'Bruggink laat oog vallen op EK-speler Csoboth'

FC Twente wordt opnieuw gelinkt aan de Hongaarse buitenspeler Kevin Csoboth. De aanvaller staat onder contract bij Újpest FC waar hij één van de sterkhouders is. Een jaar geleden werd de vleugelspeler ook al gelinkt aan FC Twente, maar daarna bleef het stil. Volgens het Hongaarse Öltözőn Túl is naast FC Twente ook het Spaanse Celta de Vigo geïnteresseerd.
Het is geen geheim dat Bruggink nog graag een extra buitenspeler aan de selectie toe wil voegen en bij voorkeur een linksbuiten. Vorig seizoen speelde Vlap noodgedwongen als linksbuiten met Ajax-huurling Naci Ünüvar als back-up. De verwachting is dat Vlap zich weer moet gaan richten op het middenveld en Ünüvar is inmiddels teruggekeerd bij Ajax. Met de Tunesisch international Sayf Ltaief heeft FC Twente al één linksbuiten gehaald. Of Csoboth de tweede gaat worden is nog even afwachten.
De 24-jarige aanvaller is op dit moment actief op het Europees kampioenschap in Duitsland met Hongarije. In de eerste twee groepswedstrijden kwam hij tot één invalbeurt. Eerder deze week mocht hij drie minuten meespelen in de met 2-0 verloren wedstrijd tegen Duitsland. Vandaag speelt Hongarije de laatste groepswedstrijd tegen Schotland. Een wedstrijd die moet worden gewonnen aangezien Hongarije nog op nul punten staat.
Csoboth heeft bij zijn huidige werkgever Újpest FC nog een doorlopend contract tot medio 2027 en zijn marktwaarde wordt geschat op 1 miljoen euro. Afgelopen seizoen kwam hij tot 32 competitiewedstrijden waarin hij 7 keer scoorde en 5 assists leverde. Újpest FC kende een slecht seizoen en eindigde vlak boven de degradatiestreep.
Plaats reactie
29 reacties
freddy.w +2163
Die schiet net Schotland naar huis ! Niet dat het Hongarije veel helpt maar toch !
twentehart +3855
Is ook weer een miljoentje duurder geworden na zijn winnende treffer.
tubbig +1914
Wordt nu ook te duur 😉
Frank.W +142
Bij deze niet meer te betalen 😂
tytom +153
Die is zojuist weer wat duurder geworden 😂
StevenBos +4186
Als het een Hongaar moet zijn, dan veel liever Gabor Jurek.
rene_boumeester +2103
We kunnen er rustig vanuit gaan dat Arnold Bruggink wel weet wat hij binnen haalt,immers hij vraagt eerst om informatie over nieuwe spelers.Komt goed Jan Streuer is er ook nog.Wij hopen op een mooi seizoen.
1953 +3680
Een E K bankzitter
Raika +13742
Ja en ?
Epi4ever +12975
Ben benieuwd, hopelijk kunnen we hem vanavond in actie zien. Lijkt een “mogelijkheid”!
Lubje +28128
Zegt mij helemaal niets.
Arthur.P +6501
Liever Nederlandse spelers, indien betaalbaar
ronnie.v +3517
Liever een goede speler en dan mag het ook een buitenlander zijn.
Spira +3090
Liever een goede eigen jeugd jongen mag ook een sallander of achterhoeker zijn.
Tiesoh +215
Ik denk dat twente niet teveel in het buitenland moet kijken, bij AZ lopen er veel goede vleugelspelers rond. Ernest Poku, Addai, Van Brederode, die hebben allemaal veel potentie en ze kunnen bij az toch niet 3 vleugelaanvallers tegelijk speeltijd geven
Rene074 +1656
Wel een laag bedrag voor een international van 24 jaar oud en redelijke statistieken .Benieuwd hoe dit verder gaat
Rik304 +757
Wat is Oltozon Zul? Als ik ze google kom ik op een facebook-pagina.
Maz +3831
Geen idee, vertaald betekent het "goed bezig". Zal wel van LtV komen.
matje65 +530
👍🏻, wachten op Utrecht
Arthur.P +6501
😂😂💯
Hup +2600
7 goals en 5 assists is wel dikke prima voor een vleugelspeler als je bij een degradatiekandidaat speelt. Zal toch ook niet zomaar bij de nationale selectie zitten.
Vennegoor +1966
Degradatie kandidaat van de Hongaarse competitie. Weet niet of we daar heel gelukkig van worden. Als je daar 3 keer kan hooghouden speel je ook in de selectie
matje65 +530
Mss weet jij betere opties voor 1 a 1, 5 mijloen?...gooi het dr maar in
nieuwkomer304 +4200
Er zijn veel meer goede spelers die in een degradatieteam spelen. Er zijn zeker 2 spelers die ik van Excelsior ook wel zou willen hebben en ook bij Vitesse en Volendam spelen wel interessante spelers. Kortom, die vergelijking gaat mank. Het team degradeert en niet per definitie alle individuele spelers
Hup +2600
Met drie keer hooghouden scoor je geen doelpunten en maak je geen assists, en kom je al helemaal niet bij de huidige nationale selectie van Hongarije. Ik heb hem zelf nooit gezien, maar de scouts van Twente aannemelijk wel. Dan is wat mij betreft het glas vol en niet half leeg.
Vennegoor +1966
Zijn tientallen spelers die je kan huren die beter zijn. Of gewoon Unuvar halen als we toch een gokje willen wagen.
Vennegoor +1966
Ik vind degradatie kandidaat bij de eredivisie nog wel een verschil dan bij Hongarije
Vennegoor +1966
Vandaag speelde hij bij Nationale team van Hongarije als een natte krant. Maar scoorde wel, dus als hij dat voor twente gaat doen elke wedstrijd teken hem vandaag nog maar! 😜
Hup +2600
Die jongen heeft een kwartiertje mee gedaan, schoot eerst al op de paal en drukt daarna prima af om de winnende te maken. Overal krijgt hij positieve recensies, maar jij vond hem spelen als een “natte krant”. Je maakt me ook niet wijs dat je hem ooit eerder hebt zien spelen, en toch ben je niets dan negatief. Laten we jou maar geen scout maken. Gokje wagen met Ünüvar kan op zich wel ja, maar dat vind ik eerder een gok dan een gokje. We zullen het zien, hopelijk komt er nog een goede linksbuiten bij, dat is wel nodig
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties