Eerste elftal

Eiting of Kjolo op het middenveld? "Steijn heeft baat bij Kjolo"

Eiting of Kjolo op het middenveld? "Steijn heeft baat bij Kjolo"

Afgelopen wedstrijd tegen Go Ahead Eagles startte Mathias Kjolo in de basis. De Noor wist een goede indruk achter te laten. De week daarvoor tegen FC Utrecht werd hij gepasseerd en startte Carel Eiting. De 22-jarige middenvelder wist geen goede indruk te maken tijdens zijn invalbeurt. Hij herpakte zich goed, maar ook zou zijn aanwezigheid positief uitpakken voor Sem Steijn.

Eiting was er in het duel tegen Go Ahead Eagles niet bij, al zou Bert van Losser sowieso voor Kjolo kiezen. "Jan van Staa en ik zaten in de auto en hoopten al op Kjolo, dat is gunstiger voor Steijn", vertelt hij bij De Oosttribune. Ook Tijmen van Wissing deelt deze mening. "Daar ben ik het met jullie mee eens, dat heeft Jan (Van Staa) ook al vaker gezegd."

Al gaat Van Wissing verder, hij vond de Noor afgelopen zondag fenomenaal spelen. "Kjolo vond ik overigens echt de beste man van FC Twente. Hij heeft die matige wisselbeurt van vorige week heel goed rechtgezet. Zonder echt te koeren, maar gewoon op het veld je voeten laten spreken. Hij was echt uitzonderlijk goed."

Van Staa vertelt op welke manier je aanvallende middenvelder Steijn moet gebruiken. "Je kijkt naar spelers en als je iedereen optimaal wil benutten, dan is hij rondom de twintig meter voor het doel het beste. Dit komt door zijn loopacties, het vrijlopen in het zestienmetergebied en zijn scorendvermogen, daar wil je hem het liefst hebben

De afgelopen weken begon Eiting op het middenveld, de oud-trainer vertelt wat er toen gebeurde. "Hoe komt hij daar dan? Als hij heel veel terug moet of achteruit voetbalt, dan komt hij daar niet. Dat was de laatste weken zo, daardoor creëerde hij weinig kansen. Hij moet gewoon niet te veel naar achteren. Hij moet de diepte hebben en die afronding voor een middenvelder is fenomenaal", besluit hij

Poll

Wie moet er volgens jou starten op het middenveld?

Plaats reactie

666

12 reacties

RoodVuur +131

Kjolo is de beste speler van twente. Zullen vast weinige het met mij eens zijn, maar deze jongen is zo goed.

28-02-2024 22:28

Hallie +9577

Eiting heeft laten zien wat zijn kwaliteiten zijn, die zijn in aanvallend opzicht. Kjolo is eerder een bewaker van de middenlinie. Niet alleen Steijn moet baat hebben bij Kjolo. De aanvallers zijn beter af met Eiting. Sadilek en Kjolo zijn meer dezelfde types, dus daar zou je tussen moeten kiezen.

28-02-2024 15:33

Spira +3094

Kjolo en Sadilek zijn ook beide nodig als je met Smal Vlap Brennet speelt oftewel FC onverwacht balverlies dan heb je het verdedigende blok sadilek kjolo nodig.

28-02-2024 16:27

Youngred +4225

Laat hem gewoon met het huidige middenveld het seizoen afmaken , vind kjolo niks maar als hij erin staat lijkt het alsof we meer punten pakken 😂 dus laat m maar staan

28-02-2024 15:07

Rockfisch +12689

Dan kan ik jou een welgemeende tip geven; hou dan de hele wedstrijd Kjolo eens in de gaten.

28-02-2024 15:47

jan11 +2406

En kijk dan niet alleen naar eventuele technische hoogstandjes van Kjolo, maar vooral naar het " in dienst van het team" spelen. Dan wordt waarschijnlijk een hoop duidelijk.

28-02-2024 16:21

Youngred +4225

@rockfish. Vind hem matig. Eiting is voetballend klassen beter.

Kjolo knoeit regelmatig en lijkt wel bang te zijn als die soms de bal krijgt

28-02-2024 18:12

Jurgen.G +2307

Middenveld met Sadilek en Kjolo rendeert het best

28-02-2024 14:55

Apeldoorn +5243

Appels en peren het gaat om de 11 namen op het veld die samen het beste zijn.
Dus niet wie voor wie maar wie met wie ga je opstellen.

28-02-2024 14:46

tom_holshof +133

Ik zou ze beide opstellen. Ik zou de opstelling sowieso aanpassen naar 4-4-2 met de aanvallende backs die er (nog) zijn: Brenet en Smal. Boadu en v. Wolfswinkel voorop, Steijn op 10, Eiting op 6 en Sadilek en Kjolo aan de zijkant. Boadu op de bank laten zitten is enorme kapitaalvernietiging, v. Wolfswinkel doet het uitstekend in de basis en buitenspelers hebben 'we' niet of zijn (nog) niet goed genoeg.

28-02-2024 14:44

Yentl +162

Waarom zou je opeens het hele systeem omgooien? Sadilek en kjolo zijn geen spelers voor aan de zijkant.

28-02-2024 14:49

Wim.H +3320

Zowieso niet doen,systeem is moeilijker dan je denkt,iedereen moet precies weten wat te doen!
Gaat toch goed zo!

28-02-2024 15:25
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties