Transfers

'Twente-target' kiest voor avontuur in Oost-Europa

'Twente-target' kiest voor avontuur in Oost-Europa

Een aantal maanden geleden werd Jearl Margaritha gelinkt aan FC Twente. FC Twente was niet de enige die achter de 23-jarige buitenspeler van TOP Oss aanzat: ook Heracles Almelo, Vitesse en AZ hadden naar verluidt interesse. Margaritha heeft echter besloten om een heel ander avontuur aan te gaan.

Margaritha gaat zijn carrière vervolgen bij Sabah FC uit Azerbeidzjan. De club uit hoofdstad Bakoe werd vorig seizoen tweede in de Azerbeidzjaanse competitie, wat betekent dat Sabah FC komend seizoen actief is in de Conference League. In de tweede voorronde gaat de nieuwe ploeg van Margaritha het opnemen tegen Makedonija Skopje uit Noord-Macedonië of RFS uit Letland. FC Twente en Sabah FC zouden elkaar tegen kunnen komen in de derde voorronde, mochten beide clubs doorgaan.

Margaritha heeft er een uitstekend seizoen opzitten in Oss. De linksbuiten was in 28 duels goed voor twaalf doelpunten en zes assists. Dit levert hem nu een transfer op naar de nummer twee van Azerbeidzjan, dat hem overneemt voor een onbekend bedrag.

FC Twente gaat op korte termijn linksbuiten Naci Ünüvar presenteren. Hij komt op huurbasis over van Ajax. Naast Ünüvar wil FC Twente graag nog één linksbuiten en één rechtsbuiten aan de selectie toevoegen. Daan Rots is momenteel de enige echte rechtsbuiten in de selectie, al kan aanvallende middenvelder Younes Taha ook op de flanken uit de voeten.

'Twente-target' kiest voor avontuur in Oost-Europa

Plaats reactie

666

4 reacties

FCT1965 +11349

Eerste gevoel zegt jammer. Man met de meest succesvolle dribbels in de KKD. Jonge versie van Misidjan? Al gingen er bij Misidjan meer dribbels fout dan goed. Dit soort voetballers zou FC Twente wat vaker een kans kunnen geven. Aan de andere kant zal hij daar goed gaan verdienen. Waarschijnlijk meer dan bij ons.

29-06-2023 18:59

Buikschuiver +112

Meer verdienen zal best, maar hij is 23, binnen nu en 2 jaar zit ie op zijn top. Ik weer niet hoe vaak jij naar het Azerbeidjaanse voetbal kijkt, maar ik denk niet dat een grote(re) Europese club hem er snel op zal halen. Dan moet ie daar wel uitzonderlijk goed presteren. Voor mijn gevoel vooral een gevalletje “Korte termijn politiek”.

29-06-2023 19:25

agekoster1956 +3059

Moet je vooral doen , ze hebben 1 seizoen goed gedraaid en denken gelijk de hele wereld aan te kunnen . Vaak hoor je van hen dan nooit wat weer . Het was graag of helemaal niet .

29-06-2023 18:47

Lubje +28052

Niet zo erg! Ik zou ook graag wat spelers zien met meer ervaring en zekerheid van slagen bij Twente. Niet alleen KKD spelers!

29-06-2023 18:47
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties