Eerste elftal

Kaper op de kust voor Rutten: "Droomkandidaat voor deze club"

Kaper op de kust voor Rutten: "Droomkandidaat voor deze club"

Twee maanden geleden werd trainer Fred Rutten ontslagen bij Al-Shabab. De ploeg uit de Verenigde Arabische Emiraten maakte een einde aan de verbintenis. Daarom is het mogelijk dat de oud-Tukker vanaf komende zomer weer in Nederland aan de slag gaat.[google]

Een van de clubs uit de eredivisie lijkt de trainer hoog op het verlanglijstje te hebben staan. Volgens Dennis Arentsen van De Stentor gaat het om PEC Zwolle. De nummer dertien van de competitie neemt komende zomer afscheid van Ron Jans en is daarom opzoek naar een nieuwe trainer voor het komende seizoen.

"Rutten lijkt een droomkandidaat voor PEC Zwolle. Hij straalt rust uit en heeft de technische en tactische bagage om het werk van Jans door te zetten", aldus Dennis Arentsen.

Fred Rutten gaf na zijn ontslag aan dat hij een terugkeer naar FC Twente wel zag zitten. Bij een terugkeer naar de Tukkers zou hij technisch directeur worden.

Rutten speelde ruim driehonderd keer voor FC Twente en was twee periodes trainer. Bij een van zijn periodes als trainer was hij tevens technisch directeur. Naast FC Twente trainde hij ook PSV, Schalke 04, PSV, Vitesse en Feyenoord.

[totalpoll id="93796"]

Foto: Sportfoto Oost / Ron Jonker

[ligatus]

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties