Van Losser onthult: "Brighton heeft Steijn op de radar"

Het lijkt geen kwestie meer of Sem Steijn deze zomer vertrekt, maar eerder naar welke club hij zal gaan. De middenvelder blijft indruk maken met zijn scorend vermogen. In de Eredivisie heeft hij inmiddels 18 doelpunten op zijn naam staan. Steijn wordt regelmatig gelinkt aan clubs als Feyenoord, PSV en teams uit de Bundesliga en Premier League. Desondanks heeft bondscoach Ronald Koeman hem nog altijd niet opgenomen in de voorselectie van Oranje.
"Sem Steijn zit weer niet in de voorselectie van Oranje", zo begint Tijmen van Wissing aan tafel bij de Oosttribune. De clubwatcher geeft aan dat hij het de 23-jarige Hagenees wel had gegund. "Ik had voor FC Twente toch een klein beetje gehoopt dat hij erbij zou zitten. Dat had ik die jongen ook enorm gegund." In oktober liet bondscoach Ronald Koeman weten dat hij overwogen had hem op te nemen in de selectie van het Nederlands Elftal, maar tot een oproep is het vooralsnog niet gekomen.
Bert van Losser vult aan: "Hij staat op de radar van Brighton & Hove Albion." Van Wissing heeft enkele vraagtekens en voegt toe: "Ja, Brighton... Maar als je topscorer van Nederland wordt...zijn voorkeur gaat volgens mij uit naar Zuid-Europa. Het liefst Italië of Spanje. Maar ik zou hem toch lekker Duitsland adviseren", besluit de clubwatcher duidelijk.
Brighton & Hove Albion is niet de enige club uit de Premier League die Steijn in de gaten houdt. Volgens journalist Ekrem Konur volgen in totaal vier Engelse clubs de middenvelder op de voet. Naast Brighton zouden ook Aston Villa, Crystal Palace en Newcastle United interesse hebben.
Plaats reactie
16 reacties
Henkiedeije +1594
Maak je geen illusies hij speelt bij Twente en niet bij Ajax dan was hij al lang geselecteerd
Epi4ever +13509
Ik gun hem een mooie transfer en Twente een hele mooie grote transfersom. Dat laatste heeft het meest kans in Engeland.
ALpje +8557
Ik heb liever dat hij blijft
xbkjx4dh7g +3
@thijmen zelf nooit op niveau gevoetbald maar wel advies geven waar Stijn moet gaan voetballen…………… blijf gewoon journalist en ga niet denken dat je verstand van voetbal hebt
ALpje +8557
Je bedoelt, wordt liever gewoon een journalistje.
Nu is het ook niet wat.
Hoop blabla, geen inhoud.
gewoonik +1620
Qua centjes wel
SorareTukker +891
De hoogste bieder wint
nieuwkomer304 +4246
Sem heeft zelf ook nog wel iets te zeggen
grot +2085
Het is niet de hoogste bieder het is die club waar Sem zich goed bij voelt ook al zou dat top 3 van Nederland zijn dan zou het heel lastig worden om de echte miljoenen binnen te halen of het zou een gigantische doorverkoop percentage moeten worden.
ALpje +8557
Heb liever dat hij blijft
fctwentesupport +1637
De belangstelling neemt langzaam toe! In ieder geval lees ik ook veel Engelse clubs, die niet bang zijn om met hoge bedragen te komen. Voor Steijn zal Duitsland of Spanje beter zijn, maar laat al deze clubs maar tegen elkaar opbieden! KWW.
ALpje +8557
Heb liever dat hij blijft
jan.g +2174
Ikzeg. Ik gun onze Sem het aller beste, jammer genoeg is er continu speculatie waar ie heen gaat, ik vind laat hem gewoon weg genieten van de mooiste club van de hele wereld ons fctwente. We horen het van zelf waar ie heen wil of zelfs blijft!!
freddy.w +2397
Brighton Hove and Albion , nog zo,n koopclup .
Die hadden vorig jaar ruim 30 miljoen voor Wieffer over en die is ook niet geselecteerd 😁
Zoveel geld voor Sem is natuurlijk prachtig voor FCT ...... maar nogmaals, gaat nergens over 🤭
Groeten van deze Tukker in Brabant ..... Alaaf 😁
rfs4smkwr9 +319
Maak niet uit waar naartoe als hij maar 20+ miljoen oplevert
ALpje +8557
Heb liever dat hij blijft !!!
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties