. Samsted heeft in het vorige seizoen alnlaten zien dat hij een stabiele back is. Alleen Oosting wil dat niet zien. Deze gaan we heel erg misse en zal nog ver kunnen komen. Daarna komt weer bij de TD het gevoel van zo jammer dat we dat "alweer" gedaan hebben.
Ronald.v +2297
Hopen dat ze snel vervangers aantrekken, ook voor het centrum anders word de spoeling wel erg dun.
Rene074 +1656
Zo dat gaat wel erg snel, dan heeft Twente ook plan voor opvolging. Ben benieuwd
TukkeruutAssen +2379
Hoever huren met optie tot koop.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties