Dreun voor Ideho: Brengt blessure transfer naar FC Twente in gevaar?

De speurtocht naar versterkingen gaat ondanks de aanstaande transfer van Arno Verschueren naar FC Twente onverminderd voort. De 27-jarige Belg is op weg van Sparta naar FC Twente waar hij het vertrek van Youri Regeer naar Ajax op moet vangen. Verder kijkt Bruggink naar nog een middenvelder, een rechtsbuiten en als het even kan ook naar een rechtsback. Het versterken van de laatstegenoemde positie heeft op dit moment niet de hoogste prioriteit, maar een concurrent voor Van Rooij is ook geen overbodige luxe.
Spelers die op dit moment aan FC Twente worden gelinkt zijn de middenvelders Kristian Hlynsson van Ajax en Cedric Hatenboer van Excelsior. Beide lijken op dit moment niet haalbaar. Sparta zou op pole position staan inzake de Ajacied en de concurrentie voor Hatenboer is moordend. Onder andere PSV, Anderlecht, Feyenoord en Bologna trekken aan de 19-jarige sensatie die naar verluidt richting de 3 miljoen euro moet gaan kosten. Er is nog geen bevestiging dat FC Twente zich ook heeft gemeld bij Excelsior.
Concreter is FC Twente voor de buitenspeler Joel Ideho (21) van ADO Den Haag. Volgens de laatste berichtgevingen is hij al in gesprek met FC Twente. Dat mag zonder toestemming van zijn huidige werkgever omdat hij komende zomer uit zijn contract loopt. De Tukkers willen hem komende zomer graag transfervrij overnemen, maar bij een winters vertrek van Van Bergen komt Ideho mogelijk deze winter al in beeld. Er is echter wel een probleem, want vorige week verliet hij in tranen het veld met een hamstringblessure. Volgens ADO-trainer Kalazic ligt hij er enkele weken uit. Of Bruggink hierop wil en kan wachten zal afhankelijk zijn van de ernst van de blessure.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties