Spelers in gesprek na blamage tegen Feyenoord: "Iedereen was eerlijk naar elkaar"

Mees Hilgers speelde zondag waarschijnlijk zijn slechtste wedstrijd van het seizoen en ook zijn collega Gustaf Lagerbielke kende ook een dramatische middag. Dit terwijl het verdedigingsduo de afgelopen periode juist veel lof kreeg voor de goede prestaties. De 2-6 nederlaag viel zeker niet alleen te wijten aan Hilgers en Lagerbielke, want het hele team - hoewel verzakt door blessures - gaf niet thuis. "Ik denk dat we de wedstrijd verliezen op persoonlijke fouten", aldus Hilgers.
"Als je speelt tegen een ploeg die zo goed is als Feyenoord vandaag, dan worden die keihard afgestraft. En dat is gebeurd. We gaven gewoon de wedstrijd weg. Niemand maakt expres fouten. Wij hebben onze manier van spelen, dat is gewoon voetballen. Niet te snel de lange bal. Ik denk dat we een groot deel van de wedstrijd van achteruit goed speelden. We kwamen vroeg op achterstand, dan ga je aanvallender spelen, worden de ruimtes groter. Je moet wel, maar als zij het dan goed uitspelen, is het bijna niet te belopen."
Het is niet de eerste keer dit seizoen dat FC Twente keihard onderuit gaat in een topwedstrijd. "PSV-uit, daar waren we ook kansloos. Maar thuis gebeurt het bijna nooit, eigenlijk. Maar mede door de vroege achterstand is het nu helaas wel zo gelopen." Dat Sadílek, Van Wolfswinkel en Lammers er niet waren, wil Hilgers niet als excuus gebruiken. "Ik vind het te makkelijk om daar alles op te schuiven", vervolgt hij in gesprek met Jakobs van Voetbal International.
"We hebben een goede selectie, ook een heel goede bank. Natuurlijk misten we vandaag vastigheden, maar op zich moeten we die blessures prima kunnen opvangen. We waren niet goed genoeg. Na afloop is er gezegd wat er gezegd moest worden. Iedereen was eerlijk naar elkaar. Nu moeten we onze rug rechten. Eerst de interlandperiode. Ikzelf speel over vier dagen tegen Australië. Ik moet door, wij moeten door. Het was niet goed genoeg, de volgende keer moet het beter." De volgende keer is op zondag 30 maart uit bij Heracles Almelo.
Plaats reactie
0 reacties
Laad meer reactiesJe bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties