Bosz heeft slecht nieuws voor zijn Enschedese vrouw: Trainer worden bij FC Twente gaat niet meer gebeuren

Peter Bosz was vorig seizoen één van de kandidaten om Ron Jans op te volgen als hoofdtrainer van FC Twente. De destijds clubloze oefenmeester sprak met FC Twente, maar gaf daarbij direct aan dat een overstap naar FC Twente voor hem te vroeg kwam. Zijn voorkeur ging uit naar een grotere club die hij met PSV uiteindelijk ook vond. Bosz grapte vorig jaar april: "Ik slaap al een maand op de logeerkamer. Mijn vrouw komt uit Enschede en die was wel kwaad, ja." De kans bestaat dat de trainer opnieuw naar de logeerkamer moet verhuizen na zijn recente uitspraken tegenover ESPN.
Peter Bosz vertelt namelijk dat hij verwacht dat PSV zijn laatste club is als trainer. "Ik denk dat ik hierna stop. Dan is het toch mooi geweest? Dan wil ik naar palmbomen gaan kijken en dan wil ik ook genieten. Ik geniet nu ook, maar ik ben wel altijd weg en altijd onderweg. En dat doe ik al meer dan 45 jaar. Ik heb niet zoiets dat ik hierna nog naar de Premier League wil. Als het Nederlands elftal komt, lijkt me dat geweldig. Maar dat weet je niet en dat moet ook net passen." Hij denkt nog even na en besluit: "Nee, ik vind het prima zo."
Plaats reactie
14 reacties
daslekker +9138
Palmbomen planten rond de Veste dus! Kan Dominique Scholten mooi meenemen in zijn plannen mbt de ontwikkeling van het terrein rond de Veste
Als we willen dat Bosz tzt deze kant op komt tenminste.
Winterharde palmbomen, dat wel - want met de kou van afgelopen week overleefd een normale palmboom het niet.
Zolang ze maar niet van plastic zijn, vind ik alles best!
Youngred +4188
Oosting is all we need
vandekraan +1037
AUB normaal doen hier.
Stelt alleen wat voor met een groep wat veel geld kost.
Geen vergelijk met Oosting 🏆
Ronald70 +2581
Ik vind Bosz een klasse trainer en had gehoopt dat hij naar Fc Twente zou komen.
Hij heeft een groot aandeel in het succes van PSV. Waar PSV eerder makkelijk punten liet liggen, weten ze tot nog toe gedisciplineerd te spelen. Dat is te danken aan de veeleisendheid van Bosz.
RaceFace +4813
Peter mag prima komen wonen in Enschede.
KieknWatwort +644
Kunnen we mevrouw Bosz niet strikken voor een leuk baantje bij Twente? Kijken of hij dan nog steeds niet naar Enschede wil komen ;-)
Twente1965 +2325
Peter bosz had het ook nooit zo goed gedaan met dit spelers materiaal. Oosting gaat nog ver komen als trainer zie hem ook wel over een paar jaar een mooie Bundesliga club trainen. Dan zeggen we nog wel over een paar jaar wat een top trainer was dat!
marcel_moekotte +4085
Nou no problemo denk ik toch? Als ie stopt kan ie zijn vrouw der zin geven en verhuizen naar Enschede! Veel mooiere steden zijn er niet!
TrotsopTwente +15791
Ik wil Oosting niet inruilen voor Bosz en dat ook vanwege de persoonlijkheid!
Met Oosting hebben we iemand, die dicht bij de gewone man en supporter staat en die geen zogenaamde sterallures etc. heeft!
Willy.V +2374
Groot gelijk niet naar twente a.u.b. ga lekker onder een palmboom liggen.kuy mooi nadenken wat je allemaal van prijzen hebt gewonnen. (Bij trouwens ook zo klaar mee )
Lubje +28011
Mooi toch!!!
hgouw +1620
Oosting voelt zich, gelukkig, níet te groot voor ons.
Hup +2593
Het is maar wat je slecht nieuws noemt? Ik was persoonlijk blij dat hij zich te goed voelde voor ons en wij daardoor voor Oosting gingen. Die stond sowieso al bovenaan m’n verlanglijstje
Tonny_wessels +239
Prima Oosting is voor ons veel beter
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties