Hatenboer reageert op interesse: "Denk dat ik een stap wel aankan"

Cedric Hatenboer is in beeld bij vele clubs, waaronder FC Twente. PSV en Anderlecht lijken echter het meest concreet voor het 19-jarige talent van Excelsior. PSV wil voorsorteren op de toekomst en ziet in de jongeling de nieuwe Jerdy Schouten. De Eindhovenaren willen dan ook haast maken om zo ook Feyenoord en FC Twente te snel af te zijn. Maar wat vindt Hatenboer zelf van de interesse? Hij reageert na de 1-0 overwinning op ADO Den Haag.
"Een voorkeur? Dat weet ik niet. Dat gaat uiteindelijk tijd uitwijzen." Er wordt zelfs gesproken over interesse vanuit Italië. Maar dat lijkt hij zelf uit te sluiten. "Het liefst in Nederland, dat wel." Of hij nu al klaar is voor de stap naar de Eredivisie? "Ik denk dat ik een stap wel aan zou kunnen. Ik heb erg veel laten zien de afgelopen zes maanden. Erg veel stappen gezet, daar ben ik erg blij mee", besluit hij.
Voor Excelsior zou Hatenboer de volgende klapper kunnen zijn, echter voelt de Rotterdamse club er weinig voor om hem deze winter al te laten gaan. Hatenboer wordt gezien als belangrijke schakel in de strijd om directe promotie. Dit is dan ook de reden dat er inmiddels wordt gesproken over een transfersom van niet twee, maar drie miljoen euro. PSV heeft al laten weten dat het de optie bekijkt om hem te kopen en hem het seizoen af te laten maken bij Excelsior.
Plaats reactie
22 reacties
1953 +3624
AD meldt dat hij naar het buitenland gaat.Dit is een goed bericht voor de FC want volens velen en vooral in de randstad ligt twente in het buitenland
hjb +1049
Laten kopen door wie dan ook en dan volgend jaar proberen te huren, stap van KKD naar Anderlecht of PSV is gewoon veel te groot, tussenstap bij Twente is dan de logische stap denk dat deze clubs dit ook wel zien. Je leid dan wel iemand op voor een grotere club maar lekker belangrijk als je daar een jaar plezier van kunt hebben is voor de portomonnee de beste oplossing.
FcTwentesupporteruitAssen +13225
Twente kan de financiele concurrentie met Anderlecht, PSV en Feyenoord niet aan. Maar misschien kan Twente hem meer speeltijd garanderen dan die andere clubs.
kniki +1173
Speler heeft zelf ook nog wat te zeggen toch?
Kan PSV wel 3 millioen willen betalen maar zo'n speler wil misschien liever een tussenstap maken en kiezen voor een club waar hij waarschijnlijk een veel grotere kans heeft om te spelen.Het grote geld komt dan later wel.
Hij is per slot van rekening nog maar 19 en komt net kijken.Maar eens zien hoe het verder loopt.
caswegdam +197
3 M te veel denk dat die naar psv vertrekt
Tara +229
Ze zijn er beter, volwassener en goedkoper
Tara +229
Gewoon afblijven
jan.g +2089
Ikzeg. Ik hoop voor hem dat ie een geweldige keuze gaat maken, en of het nu een andere club dan ons fctwente wordt, hoop ik voor hem dat zijn talent verder ontwikkeld. Ik wens hem daar in heel veel sterkte en succes toe, en met hem de rest van deze knapen.
Lubje +28065
Wie heeft de dikste portemonnee??? Nou Twente in ieder geval niet!
Niek.B +418
We hebben nog een jaar of twee nodig om dit soort transfers weer te kunnen doen. Toch mis ik een beetje de Sadilek, Unnerstall, Vlap en Cerny aankopen van de afgelopen jaren.
mgebee1965 +1594
Lekker naar PSV laten gaan. Bankzitter worden en talent is weg
FootballNurse +1944
Het is werkelijk ongelofelijk wat spelers hier over zich uitgestort krijgen wanneer ze niet voor Twente kiezen....een jongen van 19 jaar.
evdbiggelaar +5960
Bruggink waag een poging nu het nog kan
kabert +6387
We gaan toch geen 3 miljoen betalen voor een speler die het een half jaar goed doet in de kkd🤔
Milan.V43 +279
+ hij denkt dat hij het kan, waarom weet hij niet zeker?
FootballNurse +1944
Inderdaad! Als hij naar PSV (Jong team) en Feyenoord kan, komt hij überhaupt niet naar Twente.
evdbiggelaar +5960
Wat snap je nu niet,zie je het talent niet of hoe zit dat,deze jongen verkoop je over een paar voor een veelvoud,of denk je dat anderkecht,feyenoird ,psv het ook verkeerd zien
FootballNurse +1944
Omdat het een nette, bescheiden jongen van 19 jaar is!
kabert +6387
Drie miljoen voor deze jongen,wat schiet je daar mee op.zekerheden heb je niet of hij het niveau echt aankan.
En het geld klotst hier niet tegen de plinten.
Je moet iemand hebben die er direct staat.
FootballNurse +1944
Voor Feyenoord en PSV is 3M zakgeld......
mark.k +3998
Dat schijnen vele hier nog steeds niet te begrijpen
nieuwkomer304 +4195
Allemaal emotie en rondom zijn persoon wordt nu alle gehypt. Geen enkele garantie.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties