Opvallend: Geïrriteerde Aad de Mos haalt uit naar FC Twente

De bekerkraker PSV - FC Twente gaat niet spannend worden. Dit is de mening van Aad de Mos. Hij denkt dat de Eindhovenaren gewoon gaan winnen, net als de wedstrijd erop uit tegen FC Utrecht. Sterker nog, De Mos verwacht tegen FC Twente een grotere zege dan tegen FC Utrecht. De gepensioneerde oefenmeester blikt vooruit op de bekerwedstrijd en haalt daarbij verrassend uit naar de Tukkers.
"PSV speelt twee derde fantastisch waarin ze veel kansen lieten liggen. Dan komen er wat wissels en ga je gas terugnemen. Het is ook anders als je wisselt bij een achterstand of bij een voorsprong. Bij een achterstand gaat iedereen erin mee. Bij een 3-0 voorsprong denkt de trainer: dat is gelopen. En dat geldt ook voor de spelers die er nog instaan. Het is een goede waarschuwing voor de wedstrijd tegen FC Twente."
Veel mensen genieten van het huidige FC Twente, maar De Mos hoort niet tot deze groep. Hij deelt zelfs een flinke sneer uit naar de Enschedese club. "Er zit een structureel iets bij dat FC Twente wat mij nooit bevalt. Die euforie altijd als ze een wedstrijd winnen tegen Ajax. Dan zie ik die Vlap daar springen en hangen. Dan spelen ze de wedstrijd erop tegen RKC en die verliezen ze." Hij weet ook de oorzaak.
"Dat zit in het feit dat ze geen echte topclub zijn. De slager en de bakker slaan het stof bij iedereen weer uit de jassen bij FC Twente. Dat lees je ook overal." PSV-watcher Rik Elfrink onderbreekt De Mos: "Hier bij PSV ook." De Mos vindt dat anders. "Ja, maar op een andere manier. Het valt wel mee, want er is altijd wel een puntje van kritiek. De enige die z'n jas niet uit hoeft te doen, die zal al kapotgeslagen zijn, is Luuk de Jong. Daar is niets meer van over. Die verdient een compliment. Dat is ongelooflijk", besluit de oud-trainer van onder andere Ajax en PSV.
Plaats reactie
26 reacties
wiebx +629
Even voor de duidelijkheid: wij zijn de nuchtere Tukkers. De euforie zie je toch vooral bij de tig duizend napraat tafels op tv waar iedereen die denkt iets slims te kunnen zeggen over voetbal, mag aanschuiven.
dinie_haarman +22
Aad de Mos is een zielig persoon, wordt nergens meer gevraagd om een mening te geven.
Clubs uit het oosten hoeven niet met hem in zee te gaan.
TukkerLaso +260
Achhhh gossie, die Aadje .....zielig figuur.
Dat dit medium nog iets plaatst over deze man! Wat deze man uitkraamt is totaal onbelangrijk net als alles van die mislukte journalist Valentijn Driessen, wat die twee uitkramen kan direct de prullenbak in.
= geen podium geven deze mislukkelingen.
Hallie +9577
Aad de Mos is zelf compleet afgegaan als coach van PSV. Weet nog dat hij bij zijn aanstelling aan het bluffen was. Zelden een trainer zo'n rotzooi zien maken van een topclub.
Leenard +1381
Aad de Mos pfff wat heeft die man een hekel aan Twente zeg🤣🤣🤣🤣🤣
jan.g +2089
Ikzeg. Geachte heren en dames van Nederland,wij fctwente komen er aan, oja wij komen uit het Oosten van het land. Dat betekent dat wij niet door bijna alle mensen die niet uit het oosten komen zo worden behandeld. A. (K)nvb en espn enz dan ook nog deze man. Ik ben een echte tukker maar wij werden vroeger al zo beoordeeld.
PdB +2426
Volgens mij zijn er op dit forum maar heel weinig 'fans' van deze zure man.
Met z'n allen gewoon niet reageren en het bericht als niet verzonden beschouwen.
löpwalösgoodtepassebliem +6634
Ben ik de enige die het niet helemaal snapt wat hij bedoelt met ..."de slager en de bakker slaan het stof weer uit de jassen etc etc..." ?
daslekker +9131
Nee, ik snap het ook niet
Ik denk dat de arme oude man een beetje last van een bekende ouderdomsziekte heeft.
Hup +2593
Daar moest ik ook even over nadenken ja. Volgens mij bedoelt hij dat iedereen elkaar schouderklopjes staat te geven na een goed resultaat en dat vervolgens de aandacht verslapt richting de volgende wedstrijd.
MZO +1493
Nu maar hopen dat Fc Twente morgen avond gaat winnen van PSV dan staat die Aap mooi voor JOKER
4y2snz74rk +62
Heeft die man zijn tabletje niet gekregen vanmorgen?
Lubje +28009
Als je niet wordt gevraagd aan de tafel van talkshows, moet je op een andere manier proberen de aandacht te trekken.
Rockfisch +12198
Zijn uitspraken uitknippen en uitvergroot in de kleedkamer hangen.
Lizzy +124
Toch mooi dat hij niet geniet.
John +1298
Het is een balgehakt maar hij heeft wel een punt . dat uitbundig na een overwinning heeft ze de wedstrijd er op geen winst gebracht iets professionele mag wel hopelijk dit wel een overwinning forza fct. .
ReBel +194
Er zit een structureel iets bij Aad de Mos dat mij niet bevalt. Oale wiev. Geen podium geven die clown.
Apeldoorn +5243
De beste man heeft geen idee wat het woord support in houdt.
Dan denkt hij aan dat klapjes volk wat voor hem langs de lijnen stond.
suus58 +122
Ach stakker
Twente1965 +2325
Dit is alleen maar mooi, ze zijn gewoon bang dat Twente weer een grote club wordt wat weer elk seizoen in de top 4 eindigt. Hier moeten we gewoon van genieten is allemaal afgunst wat hij hier zegt. Twente lekker door blijven gaan de gloriejaren komen weer terug🙌🏻🙌🏻
jan.g +2089
Ikzeg. Twente 65. Helemaal met u eens,en nu zonder lijken die uit de kast vallen. Kom op fctwente.
8q896kbxjj +89
Wat een ongelofelijke kwal is dat
Willy.V +2374
Demente waus is het heeft hekel aan twente
jan.g +2089
Ikzeg. Willy. V . Helemaal met u eens. Wie heeft er nu geen hekel aan ons fctwente.
Epi4ever +12588
Ik was er al bang voor weer een podium voor deze vervelende man. Is hij niet tevreden over onze FCT dan gunnen we hem met alle liefde een vrije transfer. Maar biedt hem geen podium s.v.p.
john.k +5
Aad afkoopsom hoort thuis in verpleegtehuis. Dementie in optima forma of korzakov. Bekhouden is het motto voor dit soort. Bah.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties