Streuer ontkent uitspraken Van Hooijdonk over speciale clausule in contract van Steijn

Pierre van Hooijdonk zorgde voor de nodige commotie onder de supporters van FC Twente. Volgens de 46-voudig Oranje-international staat er een clausule in het nieuwe contract van FC Twente waardoor de topscorer van de eredivisie de Tukkers voor 7,5 miljoen euro mag verlaten. Ook NOS-journalist Arno Vermeulen vertelde aan tafel bij Studio Voetbal dat er sprake was van een dergelijke clausule.
De uitspraken van Van Hooijdink staan haaks op de uitspraken die technisch directeur Arnold Bruggink vorige week deed. Hij stelde de Twente-supporters juist gerust met het nieuws dat er géén clausule met een vaste transfersom is opgenomen in het nieuwe contract van Steijn. Om duidelijkheid te krijgen nam clubwatcher Tijmen van Wissing contact op met technisch adviseur Jan Streuer. Die liet weten dat de uitspraken van Van Hooijdonk niet kloppen.
"Enige ophef onder de supporters van FC Twente over de discussie gisteravond in Studio Voetbal over de gelimiteerde transfersom van Sem Steijn. Daar werd gesproken over 7,5 miljoen euro door Pierre van Hooijdonk, maar Jan Streuer laat weten dat er niets in het contract is opgenomen over een gelimiteerde som", aldus Van Wissing op X. Het is opnieuw de bevestiging dat FC Twente vrij is in de onderhandelingen en niet gebonden is aan een clausule met daarin een vooraf vastgestelde maximale transfersom.
Plaats reactie
43 reacties
Paul66 +3894
Vervelend mannetje die Pierre. Heeft in het verleden al vaker geprobeerd om Twente onderuit te halen in de pers. Idem met de familie Steijn. Geen podium meer geven hier, of een aparte rubriek maken; “roddelpraat” dan kunnen de verhaaltjes van Driessen, Dijkstra, de Mos, van Hanegem etc daar mooi in ondergebracht worden.
heetpas +150
God god god van Hooijdonk roept wat en half twentefans en Twente Insite kan naar de psychiater.
agekoster1956 +3276
Van Hooijdonk dat is de grootste negatieve rodelaar op de tv . En leugenaar wat doen ze met zo’n sukkel op tv .
TrotsopTwente +17362
Ze liegen allemaal in dat programma!
rene_boumeester +2170
Die van Hooijdonk is een kwal vreselijke man is het.Ik kijk studio voetbal bijna nooit,ik heb dit van horen zeggen.Bij F.C.Twente weten ze echt wel hoe de contracten in elkaar zitten daar hebben wij die wijsneus van,Van Hooijdonk echt niet voor nodig.Ik ben nog bloedlink als ik dit schrijf,wat een stel oproerkraaijers.Ik noem dat programma altijd studio Ajax BAH.Nu ben ik hopelijk mijn gal kwijt.Dit lucht effe op hopelijk bij jullie ook allemaal.
TrotsopTwente +17362
Je hebt helemaal gelijk! Afstand nemen van dat programma, dat snel van de tv moet verdwijnen!
cage1959 +345
Hij mag wel in de lente bij mij in de tuin komen staan, met dat vogelnestje op zijn hoofd.
Doet die toch nog wat nuttigs voor de vogeltjes.
Mooi fluiten kan die volgens mij ook aan zijn tuitmondje te zien.
TrotsopTwente +17362
Dat is een goeie!
Eerem +4821
Het is ongelofelijk hoezeer Van H. en andere riooljournalisten foute informatie op tafel gooien puur om zichzelf te promoten of aan het publiek te laten zien hoe belangrijk ze zichzelf vinden. Zo van…’Kijk mij eens, ik weet dat Sem een afkoopsom heeft en dat zijn transferwaarde 7,5 miljoen is.’
Nu blijkt dus weer dat het gelul is. Goede reden om niet meer te kijken.
TrotsopTwente +17362
Ja, boycotten dat shitprogramma van de NOS!
Vrede +1285
Publiceer asjeblieft geen berichtjes meer van die vreemde van Hooijdonk. Die weet blijkbaar van gekkigheid niet welke onzin hij maar moet uitkramen om maar in de publiciteit te komen en blijven!
TrotsopTwente +17362
Zeg dat wel en daar wordt die galbak ook nog dik voor betaald van ons belastinggeld!
Redisthecolor +1090
Van hooijdonck haat de fam Steijn daarom doet hij ook zo. Na dat akkefietje van Pierre had met Maurice over geld in de zak stoppen. Daarom oe hij zulke achterlijke uitspraken. En snap niet dat die Vermeulen mee doen tast zijn geloofwaardigheid aan
TrotsopTwente +17362
Die Vermeulen spoort ook niet; is ook een grote sensatiezoeker en miskleun van de NOS!
nieuwkomer304 +4244
Als studio voetbal zichzelf serieus wil blijven nemen, moeten ze de heren hier op aanspreken. Compleet ongefundeerd uitspraken doen over contracten van spelers is natuur ‘Story’ niveau.
TrotsopTwente +17362
Zeg dat wel!
freddy.w +2367
Ik heb het zelf niet gehoord, dat programma is niet mijn favoriet.
VH.zal er vast met een slecht humeur gezeten hebben na de overigens terechte 2-4 thuisnederlaag tegen Heerenveen .
Ik denk dat wij als Fans ons niet zo druk moeten maken over wat er geroepen over FCT door iedereen in dat programma !
En er is gisterenavond al genoeg onzin geluld over onze clup .
Ze moeten er allemaal hun plasje over doen.
Ik zwerf hier in Tilburg rond en er zijn een hoop W II,ers , PSV,ers knap rustig 😁
TrotsopTwente +17362
Goed gereageerd!
Ko3n +1248
Die roddelnicht Van Hooijdonk kan beter bij Story of Privé gaan solliciteren…
TrotsopTwente +17362
Daar willen ze hem niet hebben, omdat hij daar nog te slecht voor is!
HarrieHengelo +171
Jan Steuer komt toch veel geloofwaardiger over dan Pierre van Hooydonk. Van Hooydonk deed eerder al uitspraken over Steyn bij NAC die hij niet kon bewijzen. Toen moest hij Steyn excuses aanbieden.
TrotsopTwente +17362
Zo is het!
Enschede1965 +1269
Het is werkelijk niet te geloven dat dit mag en kan in Nederland. Volstrekte onzin verkopen op nationale publieke televisie en het als waarheid verkondigen. V Hooijdonk is al vaker te betrappen geweest op uitspraken die achteraf niet waar bleken. Die Driessen eveneens.. Wordt tijd dat ze allebei eens flink aangepakt worden en verdwijnen uit de media.
TrotsopTwente +17362
Oprotten met die gasten! Dat geldt voor bijna iedereen in dat programma!
WankingWombat +2405
Wie werpt zich op om deze jokkende goedbetaalde fantasten 200 zweepslagen te geven , gelardeerd met wat stroomstoten van de spulletjes van oldenkotte uit Gronau
Lubje +28380
Grote kletsmeijers zijn dat bij Studio Voetbal.
v8pysdv6k8 +959
Studio Voetbal???? Bestaat dit programma noch steeds???
v8pysdv6k8 +959
sorry ….nog steeds…../
TrotsopTwente +17362
Inderdaad!
Niek.B +464
Gelukkig
jan11 +2443
Hartstikke mooi, had het niet verwacht (geen clausules in het contract).
FootballNurse +2186
Streuer heeft bevestigd en LtV heeft dit gepubliceerd dat er t.a.v. de transfersom een herenakkoord is gesloten; inhoud natuurlijk niet bekend dus er staat wel iets in.
MichielX9Diekman +733
Die 7,5 miljoen leek me al erg ongeloofwaardig, maar ben toch opgelucht dat Streuer daar nu korte metten mee heeft gemaakt.
FcTwentesupporteruitAssen +13922
Tja Studio Voetbal. Gaat het een keer over Fc Twente klopt de informatie niet.
ALpje +8483
Volgens Driessen wel 😂😂😂
Apeldoorn +5243
Hoezo enige ophef we hebben hier allemaal heerlijk in een deuk gelegen de heren schijten zich de broek weer vol. Twente Komt Er Aan
😂🤣😂
Arny +46
Laat die Pierre zijn kop houden
Epi4ever +13446
Van Hooydonk heeft wel vaker iets met zekerheid verkondigd dat later volkomen onwaar was. Zou ook te gek zijn.
ronnie.v +3633
Snap trouwens ook niet waarom mensen naar dat soort programma,s kijken. Ze lullen maar wat zonder dat ze de feiten weten.
Jozef +733
Je gelooft de media toch niet, lopen altijd te stoken en allerlei geruchten in de wereld te slingeren die onwaar zijn. Goed gedaan van onze technische staf!
Bertuss +318
ff wat anders ik zou ihataren van rkc ophalen kost weinig nu denk ik en geef die man een prestatie contract
fctwentesupport +1631
Mooi nieuws, goed onderhandeld dus door Bruggink! Ook klasse aan Sem, gun hem het beste!
Vlapinho +260
Zou ook echt een enorm domme zet geweest zijn anders…
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties