Oosting geeft meer duidelijkheid over fitheid spelers in aanloop naar Olympiakos

Voorafgaand aan de wedstrijd tegen PSV had FC Twente te maken met drie twijfelgevallen. De vraag was of Mees Hilgers, Salah-Eddine en Lars Unnerstall fit genoeg zouden zijn om te spelen. De centrale verdediger en linksback bleken uiteindelijk fit genoeg om deel te nemen, maar doelman Unnerstall moest, net zoals vorige week tegen GO Ahead Eagles, de wedstrijd aan zich voorbij laten gaan.
In de tweede helft besloot Joseph Oosting om zowel Hilgers als Salah-Eddine uit de wedstrijd te halen. Hilgers werd in de 60ste minuut gewisseld, terwijl Salah-Eddine het veld verliet in de 78ste minuut. Of deze wissels te maken hadden met de aanstaande belangrijke wedstrijd van donderdag tegen Olympiakos in de Europa League? "Ja", vertelde hij na afloop van PSV-FC Twente. "Die hadden aan de voorkant al wat klachten, dus de vraag was: kunnen zij de wedstrijd halen, ja of nee? Het heeft te maken met de fitheid." Over Lars Unnerstall gaf Oosting aan dat er op dit moment nog geen zekerheid was over zijn fysieke status: "Nee, morgen gaan we weer trainen en dan gaan we met de medische staf zitten om te kijken hoe fit iedereen is."
Donderdagavond om 18:45 neemt FC Twente het in Griekenland op tegen Olympiakos. De club uit Piraeus staat in de Europa League op de veertiende plek met acht punten na vijf wedstrijden. De club die vorig seizoen de Conference League won van Braga (3-0) en van het Zweedse Malmö (0-1). In de competitie doen de Grieken het ook goed. Na dertien wedstrijden staan ze met 27 punten bovenaan.
Plaats reactie
11 reacties
Maz +3688
Laat maar lopen die wedstrijd. Focus op de competitie en de beker. Dat zijn wedstrijden die je kunt winnen. AZ uit wordt dan een mooie afsluiter.
Oh, en met laten lopen bedoel ik spelers rust geven en de jongere spelers opstellen.
Epi4ever +12524
Ik ben me al helemaal aan het prepareren voor Olympiakos. Ik verwacht een veel beter Twente. Ze weten nu precies wat hun eigen zwakke plekken zijn en die zullen zeker beter gaan aanpakken. De spinazie is naar het schijnt niet langer meer aan te slepen te zijn. Rots na zijn goede invalbeurt alweer dicht bij zijn topvorm. Van Bergen loopt ze er grandioos allemaal uit. Lammers hoeft ze er alleen maar in te tikken. Ja, Steijn? Die spaart zich voor de competitie.
RaceFace +4801
🤣🤣🤣
RaceFace +4801
Ik heb na afgelopen periode weinig verwachtingen meer.
ALpje +8132
Pessimist, jammer man dat je er zo in staat.
Vak317 +5665
Hij heeft wel gelijk na fenerbahce 11 wedstrijden gespeeld.Europees ging het nog op Union na,maar in de competitie is het echt heel matig tegen ajax ging nog maar noem nog eens 4 wedstrijden op die bij zijn gebleven???omdat het zo goed was
RaceFace +4801
Misschien juist wel te optimistisch geweest aan het begin dit seizoen. Ik zag echt kansen en mogelijkheden om te strijden voor plek 3 of 4 weer maar wees reëel, we staan nu plek 5 en dat is omdat andere ook punten laten liggen. Ik heb al vrij in het begin gezegt, er is iets in deze selectie wat een diepere uitdaging heeft.l, leiding, structuur onderling vetrouwen, geen idee. Voetballen kunnen ze allemaal wel alleen het komt er beroerd uit.
PeterFctwente +523
Waarom? Er zijn zat kansen voor plek 3 of 4. PSV is gewoon kneitersgoed.
Focus op kansen afmaken en de wedstrijd killen. Had je dat al gedaan, dan stond je al tweede (gebaseerd op expected stand)
FootballNurse +1902
Lang niet alles is te vangen in data zoals volwassenheid en daar ligt nu juist ons probleem, we missen routiniers en een leider in het veld.
StevenBos +4120
misschien word het tijd dat je wat realistischer word. Twente is geen top club, klaar. Vijf jaar geleden waren ze praktisch failliet, hadden ze zes spelers. Kijk waar ze nu staan, dat is al bewonderenswaardig. Vorig jaar 3e, dankzij AZ en Ajax, dat is geen structureel iets. Hoe eerder je dat accepteert, des te beter het is voor je hart.
TrotsopTwente +15731
Mee eens!
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties