Transfers

Sadílek doorbreekt stilte: "Ik wil bijtekenen, maar de club wil me verkopen"

Sadílek doorbreekt stilte: "Ik wil bijtekenen, maar de club wil me verkopen"

Na alle commotie heeft Michal Sadílek er na de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles voor gekozen om zijn kant van het verhaal te vertellen. De Tsjech ligt al weken onder vuur omdat hij vooralsnog weigert zijn aflopende contract te verlengen. Dit terwijl hij zelf heeft aangegeven FC Twente niet met lege handen achter te willen laten na twee zware periodes. Eerst het oorsuizen en daarna zijn skelterongeluk. Zoals verwacht zit het vast op de financiën.

FC Twente heeft Sadílek een nieuw contract aangeboden en de inhoud is niet naar wens van de Tsjech. Hij wil naar eigen zeggen dolgraag bijtekenen, maar wel tegen andere voorwaarden. Daarbij laat hij weten dat FC Twente hem deze winter wil verkopen. "Ik wil bijtekenen en vechten voor de club zodat ze nog aan mij kunnen verdienen. En als sommige mensen denken dat ik alleen aan geld denk, dat is gewoon bullshit. Mijn situatie is onzeker in dit elftal. Ik weet niet of ik speel de volgende wedstrijd of op de bank zit. Maar als er een goed bod komt in de winter, dan gaan ze mij verkopen."

"Ik weet mijn verhaal", vervolgt hij in gesprek met Van Wissing van RTV Oost. "Ik was zelf aanwezig bij die gesprekken. We hebben een tegenvoorstel gestuurd en we wachten nu op antwoord van de club. Ik ga geen contract tekenen op hetzelfde niveau, ben international van Tsjechië en vind dat ik recht heb op een verbeterd contract. Toen ik van PSV kwam heb ik ook geld ingeleverd, terwijl ik betere aanbiedingen had. Ik wil vechten voor deze club. De gesprekken zijn deze week weer opgestart en heb er wel alle vertrouwen in dat het goed gaat komen."

Ook technisch directeur Arnold Bruggink heeft gereageerd. "Wij moeten kijken naar het belang van FC Twente, daar horen ook voorwaarden bij die bij de club passen. Dat Sadilek bij de best verdienende spelers van Twente hoort is terecht in onze ogen. Dat hij lange tijd door een blessure niet in actie kon komen doet daar geen afbreuk aan. Wij hebben ons plafond aan mogelijkheden en daar moeten we ons aan houden."

Opinie: Wat vind jij van de reacties van Sadílek en Bruggink?

Plaats reactie

666

79 reacties

JanBakker +54

Stel je kunt een speler als Sadilek met zo'n medische geschiedenis binnenhalen: wat zou je er als club voor over hebben?

12-12-2024 11:23

hjb +1049

Lijkt me een raar verhaal dat Bruggink deze speler in de winter wil verkopen daar deze dan veel te weinig oplevert dan kun je beter je verlies nemen mocht hij niet bij willen tekenen en hem aan zijn contract houden, of zijn we zo in geldnood dat verkoop noodzakelijk is?

02-12-2024 11:07

FootballNurse +1934

Ik vind het ook opvallend maar kan mij ook heel goed voorstellen dat ze erop hadden gerekend Sadilek, Steijn of Hilgers afgelopen zomer te verkopen. Transfers in de zomer zijn altijd na 1 juli dus als je dit boekjaar nog wat wil met het negatieve transferresultaat moet het wel in de winter.

02-12-2024 13:38

Mallorca +1903

Twente moet met Sadilek verdergaan, hij is een te belangrijke schakel op het middenveld dat zag je gisteren ook weer. Geef hem een verbeterd contract, het lijkt me dat Sadilek en Twente er uit zullen komen.

02-12-2024 11:02

hjb +1049

Gewoon hetzelfde salaris geven als Unnerstall (als sterkhouder) en Lammers die met veel moeite is binnen gehaald lees veel salaris. Sadilek ook zonder wedstrijdritme was gisteren absoluut een meerwaarde voor Twente echter je hebt ook rekening te houden met het grotere plaatje (salarisbudget). Gewoon nu een maximaal salaris geven zoals genoemde spelers en als dit niet genoeg is dan een klein percentage van de transfersom overeenkomen dat hij bij zijn afscheid mee mag nemen, hoe beter hij presteert hoe meer geld voor hem. Beetje creatief zijn. Dit zou je ook moeten doen bij Steyn om deze te overtuigen.

02-12-2024 10:55

duimpje +1504

Moet ook "gewoon" kunnen he. Mss is het contract van steyn wel zo hoog dat er simpelweg niet meer geld is

02-12-2024 11:06

JoepMeloen +3218

Echt vaag. Twente heeft een paar jaar geleden nog letterlijk de dood in de ogen gekeken en dankzij een half mirakel zijn we overeind gebleven. En net nu we de zaakjes weer goed op orde hebben dankzij goed, stabiel beleid wil 90% van jullie alweer dat Twente precies dat gaat doen waarmee we onder Aldo en Joop in de shit beland zijn?

Onwerkelijk.

02-12-2024 10:55

rwest91 +1918

Je verkoopt deze jongen waarschijnlijk binnen 1,5 seizoen.. kijk naar ugalde die kreeg ook een bak salaris terwijl dat onverantwoord leek.. nou hoeveel maanden salaris hebben ze moeten betalen? Daarbij is de tranferwaarde van sadilek ver drievoudigt sinds hij bij Twente is komen spelen, ik denk niet dat bruggink hem laat gaan voor 2miljoen. Twente verdient aan zijn prestaties waarom mag sadilek dat dan niet? En dat Joop verhaal is natuurlijk appels met peren vergelijken.. Munsterman kocht spelers met investeerders die hun geld terug moesten hebben, dus de inkoop was altijd meer dan wat je terug verdiende aan een speler. Dat had met salarissen niks van doen.

02-12-2024 21:24

JoepMeloen +3218

Nouja, de enige reden dat ze met Doyen in zee gingen was omdat ze acuut geld nodig hadden omdat we meer uitgaven (aan salarissen en rente) dan er binnen kwam. Zodra je meer uitgeeft dan er binnenkomt en je spelers hoopt te verkopen dan gaat het vroeg of laat fout. Is dat niet nu met Sadilek dan wel met een andere ruwe diamant, toptalent of 'special one' in de toekomst. Van mij mogen ze best creatief doen en Sadilek een verbeterd contract aanbieden in de hoop dat ie het niet uit gaat dienen. Als ik Bruggink goed begrijp doen ze dat al, maar als voor onze begrippen veel niet genoeg is voor meneer...

03-12-2024 13:49

JoepMeloen +3218

https://www.asser.nl/SportsLaw/Blog/post/unpacking-doyen-s-tpo-deals-fc-twente-s-game-of-maltese-roulette-by-antoine-duval-and-oskar-van-maren kwam deze nog tegen

03-12-2024 13:50

herman_oldenhof +1329

Sam Lammers verdient dit seizoen 1.180.000 Ugalde vorig seizoen 577.000 . Sadilek verdient al 520.000 per jaar , moet niet overvragen. Unnerstall maar 360.000 per jaar.

04-12-2024 13:33

rwest91 +1918

Unnerstal draagt geen tranferwaarde.. en als Lammers dat verdient dan zijn ze helemaal gek geworden 🤣

04-12-2024 23:31

Rockfisch +12198

Ondanks dat hij zonder meer in de basis thuishoort, is hij per gespeelde wedstrijd denk ik een grof betaalde speler. Blessures, schorsingen enz. Zwak excuus dat hij bij zijn overgang geld heeft ingeleverd, dat is immers zijn eigen keuze. Enige coulantheid van zijn kant is behoorlijk gewenst.

02-12-2024 10:53

Jan Willem prakken +88

Begrijp de situatie niet bij Sadilek.
Geef hem een goed contact zonder transfer limiet pak je bij verkoop miljoenen terug..Hebben ze van Smal niet geleerd begrijp het absoluut niet wat betekend ons plafond als je zakelijk gezien de hoofdprijs terug kan halen.
Je kunt zondag toch zien en vorig seizoen hoe goed hij is.
Ook gratis ophalen van Namli was een grote fout.

02-12-2024 10:03

dewegwijzer +121

Een type Sadilek heb je niet zomaar terug. Hij is gewoon ontzettend belangrijk en heeft goede vechters mentaliteit. Je zag het gisteren.

Blessure gevoeligheid valt wel mee. De afgelopen keer had weinig met voetbal te maken. Ook tinnitus is erg vervelend maar ook niet met een voetbal blessure te maken.

Ik hoop dat Twente gewoon met hem verder gaat. Dan kun je hem beter verkopen aan het einde van het seizoen en als dat niet lukt zit hij er gelukkig nog een jaar bij.

02-12-2024 09:48

FCT1965 +11348

We praten allang niet meer over een paar duizend euro extra. Eiting alleen verdient al 500K per jaar. Ik haat de houding van Sadilek maar aan de hand hiervan kan hij makkelijk 750K vragen. Maaaaaaaaaaaaaaaar.......................... Hij wil in de zomer een stap maken. Dus waarom het op de spits drijven voor een paar maanden meer salaris? Daar wringt de schoen. Hij ontkent dat het om geld gaat maar bevestigt vervolgens dat het wel gewoon om het geld gaat.

Nu krijgt ook Bruggink ervan langs en moet hij geld uit gaan geven dat er niet is.Dus we moeten maar weer casino gaan spelen. Stel Sadilek krijgt 750k en raakt weer zwaar geblesseerd. Dan roeptoetert iedereen dat het belachelijk is dat Bruggink Sadilek zo'n hoog salaris heeft gegeven.

Ben heel benieuwd naar de afloop van het verhaal. Het gedram dat FC Twente een spel speelt om hem in de winter te verkopen slaat ook nergens op. Dan krijg je een fooi in plaats van de hoofdprijs bij verlengen. Dat soort acties onderneem je als club alleen maar als je geen andere mogelijkheid meer ziet. Het verhaal van Sadilek rammelt aan meerdere kanten.

02-12-2024 09:33

Epi4ever +12589

Het verhaal heeft altijd twee kanten en mogelijk zelfs nog een derde kant. Men zal van beide kanten proberen om er zo goed mogelijk uit te komen en dus ligt NIET alles op tafel. Ik hoop echt dat ze er wel uitkomen en dat hij bijtekent. Hij hoeft van mij ook niet weg en mag dus ook wel blijven. Maar wil hij dat? Hij heeft in verleden diverse keren aangegeven nog een stap te willen maken. Een Sadilek in topvorm heeft een flinke waarde en is niet te houden voor Twente.

02-12-2024 09:19

TrotsopTwente +15789

Helemaal mee eens!

02-12-2024 18:49

suus58 +122

Dat zou heel dom zijn.De beste middenvelder verkopen.

02-12-2024 09:08

Apeldoorn +5243

Lekker hoor even een dikke middelvinger naar iedereen die hem al veroordeeld had 🖕
En vooral ook een dikke middelvinger naar die zogenoemde clubwatcher die ongezouten alles zonder hoor en wederhoor naar buiten gooit en er tevaak clmpleet naast zit 🖕

02-12-2024 08:37

Tukkerstad +2990

Nou uh, viel me wel erg op toen Sadilek erin kwam dat er meer strijd naar boven komt. Eerlijk is eerlijk

02-12-2024 07:40

TrotsopTwente +15789

Dat is waar!

02-12-2024 07:43

v8pysdv6k8 +959

Helemaal mee eens. Lange tijd niet gespeeld en toen hij erin kwam, zag je meteen meer „voetbal“ in het spel van FCT.
Hij stond amper 1 minuut in het veld en gaf de beslissende assist aan Steijn, 2-2.
Dus meneer Bruggink……..

02-12-2024 08:55

FCT1965 +11348

Dit was inderdaad zijn eerste goede invalbeurt en er gebeurde wel wat met de ploeg.

02-12-2024 09:35

FCT1965 +11348

Helemaal met je eens.

02-12-2024 11:51

evdbiggelaar +5924

Sadilek is 1 van jouw belangerijke spelers,geef hem een ton erbij en hij tekent voor een paar jaar bij,heb jij een sterke voetballer erbij die jouw elftal beter maakt en die verkoopt zichzelf wel in de toekomst,levert meer op dan als jij hem nu in de winter wil verkopen,bruggink moet langetermijn denken en het elftal beter maken,dit is een win win situatie als hij voor een paar jaar bijtekent

02-12-2024 06:58

TrotsopTwente +15789

Klopt helemaal, maar die Bruggink denkt helaas anders dan jij en ik en menig andere supporter!

02-12-2024 07:01

RK +2975

Haha, jij denkt dat deze shit vastloopt op een ton? Dit gaat waarschijnlijk om 5 tot 7,5 ton. Die financiële middelen heeft Twente gewoon niet in het salarishuis. Verlenging zal wel komen maar waarschijnlijk met een gelimiteerde transfersom en deel van transfer opbrengsten voor sadilek en waarnemer.

02-12-2024 07:24

Marc.B +1482

Geef 'm 25 tot 35 duizend in de maand erbij en hij blijft. Zit je rond de 3ton.
En dat zal waarschijnlijk maar tot het einde van het seizoen zijn.
Is een half jaar, dus dan waarschijnlijk nog geen 1,5ton extra kwijt en wel een mooie transfersom op de rekening!!
Investeren en dan goed cashen!
Beetje hetzelfde als Ugalde!

02-12-2024 09:11

hjb +1049

Dus moet je dan afspreken dat hij een deel van de transfersom krijgt bij vertrek zeg 10%, levert die dan 10 miljoen op dan heeft hij 1 miljoen extra gekregen aan salaris verdeeld over 2 jaar zit je aan jouw bedragen, is allemaal niet zo moeilijk, beetje out of the box denken.

02-12-2024 10:59

daslekker +9132

Ik had al wel het vermoeden dat Twebte een slaatje uit de situatie wilde slaan, want daar lijkt dit op.
Ze zullen toch met een op zijn minst redelijk voorstel moeten komen
Stel dat Sadilek, om de een of andere reden, niet verkocht zou worden, zit hij aan een voor hem onacceptabel contract vast.
Hij wil dus blijkbaar nog steeds graag tekenen, maar is niet gekke Henkie (al doet die baard anders vermoeden)

Bruggink kan het mooi brengen maar dit lijkt op een vies spelletje.
Lekker de vertraging afschuiven op de zaakwaarnemers en zelf de situatie rekken in de hoop dat hij in de winter al verkocht zal worden.
En tussen de regels door dreigen dat Sadilek, als hij niet tekent, kans heeft om niet meer opgesteld te gaan worden na de winterstop.

En aan alle mensen die hem hier "verketteren";
Oordeel pas wanneer je echt weet wat er speelt, en ga niet af op wat de één of andere pennelikker (of toetsentikker) over de schutting gooit!
En iemand op basis daarvan VERoordelen is gewoon kortzichtig, oneerlijk en dom!

02-12-2024 04:36

TrotsopTwente +15789

Raar gedoe weer! Ik vertrouw die Bruggink ook niet! Die Bruggink geeft wel heel veel geld uit aan Lammers, die echter niet zo veel presteert! Beide partijen moeten water bij de wijn doen en de intentie van Bruggink moet zijn dat Sadilek behouden blijft voor Twente! En als het toch over geld uitgeven gaat, laat Bruggink dan tevens maar twee goede buitenspelers en een hele goede spits halen, zodat Twente veel kan scoren en met alle gemak eens de wedstrijden kan winnen! Twente is een onderneming en moet investeren! Zonder te investeren zijn er ook geen baten!

02-12-2024 06:59

TrotsopTwente +15789

Opmerking voor de zuinigen: Ik bedoel verantwoord investeren; dit zou behalve kopen ook huren met optie op koop kunnen zijn! En laat Twente dan ook maar eens kijken of er in de KKD geen spelers zoals Sem Steijn lopen, die heel veel potentie hebben en die niet heel veel hoeven te kosten en verder toch maar eens in de (o.a.) de Scandinavische landen kijken (die zijn namelijk goedkoper)!

02-12-2024 07:28

hjb +1049

Kijken in Scandinavie lijkt leuk als je de scouting op orde hebt echter is dat volgens mij allemaal nog niet goed geregeld, ook in de balkan lopen genoeg pareltjes ala Grujic.

02-12-2024 11:03

TrotsopTwente +15789

Dat van die scouting zou best wel eens waar kunnen zijn! Dat zou dan wel erg triest zijn!

02-12-2024 18:52

StevenBos +4128

Volg je eigen advise. Je gooit er eerst een zooi aannames tegenaan waar je niks vanaf weet, om vervolgens te stellen: "oordeel pas als je weet wat er speelt". Ik neem aan dat je zelf ook wel doorhebt dat dat precise is wat je doet hier.

02-12-2024 08:30

JoepMeloen +3218

Twente heeft gewoon een plafond voor een salaris en dat is maar goed ook. Het salarishuis moet binnen de begroting passen. Om nu direct al bewust rode cijfers te gaan draaien zou een slechte zaak van Dominique en Bruggink zijn en ik kan me niet voorstellen dat ze daar open voor staan.
Twente heeft de afgelopen anderhalf jaar al heel veel maanden een riant salaris aan hem overgemaakt en in ruil daarvoor niets teruggekregen, omdat ie wegens (een zelfveroorzaakte) blessure(s) niet kon werken. OK kan gebeuren maar behalve sportief heeft dat Twente ook financieel veel gekost. Als Sadilek een man is mag ie de waarde van die loonstrookjes wel optellen bij het verbeterde bod dat ie nu van Twente heeft ontvangen. Dat doet ie zo te lezen duidelijk niet. Dat valt me best vies van hem tegen.
Maarja, hij weet ook dat hij bij andere clubs nu mogelijk het dubbele of het driedubbele of 5x meer kan verdienen. Zijn vriend Tomas Soucek verdient mischien wel 10x meer dan hij, waarom zou hij nu genoegen nemen met een kleine salarisverhoging? Mocht hij een tegenbod hebben neergelegd dat ver buiten de hoogste band van de best betaalde spelers van Twente ligt dan kan en moet Bruggink daar simpelweg niet aan voldoen en loopt ie idd over een half jaar gratis de deur uit. En dan zegt ie ook nog dat dat door Twente komt, omdat die niet willen betalen wat hij en zijn zaakwaarnemer vinden dat hij waard is.
De wereld op zijn kop, maar zo worden dit soort spellen gespeeld helaas.

02-12-2024 01:54

Steem +3180

Ik denk dat Arnold en Jan terecht even wachten met het verlengen van Sadileks contract. Hoe komt hij terug na deze zware blessure. Is hij straks weer de leider van de ploeg en de investering van een topcontract waard? Allerlei vragen waar je de komende tijd een antwoord op krijgt. Op zijn Twents: mooi ehm de kat oet de boom kieken. Heel verstandig...

02-12-2024 00:36

Voetieman +1082

Djeez, Sadilek in de basis is een directe verbetering voor het team! Kom op Bruggink, niet moeilijk doen en hem meteen tegemoet komen zodat hij tekent!

02-12-2024 00:31

Tukkerpower +13433

Als je Sadilek laat gaan heb je weinig oog voor zijn kwaliteiten. Twente met of zonder Sadilek is een wereld van verschil. Strijd, inzet mentaliteit. Dan laat het maar wat kosten, als je hogerop wil moet je juist dit soort jongens aan je binden. Verkoop maar een paar prutsers, daar hebben we er genoeg van, en steek het geld in kwaliteit.

01-12-2024 23:56

TrotsopTwente +15789

Zo is het precies! Ik vertrouw die Bruggink ook niet helemaal!

02-12-2024 06:45

rwest91 +1918

Man donder op met je plafond! Een speler met die kwaliteiten, wat wil je Arnold aanhaken of niet! Je investeert ook wel in spelers die nog geen assist kunnen geven! Onze dribbel koning en snelheidsduivel op de buiten zonder enig rendement! Maak aan en verleng met sadilek!

01-12-2024 23:51

RanzouNL +1850

Houden en bij laten tekenen met een verbeterd contract. De meeste wedstrijden die hij gespeeld heeft voegt die echt gif toe aan het elftal. Een nieuwe speler kost veel meer geld.

01-12-2024 23:36

Paul66 +3875

Zolang de pers alles blijft verdraaien, ook deze suggestieve kop boven dit artikel van Martin (zijn specialiteit) houd je de frustratie bij de fans in stand. Lees nu maar het artikel in de Tubantia en heb vertrouwen in het gezonde verstand van alle betrokkenen.

01-12-2024 23:25

Eerem +4734

Sadilek gooit de deur weliswaar niet op slot en zegt in het interview dingen die niet helemaal eerlijk en reëel zijn. Hij zegt namelijk: “Ik ga geen contract tekenen op hetzelfde niveau, ben international van Tsjechië en vind dat ik recht heb op een verbeterd contract.”
Eerem: contract tekenen op hetzelfde niveau??? Michal, je hebt vorig seizoen amper kunnen spelen door de oorsuizen en dit seizoen niet door je fietsongeval. Daardoor heb je ook niets als internationaal voor je land kunnen betekenen. Dus hoezo hetzelfde niveau en international van Tsjechië? Ja, op papier, niet in de praktijk. Daarom, werk eerst aan je oude vorm en kom terug in de basis. Geef FC Twente en zijn trouwe supporters iets terug van de geweldige voetballer die je was. En zeur niet over een verbeterd contract maar verleng gewoon en verlaat over een tijdje met opgeheven hoofd onze club voor nog iets mooiers in het buitenland.
Het is je gegund.

01-12-2024 23:12

Hennerd +32

Dit is een speler die erg belangrijk voor het team is. Op de momenten dat het niet loopt dit seizoen, ontbreekt de vechtlust. Sadilek is dé speler waar de vechtlust nooit zou ontbreken en hij neemt het hele team daarin mee. Wat mij betreft is het het waard om hem een beter contract te geven. Zolang hij voor ons speelt is hij gewoon één van de belangrijkste spelers en met een nieuw contract kan hij ons altijd meer gaan opleveren dan wat we er deze winter voor gaan krijgen. Nieuw contract betekent een win win situatie dus

01-12-2024 23:09

Vennegoor +1946

Lastige kwestie, als we salarissen structureel gaan verhogen snijden we onszelf op langer termijn in de vingers. Daarentegen hebben we zn kwaliteit nodig en kunnen we de paar ton verhoging/zaakwaarnemersgelden wel missen. Zeker nu hij bij zn invalbeurten al kwaliteit laat zien is het risico aanzienlijk kleiner. Mooi clausule van een paar mil voor komende zomer en dan bidden dat hij zich niet blesseert.
Zolang er afdoende geld voor Jonathans overblijft.

Verhuur Kjolo desnoods maar een halfjaar

01-12-2024 23:08

ElMauronee +160

Uiteindelijk zal het salarisplafond wel omhoog moeten, daardoor zullen er ook betere spelers richting twente willen.

01-12-2024 23:37

TrotsopTwente +15789

Dat is waar!

02-12-2024 06:48

Vak317 +5680

Met hem en Regeer op het middenveld dan zit je prima dat zag je vanmiddag ook regeer kan dan ook wat meer naar voren voetballen sadilek ziet dat wel.hij geeft aan te willen verlengen dus mooie kans

01-12-2024 23:07

TrotsopTwente +15789

Klopt en Vlap op het middenveld!

02-12-2024 06:48

Marc.B +1482

Geef die kerel een verbeterd contract!!
Dat laatste kwartier dat hij inviel, zag je gewoon een kwaliteit impuls van het hele team.
Met strijd, drive, tackels en ook nog de assist voor de 2-2 van Stein, zie je gewoon dat je deze geweldenaar moet houden!!
Kan gewoon van grote waarde zijn in het verloop van dit seizoen en het halen van Europees voetbal!!!

01-12-2024 23:01

TrotsopTwente +15789

Jij hebt gelijk!

02-12-2024 06:49

nieuwkomer304 +4195

Raar verhaal. Uiteindelijk gaat het toch om het zakelijke aspect. Als je hem nu twee ton meer doet waardoor zijn waarde stijgt, dan is die twee ton toch gewoon een investering? Toch veel beter dan in de winter voor 1 miljoen te laten gaan

01-12-2024 22:47

Oboema +116

Denk je dat het om 2 ton gaat? Misschien wil hij wel meer dan 1.5M, dat denk ik eerder

02-12-2024 02:34

Peter.V +632

Als Bruggink vanmiddag goed gekeken heeft naar de invalbeurt van Sadilek, …………. dan snapt hij zelf ook wel dat het tijd wordt om met elkaar aan tafel te gaan om Sadilek voor nog een paar seizoenen vast te leggen
En laat en dan meteen op zoek gaan naar een paar fatsoenlijke buitenspelers.
Exit Rots en van Bergen (die al meer dan 3 seizoenen geen enkel doelpunt heeft gemaakt)

01-12-2024 22:43

Wim.H +3279

Jaa,hij was lekker fel,goeie slidings ,en agressief op de bal,dat is iets dat we missen!

01-12-2024 22:46

TrotsopTwente +15789

Helemaal mee eens!

02-12-2024 06:50

fox63 +747

Gewoon een goed verbeterd contract aanbieden, dat verdient hij…….dan is de mogelijkheid dat hij blijft aanwezig (wat nooit slecht is voor de club), en als hij verkocht wordt dan verdienen we er ook nog wat aan !! Een win-win situatie lijkt mij dus gewoon er voor gaan !!

01-12-2024 22:41

TrotsopTwente +15789

Jij begrijpt het!

02-12-2024 06:51

Raika +13647

Zo zie je maar weer dat er allerlei onwaarheden geroepen worden , allemaal verhalen van mensen die de klok hebben horen luiden, maar niet weten waar de klepel hangt.

01-12-2024 22:39

TrotsopTwente +15789

Inderdaad!

02-12-2024 06:51

BillyAshcroft +1146

Als Bruggink aangeeft dat ze eigenlijk al boven het plafond zitten, komt het waarschijnlijk niet goed en gaat Sadilek voor 1 miljoen of zo weg. Kapitaalvernietiging

01-12-2024 22:38

FCT1965 +11348

Wacht even. Het gaat je niet om het geld maar je tekent niet bij omdat je meer geld wil? Waarom is die salarisverhoging zo belangrijk voor die paar maanden dat je hier nog speelt? In de zomer ga je toch. Zorg voor een mooie verkoop clausule met daarin een transfersom waar iedereen mee kan leven. Dan is iedereen blij. Verhaal klopt van geen kant. Zo klaar met deze gast. 👋🏼

01-12-2024 22:38

superfct112006 +1188

Arnold gvd niet zo eigenwijs deze jonge is een van onze beste spelers mits fit kwaliteit betaal je eenmaal voor

01-12-2024 22:37

Bertuss +317

Bied hem iets goeds aan je kon vanmiddag al zien dat het beter ging na de wissel

01-12-2024 22:36

Joep.G +157

Gewoon houden die kerel

01-12-2024 22:36

TrotsopTwente +15789

Dat vind ik ook!

02-12-2024 06:53
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties