Kritiek op aanpak Oosting: "Dat maakt Rots juist zo klein"

Daan Rots speelt al tien jaar bij FC Twente, maar krijgt als kind van de club de laatste periode aanhoudende kritiek over zijn spel. Na dertien eredivisie wedstrijden scoorde hij tweemaal en gaf hij vijfmaal de beslissende voorzet. Ondanks de kritiek vanuit de supporters begint hij vaak aan de aftrap. Na de wedstrijd tegen NEC nam de trainer Joseph Oosting het zelfs voor hem op.
Nico Wantia vindt dit dat het tegenargument van de statistieken niet meer relevant is. "Hij heeft uitstekende statistieken in de eerste zes wedstrijden van het seizoen, maar ik geloof dat hij de laatste zeven wedstrijd één keer gescoord heeft. Dat was het cadeautje van Wieckhoff van Heracles, maar verder niet gescoord en nul assists", vertelt hij in de Oosttribune.
Tijmen van Wissing is ook niet te spreken over de rechtsbuiten, maar vindt ook de bescherming van de oefenmeester apart. "Oosting wil een beetje de vader van de groep zijn, maar dat maakt Rots juist zo klein." Doordat de trainer het voor Rots opnam geeft hij de mensen met kritiek indirect gelijk, vindt Van Wissing. "Hij weet zelf dus ook al dat Rots gewoon in een mindere fase zit."
Deze kritiek is volgens beide heren terecht. "Je mag toch wel wat meer verwachten van een buitenspeler bij FC Twente", stelt Wantia. Van Wissing sluit zich hier bij aan" Ja, als je bij FC Twente speelt, je wilt meedoen met de top, dan mag je kritiek hebben en meer verwachten van een Daan Rots. Kom op, buitenspeler van een topploeg in Nederland."
Plaats reactie
13 reacties
Henkiedeije +1516
Rots niet goed genoeg voor de eredivisie
daslekker +9314
We hebben beter - vervangen graag.
Hij voldoet niet aan de eisen van FC Twente.
En voor de verandering, heeft Rots wel alle tijd gekregen om zich te bewijzen, in tegenstelling tot de nieuwkomers. En dat terwijl hij, als kind van de club, niet heeft moeten "acclimatiseren".
Er zijn positieve en negatieve uitschieters, maar wat hij nu wekelijks laat zien is zijn top, op dit moment. En die voldoet niet aan het niveau van FC Twente - dus doorschakelen!
mark.k +4064
Iedereen zag het weken terug al......nu zien de voetbalkenners het ook!
Raika +13797
Rots is een prima speler voor de keuken kampioen divisie ,zoals Den Haag, Willem II, Nac, Roda enz.
löpwalösgoodtepassebliem +6656
Als je wilt meedoen in de top? Dan moet je daar ook het spelersbudget voor hebben. Met dit budget doe je mee voor middenmoot+ en toevallig staan we hoog door omstandigheden: Utrecht, ajax, vitesse, heerenveen, (groningen ook ooit): allemaal clubs met een soortgelijk budget en allemaal laten ze het gelukkig afweten! En we staan hoog door een goede coach die er dit rendement uithaalt. Dan moet je niet klagen en over 'topclub' beginnen, dan hebben we gewoon gigantisch geluk dat we niet veel lager staan en die andere clubs geen concurrentie vormen, zeker als je ziet wie allemaal is vertrokken in de zomer. Ze klagen bij sparta of gae nu toch ook niet? Beetje realisme. En geduld, want ik weet zeker dat we de stijgende lijn wel te pakken hebben
Raika +13797
Ajax en Utrecht gelijk budget?
löpwalösgoodtepassebliem +6656
Dat bedoel ik, die hebben zelfs een nog veel hoger budget. Laten we eerst eens positief tevreden zijn in plaats van topclubeisen te krijgen. Het begint ons een beetje te helpen, mie duch
FCT1965 +11445
Jij schiet gelijk weer door naar het negatieve. Jammer. Salarisbudget 9,5 miljoen is gewoon subtop. Niet de middenmoot.
löpwalösgoodtepassebliem +6656
Subtop of middenmoot+, dat is hetzelfde. Ook voor subtop sta je er riant voor en dat vind ik geen negatieve constatering. Het is veel negatiever om nog meer te gaan eisen nu we op een heel mooie plek conform budget staan. Zeker gezien waar je vandaan komt. En ons budget is niet veel gezien wie er allemaal zijn vertrokken. Bij een team dat bij elkaar is gehouden is, is er veel minder budget nodig
Vak317 +5872
Twente us nog geen topploeg in Nederland en daan Rots is geen topspeler hij heeft aan het begin vh seizoen het nodige geluk gehad toen was zijn spel ook al niet indrukwekkend datbis jammer maar die conclussie kan je onderhand wel trekken hopen dat hij nog wat stappen kan maken maar voor nu en top 5 Nederland komt hij tekort
aleidus_koers +609
De beste stuur lui staan altijd aan de wal met kommentaar, terwijl ze zelf nog geen bal kunnen raken.
losserseglanerbrugger +4239
Wat een onzin. Hij is gewoon niet goed genoeg en dat mag gezegd worden. Als je in een restaurant een koude ribeye krijgt hou je je toch ook niet stil.
Mrkela1965 +247
Dom gelul, dit is een forum voor fans met een mening over iets of iemand. Geen Forum voor prof of ex-profvoetballers, toch? Als je iemand anders zijn mening niet kan verdragen , meld je je gewoon ff af.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties