Transfers

Definitieve overname Boadu niet realistisch: "Zijn dingen die hij in de euforie roept"

Definitieve overname Boadu niet realistisch: "Zijn dingen die hij in de euforie roept"

Myron Boadu gaf na de wedstrijd tegen Heracles Almelo, waarin hij de winnende goal maakte, aan dat hij na dit seizoen graag bij FC Twente zou willen blijven. De 23-jarige spits staat nog tot medio 2026 onder contract bij AS Monaco, maar hoopt dat de clubs het eens kunnen worden over een transfer. Volgens clubwatcher Leon ten Voorde gaat dat echter niet gebeuren.

"Hij verdient een ongelofelijk mooi salaris in Monaco, dus dan moet hij heel erg terug als het erop aankomt", vertelt Ten Voorde in de podcast De Ballen Verstand van TC Tubantia. "Dat zijn natuurlijk dingen die hij in de euforie roept, maar het is gewoon niet realistisch. Dominique Scholten heeft dat pas geleden ook nog uitgesproken: het is financieel gewoon niet haalbaar."

"Twente heeft een andere spits in het vizier, hè", doelt Ten Voorde op Wout Weghorst. Heeft hij al getekend? "Nee, nog niet. Dat zou wel heel vroeg zijn. Twente is ook nog niet in onderhandeling met de club." Die club is Burnley FC, waar Weghorst na dit seizoen nog een eenjarig contract heeft.

Boadu zei onlangs het volgende over een langer verblijf bij FC Twente. "Ik sta sowieso ervoor open om langer bij FC Twente te blijven. FC Twente heeft mij de kans gegeven en uiteindelijk moeten we eruit zien te komen. Dat ligt natuurlijk niet alleen aan mij. Maar ik hou van de club FC Twente. Ik ben hier nu twee maanden en het bevalt me heel goed. Ik wil me vooral focussen op nu. Ik moet me richten op wat er nu gebeurt. De zomer komt er snel aan, ik ga straks rustig een keuze maken."

Plaats reactie

666

6 reacties

Leenard +1380

Zeg nooit nooit, Leon weet er het fijne ook niet vanaf

09-04-2024 15:04

ikke +863

Ten voorde weer,

hij kan hier rustig nog 1 jaar blijven hoor huur is wel te doen, en na dat jaar huur kun je hem misschien wel overnemen, HIJ zegt ook dat ie het wel ziet zitten om langer te blijven, en helemaal niets over een definitieve overname, wat overigens helemaal niet zo onmogelijk is dus, de transferwaarde is 6 miljoen, dat is 2 miljoen meer dan wat ze voor Ugalde betaalden, nu met de europacupinkomsten voor de boeg, kan er rustig 6 miljoen worden afgetikt, die LUL ten v. ziet alles zwart wit, is een calimero mag van mij bij heracles blijven bij fardau op schoot

08-04-2024 21:06

daslekker +9128

Het zijn allemaal leuke ideeën.
Weghorst kan wel willen komen en zijn salariseisen willen aanpassen aan FC Twente.
En Twente kan er wel uit zijn met Weghorst maar alles is afhankelijk van Burnley FC.

Volgens "Transfermarkt.nl" is zijn waarde op dit moment 7 miljoen!
Ik vraag me af of Twente zelfs ook maar de helft van dat bedrag zou willen betalen.
En Burnley FC lijkt me ook geen filantropische instelling en zal toch iets van de investering terug willen verdienen.
Ze hebben hem destijds ('22) gekocht voor 17,5 milj.
Verhuur heeft zo'n 4,5 milj. opgeleverd.
Daar zit dus nog een behoorlijk gat!

Misschien kan Twente hem een jaar huren, waarna hij het jaar erop tranfervrij kan overstappen.
Maar ze zijn in Engeland ook niet gek en de kans is dus aanwezig dat er volgend jaar geen Boadu maar ook geen Weghorst bij ons in de spits zal ztaan.

08-04-2024 20:09

Ben +1755

Onbetaalbaar voor FCT. Vangt nu 1,2 miljoen jaarsalaris. Dat is een veelvoud van het salaris van een Twente speler.
Ga anders voor Tengstedt van GoAheadEagles. Prima aanvaller, heb je wat aan voor de toekomst.

08-04-2024 20:07

Rockfisch +12158

Wordt met een blessure weer afgeleverd bij Monaco. Misschien dat ze het dan niet meer in hem zien zitten en dat volgend seizoen huur mogelijk is met optie tot koop.

08-04-2024 20:04

agekoster1956 +3045

Maar zou dat ook niet doen , denk dat hij te blezuur gevoelig is .

08-04-2024 19:36

Rene074 +1656

Boadu moet eerst bij Twente slagen, voordat hij naar Monaco kan of naar andere clubs. Hij heeft zeker veel talent maar moet fitter worden . Het lijkt mij stug dat dit komende 5 wedstrijden gaat lukken. Ik denk dat hij een helft gaat meespelen. Dan nog kan hij volgend seizoen van toegevoegde waarde zijn. Desnoods tot aan de winterstop. Volgens mij is dit voor alle partijen het beste scenario. Dus ik deel de mening van ten Voorde niet

08-04-2024 19:31

MarcJanko +4115

Als Boadu zelf wil blijven al dan niet op huurbasis moet je die kans niet laten schieten. Altijd in gesprek gaan met Monaco en kijken of er openingen zijn voor een mooie afspraak. Wat Leon Ten Voorde doet is zijn tunnelvisie op Weghorst gooien. Maar hij vergeet even dat Boadu en Weghorst samen in de basis hebben gestaan bij AZ. Laat Twente Boadu gaan, dan speelt hij geheid bij een van de traditionele Top 3 Eredivisie clubs volgend seizoen. Twente is dan nu ook wel een beetje gewaarschuwd in de keuzes die ze maken.

08-04-2024 19:16

1953 +3619

Liever Boadu dan weghorst

08-04-2024 19:15

jos_willemsen +2605

hoezo liever Boadu wat heeft hij tot nu toe laten zien voor zijn geld en hoeveel minuten heeft hij voor zijn riante salaris gespeeld? Het is nog maar de vraag of hij nog in actie komt en zo ja zal dat geen hele wedstrijden zijn.

08-04-2024 21:00
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties