Geen straftraining, maar twee dagen vrij voor spelers na pijnlijke nederlaag tegen Heracles

FC Twente leed zondag een pijnlijke nederlaag tegen Heracles in de Twentse derby. De stemming rondom de club was al laag voordat de wedstrijd begon, mede door de oorwassing tegen Feyenoord (2-6) twee weken eerder. Verlies tegen je streekrivaal helpt dan niet mee met de kritiek, en het is nu wel duidelijk dat de club uit Enschede in een dip zit. FC Twente-supporters vragen zich wellicht af hoe de spelersgroep met dit verlies omgaat en zich herpakt in aanloop naar de volgende wedstrijd. Krijgen ze een straftraining, extra conditietraining, of moeten ze zelfs rondjes lopen in het bos? Bij FC Twente krijgen de spelers na zo’n pijnlijke nederlaag blijkbaar twee dagen vrij.
"We gaan het zien woensdag, als Twente weer begint te trainen," zegt Leon ten Voorde in de Ballen Verstand op de vraag wanneer Ricky van Wolfswinkel terugkeert. "Woensdag pas?" Fardau Wagenaar reageert verbaasd, bijna geschokt, wanneer ze hoort dat de selectie van FC Twente twee dagen vrij krijgt na de pijnlijke nederlaag tegen Heracles. Als zij de trainster van Twente was, had ze dat anders aangepakt. "Straftraining maandagochtend, hup het bos in, weet ik veel. Je gaat toch niet twee dagen vrij geven? Dan kan iedereen relaxen. Nee, dat vind ik heel raar. Vind jij dat niet raar?" vraagt ze aan Leon. "Nou, ik vind het om een andere reden raar dan jij benoemt," antwoordt hij.
"Spelers moeten gewoon af en toe vrij zijn, dat zijn wij ook," legt Ten Voorde uit. "Twente heeft ook een zwaar programma gehad, dus dat je dan twee dagen vrij hebt in de week, dat kan. Daar wordt heel goed over nagedacht en daar zijn specialisten voor. Alleen wat ik niet handig vind, is dat je pas woensdag weer bij elkaar komt na zo'n zeperd. Mentaal gezien is dat niet verstandig. Ik ben echt niet van de straftrainingen en het bos in, dat hoeft van mij niet." Als Leon ten Voorde de trainer van Twente zou zijn, zou hij het team maandag al bij elkaar roepen op de club. "Dan doe je de nabespreking, dan worden er harde woorden gezegd, dan worden er rake woorden gezegd, dan wordt de boel geanalyseerd en dan kun je er op maandag een streep onder zetten."
"Dan heb je dinsdag vrij en kun je op woensdag met een enigszins frisse geest en een schone lei naar zaterdag toewerken." Wat Oosting en de technische staf nu doen – een nabespreking drie dagen na een wedstrijd houden – heeft volgens Ten Voorde weinig nut. "Woensdag zit alweer dicht op zaterdag, als Fortuna komt. En nu zie je elkaar twee dagen niet en moet je woensdag nog de nabespreking doen van Heracles van zondag? Dat werkt niet meer. Dat werkt niet. Dan is dat bij de spelers al weg en dan kom je er zondag nog op terug. Je moet er met z’n allen binnen 24 uur een streep onder zetten," sluit de clubwatcher af.
Plaats reactie
57 reacties
Ronald70 +2727
Hopelijk gaat het fysiek en mentaal werken.
Futloos Fc Twente hopelijk morgen fit en gretig op het trainingsveld.
Mentaliteit is het belangrijkste as zaterdag, de wil om te winnen.
Scorit +195
Ik zou wel op maandag een stevige evaluatie doen en een loslooptraining. Verder gewoon vrij en woensdag weer stevig er tegenaan. We hebben van Heracles verloren door 2 domme fouten. Unnerstall moet die bal gewoon in de handen nemen en van Hoorenbeek moet zelf verdedigen en niet naar anderen wijzen.
Waarom kunnen wij niet dezelfde energie erin stoppen als Heracles. Bruns als grote voorbeeld.
Graag zaterdag as weer een sterke uitstraling om toch minimaal plek 5 te halen.
ALpje +8621
Misselijk mannetje die Leon.
Altijd als het wat minder gaat gooit hij nog even wat extra olie op het vuur.
Hij is gewoon een walgelijk en bovendien slecht journalistje.
En alle azijnpissers op deze site geilen op dit soort berichtjes.
Zonder ook maar een moment na te denken spuwen ze, heerlijk anoniem, wederom hun gal.
Zo een stukje riool journalistiek en zeker de meeste negatieve reacties hierop is beneden alle peil.
Denk eens na mensen voordat je reageert, vooral op het negatieve commentaar van Leon ten Voorde.
Het zou jullie sieren. 🤔🙉🙈🙊
Moeliefct65 +137
LB
sjaak_jis +753
Haha, ergens in december een echte Twentse-babyboom.
daslekker +9989
Met een Straftraining worden de verkeerde personen gestraft.
Die twee dagen rust zijn goed.
Niemand heeft zin zich nu op de club te vertonen.
De misère druipt van de muren.
Daar wordt niemand beter van!
Vakje28 +8
Lijkt mij ook... iedereen weet wel dat het kut was, dat hoeven ze maandags niet opnieuw te horen op de club.
Even de koppies leeg en woensdag meteen met een beter strijdplan op de proppen komen. Aangeven waar het zondag mis ging en hoe we dat tegen Fortuna dus anders/beter willen zien. Hoe slecht de laatste 2 potten ook waren, de spelers zijn niet achterlijk, dus hoef je niet te kleineren.
Tukkerpower +14647
Het zou beter zijn als ze Oosting vakantie voor onbepaalde tijd geven, ik weet haast wel zeker dat dat beter werkt dan twee dagen voor de spelers.
TrotsopTwente +17770
Inderdaad!
Eerem +4850
Oh ja, nog even voor de supporters die vinden dat Bruggink Lagerbielke moet halen voor 3 miljoen……..we hebben zondag gezien waarom niet!
Tukkerpower +14647
Ach als je Rots zelfs een contractverlenging aanbied, zou ik Lagerbielke die eigenlijk niet op zijn goede plek speelt niet gelijk afschrijven na twee mindere potjes.
TrotsopTwente +17770
Precies!
Hennik65 +317
Oosting moet eens een keer spelers zo neerzetten dat ze.kunnen doen waar.ze.goed.in zijn. Van Gaal is daar.een meester in. Dat niveau verwacht ik niet van onze kkd niveau technische staf , maar.Oosting is wel kampioen een basis te kiezen en een opstelling waar werkelijk waar het niemand lukt om zijn kwaliteiten te laten zien. Genoeg aangekloot Joseph, terug naar RKC. Komt wel een plekje vrij denk ik. Ik krijg minder kansen om te blunderen op mijn werk dan jij en velen met mij en die verdienen geen 700.000 per jaar.
BillyAshcroft +1179
Ik zeg pffff. Volgens mij voldoende toch
löpwalösgoodtepassebliem +6703
Makkelijk scoren dit. Er zit wel een gedachte achter, en echt niet van Oosting alleen. Ook van de fysiektrainers en de psycholoog, etcetera. Je moet iets doen om niet in de negatieve spiraal te raken zoals ajax, groningen en utrecht vorige jaren. Straftraining klinkt heel bevredigend voor de supporters maar als de spelers ineens (net als bij ajax) eigen bv-tjes gaan worden omdat het ze niet meer interesseert heb je als supporters ook niks. En nee, dat heeft niks met trainingsintesiteit of verwenidigheid te maken, dat is gewoon coaching in er het maximale uit te halen.
Voor de goede orde: ik weet niet of het werkt, ik weet niet of ik het zou doen als coach, maar direct gillen om straftraining omdat wij nou eenmaal zo'n kutgevoel hebben is zeker niet verstandig. Het merendeel van de spelers had best inzet maar gewoon geen vertrouwen om een pass over 4 meter nauwkeurig te spelen. Dan is straftraining niet de oplossing.
Misschien zijn één goede aanvaller/spits (eentje maar) en misschien nog één goede buitenspeler wél een oplossing, maar ja, die zijn er niet
Bart.V +477
2 dagen vrij is toch niet normaal, stelletje verwende profs!!!!
Laat ze 2 dagen de Grolsch Veste nog meer rood schilderen en zo in ieder geval wat terug doen voor de club, want op het veld gebeurd het in ieder geval niet.......
Rood is ons Veste, trots zijn alle Tukkers!!!!
Fleur +1273
🙌
Lubje +28523
Ik begrijp er helemaal niets meer van! Overigens wil ik het ook niet meer begrijpen!😰
TrotsopTwente +17770
Zo sta ik er ook wel in!
J053 +1260
Dan gaan ze zaterdag extra verliezen om nog 2 dagen vrij te krijgen 😂
TwenteFanVanafDag1 +400
Precies.
Vak317 +6377
Hij geeft ze vast vrij zodat hij de oud ijzerwagen op kan poetsen samen met Daan binnenkort weer mooi oud ijzer rijden.en dan kunnen de andere spelers de mooi gelakte teennagels opdrogen en zijn ze er woensdag weer helemaal klaar voor.Zodat we zaterdag een klinkende 4-0 krijgen te zien met powervoetbal.En straftraining wordt niemand beter van maar idd op maandagmorgen ff evalueren en dan anderhalve dag ff niks zou prima zijn.
TrotsopTwente +17770
Jajaja!
jan.g +2184
Ikzeg. Alweer 2dagen vrij. Dan aan staande zaterdag weer verliezen, dan heb je weer 2dagen vrij. Ongelooflijk dit. Toen ik nog voetbalde kreeg ik straf als ik 2min te laat was op de training, van mister Robinson. Ongelooflijk dit is de omgekeerde wereld.
TrotsopTwente +17770
Jij hebt helemaal gelijk hoor!
ALpje +8621
Nou, dan ben je aardig op leeftijd Jan G.
Als jij nog van de legendarische Mister Robinson training heb gehad.
Geweldige man , anders kan ik niet zeggen.
superfct112006 +1321
Omgekeerde wereld dit
sjaak_jis +753
Misschien helpt dit, ik heb wel mijn twijfels.
botter09 +615
Hebben ze wel verdiend, hard gewerkt de laatste tijd
TrotsopTwente +17770
Dan zal die Bruggink ook wel 2 dagen vrij hebben, want daar horen we ook helemaal niets van over die buitensporige wanprestaties van de afgelopen tijd!
michelvlapdeen +1254
Ja want dat is inderdaad wat ze verdiend hebben na die heerlijke wedstrijd van zondag. Pff, het word alleen maar lachwekkender en erger dit.
Fleur +1273
Heb je ook wel nodig. Wat een watjes 😂😂😂😂
TrotsopTwente +17770
Nou, en dat is nog zachtjes uitgedrukt ook! Ben stom verbaasd!
Fleur +1273
Zijn helemaal van het padje af 😂😂😂
TrotsopTwente +17770
Jazeker! Is dat een besmettelijk virus of zo?!
freddy.w +2432
Lachen dit, Co Adriaanse liet de spelers van W11 na een ruim verloren oefenpot km lopen .
Werd trouwens in 2012 bij Twente ontslagen 7 maand dienst .
Op dat moment stond Twente er beter voor dan nu .
TrotsopTwente +17770
Precies!
Vak317 +6377
En ging je met veel.plezier naar het stadion
Hennik65 +317
Ze.stonden toen 1e..... maar de.assistenten waaronder ene Y. Mulder (overigens wel beste kerel) , stond toen wel bewust aan de stoelpoten te zagen van Co.
TrotsopTwente +17770
Werkelijk waar; dit is toch de wereld op zijn kop! Straftraining hebben ze nodig en dat net zo lang tot ze er bij gaan liggen/neervallen! Het vorige weekend hebben ze ook al vrij gehad vanwege de interlands van Oranje! Dit kan in geen enkel normaal bedrijf/organisatie! Ja, ik begrijp het toch wel; die ideale schoonzonen moet je niet te hard aanpakken! Pfffffffffffffffff!!!!
twentehart +4383
Oosting moet heel snel weg en hij neemt dan meteen die halfgebakken journalist Ten Voorde mee, want die zit stevig met zijn vuist in de reet van oosting.
TrotsopTwente +17770
Inderdaad!
Hennik65 +317
Wat.een walgelijk vent is dat zeg die Leon. Nu de kritiek enorm toeneemt op Joseph zie je kontkruiper Leon ook bijdraaien. Geen enkele eifmgen mening , altijd achter sterkste kracht van dat.moment opstellen. Leon heeft NSB mentalititeit. Masr snap ik wel, als je verder weinig kunt is het baantje wat je hebt natuurlijk heilig om je boodschappen te kunnen betalen, maar heb dan gewoon niet zo'n vette bek maar weet je plaats, voor jou 100 anderen.
Ko3n +1271
Benieuwd welke uitleg Oosting hiervoor heeft. Want wij supporters zullen ook dit vast wel weer verkeerd zien…
arjanr6 +271
Morgen maar lekker lamballen op het werk en dan ook 2 dagen vrij....moet niet gekker worden omg
TrotsopTwente +17770
Zeg dat wel!
jos +55
Dat hebben onze jongens ook wel verdient.
Kunnen ze ook geen pijntjes oplopen
h.rechteren +381
Slecht presteren loont bij Oosting en aanhang hij en zijn ook toe aan een paar dagen vrij na zoon goede wetstijd .
FcTwenteOnline +1400
Doet mij denken aan John Troost bij NEC, die ging dansen in de regen voor goede resultaten. Oosting geeft ze vrij
Ruiz2021 +185
Ja zou ik ook doen en hun zeker geen straftraining geven na zo’n goeie wedstrijd want de spelers speelde de sterren van de hemel ze waren de beste op het veld ;)))
rhonylpro +341
Tijd voor Hans Meijer!!!!!
BillyAshcroft +1179
En graag een goede AD. Eentje die wel resultaten laat zien en er niet alleen over schrijft wat de plannen zijn. Het plan Diekman kan straks in de koelkast
agekoster1956 +3327
Ja en Oosting en staf , maar op de grote vakantie !
Mika +1149
Oosting is ook zon lieverdje dat hij ze 2 dagen vrij geeft. Deze aanpak moet vast succesvol zijn!?
Hennik65 +317
Opmaat naar Twe Fortuna 1-3 . Vak P eist vertrekt Oosting en Bruggink zaterdagavond.
gewoonik +1656
Straftraining ik zou iemand anders straf geven
twentepraat +609
Dat zullen de jongens vast fijn vinden.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties