Eerste elftal

Steijn vertelt over zijn mooiste moment bij FC Twente: "Om nooit meer te vergeten"

Steijn vertelt over zijn mooiste moment bij FC Twente: "Om nooit meer te vergeten"

Sem Steijn en Mitchell van Bergen waren op dinsdag te gast bij de kidsclub en beantwoorden tijdens de persco vragen van de jonge FC Twente fans. De twee spelers van de Tukkers vertelden wat hun favoriete moment was in hun carrière als voetballer. Voor de aanvallende middenvelder Steijn waren dit er twee bij FC Twente

De Hagenees speelde zijn allereerste wedstrijd voor FC Twente in een vriendschappelijke wedstrijd tegen Schalke 04. "Mijn debuut hier bij FC Twente vond ik heel erg mooi, in de Grolsch Veste tegen Schalke. Toen kwam ik erin en scoorde ik gelijk een omhaal, dus dat was een heel mooi moment", vertelt hij bij de Kidsclub Persco.

Naast zijn debuut heeft de aanvallende middenvelder nog een bijzondere herinnering tijdens de voorrondes van de Conference League. "Hammarby IF en dan de uitwedstrijd. Die moeten we ook echt niet vergeten, dat was ook een heel mooi moment om niet meer te vergeten. Ik heb dus wel meerdere momenten waar ik graag op terugkijk."

Van Bergen speelde tot vorig seizoen bij Stade Reims en maakte daar ondanks zijn geringe speeltijd zijn mooiste moment als voetballer mee. "Voor mij was het mijn debuut daar, dat was tegen Paris Saint Germain, waar Lionel Messi voetbalde. Het was ook het debuut van Messi, dus dat was wel heel erg vet. We verloren wel met 0-2 en Kylian Mbappé scoorde twee keer."

Het mooiste doelpunt dat Steijn scoorde was de goal tijdens zijn debuut. "Ook het mooiste doelpunt was tegen Schalke met die omhaal." Voor rechtsbuiten Van Bergen maakte hij deze in zijn tijd bij Heerenveen. "Dat was tegen NAC Breda in de uitwedstrijd. Het was van een hele lange afstand, dus die was wel echt mooi", besluit hij.

Plaats reactie

666

5 reacties

nw5gywzfmm +1916

Van Bergen kan wel naar Almelo

28-02-2024 18:09

Hallie +9577

Van Bergen heeft al een topmoment gehad bij Twente: uit tegen Sparta de assist op Unuvar die in de slotminuten de 2-2 scoorde.

28-02-2024 17:01

Willy.V +2381

Was een paniek aankoop gauw weer verkopen.

28-02-2024 16:33

daslekker +9296

Wat moet Van Bergen nu vertellen over zijn tijd bij Twente.
Hij heeft nauwelijks gespeeld, laat staan een memorabel moment gehad.

28-02-2024 16:26

Macaroni43 +377

Vraag is ook in hun voetbalcarriere

28-02-2024 16:33
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties