Heubach kritisch:"Vlap moet wat meer met voetbal bezig zijn dan met andere dingen"

Michel Vlap was na de wedstrijd tegen Fortuna Sittard woest. Hij dacht de 1-0 te hebben gescoord, maar die kwam uiteindelijk op naam van Fortuna-speler Fofana. Het was inderdaad Vlap die schoot, maar als de verdediger van Fortuna Sittard de bal niet had geraakt, zou deze voorlangs zijn gegaan. De frustratie van Vlap is begrijpelijk, want scorend is het dit seizoen niet goed. De teller staat na 26 wedstrijden op slechts twee treffers.
De laatste keer dat Vlap scoorde is al meer dan een half jaar geleden. Het was wel een belangrijke, want op 30 september 2023 scoorde hij thuis de enige en winnende goal tegen zijn oud-werkgever sc Heerenveen. Naast de twee goals leverde hij dit seizoen ook zes assists, maar de laatste vier wedstrijden bleef ook deze teller op nul. Wat is er aan de hand en wat moet er gebeuren?
"Je weet gewoon dat Vlap een hele goede spelers is. Hij begon het seizoen goed en daarna kwam een periode waarbij het wat minder ging. En dan krijg je wat kritiek", aldus Jeroen Heubach aan tafel bij VoetbalTijd. "Maar Vlap moet wat meer met voetbal bezig zijn dan met andere dingen. Als het voetbal niet goed gaat, je krijgt zoveel kritiek en dan ga je wel die andere dingen doen... Zorg dan eerst dat het voetbal goed gaat. Als je dan die andere dingen doet, hebben ze daar ook geen commentaar op. Maar Vlap voetbal goed mee."
Analist René Wagelaar is nooit fan geweest van Vlap, maar ziet wel zijn probleem. "FC Twente moet zorgen dat ze een goede linksbuiten krijgen en dan moet Vlap ergens op het middenveld zijn plekje zien te veroveren. Hij is absoluut geen linksbuiten en hij kan er niets aan doen dat hij linksbuiten is komen te staan. Dat is niet zijn plek. Maar wat moet je dan? Vlap heeft niet het scorende vermogen van Steijn die er al dertien in heeft liggen. Dat is wel duidelijk."
Plaats reactie
12 reacties
Epi4ever +12772
Vlap of Stein? Kijk je naar het voetbal dan is het Vlap. Kijk je naar de doelpunten dan blijft er maar een keuze over. Maken ze allebei doelpunten dan hoor je helemaal niemand meer. Dan moet PSV nog op gaan passen.
Alex +432
Verrassend dat Wagelaar het weer voor zijn vriend Steijn opneemt. Hahaha het scorend vermogen van Steijn wat al weken zoek is…in 2024 inmiddels 14 wedstrijden gespeeld en twee goals. Dit is dan de scorende 10 waar Wagelar het altijd over heeft ??
Rockfisch +12401
Hoevaak heeft Vlap gescoord in 2024.....
Alex +432
Heeft ook nog niet gescoord want de belangrijke goal van afgelopen weekend mogen we immers niet tellen. Maar Steijn staat op 10 en Vlap op links buiten….
Rik304 +757
Heubach heeft geluk dat hij in een tijd voetbalde dat er nog geen smartphones en social media waren.
gamerKristel +12
Sem Steijn dan linksbuiten
Trots op FCT +2432
Zet Unuvar op links en wissel Steijn en Vlap op 10, kijk wie het beste daarin past.
JoepMeloen +3218
In het voetbal gaat het om het maken van doelpunten. Je clubtopscorer offeren voor iemand met een paar assists en doelpunten per seizoen is waanzin
Rockfisch +12401
Precies dit. Voetbal is een spelletje om goals te maken en niet voor de catwalk.
Raika +13660
Ach laat ik maar niet reageren op Jeroentje
Steem +3183
Vlap is een veel completere voetballer, maar Steyn is voor de goal gevaarlijker. Kritiek op Vlap is makkelijk als hij niet op 10 kan voetballen. Maar bij gebrek aan beter offert hij zich op voor het team. Maar tegen de topteams zou ik altijd met Vlap op 10 beginnen met zijn goede techniek in de kleine en grote ruimtes. Ook verdedigend met zijn functionele koppen.
Apeldoorn +5243
Ik vind dat een beetje kort door de bocht.
Wie is mijn favoriet op 10! wie zet je er naast en wie zet je er voor? Verwacht je veel ruimte of weinig?
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties