AS Monaco onverbiddelijk en dwingt Bruggink in lastige spagaat

Arnold Bruggink is in een ware tranfersfersoap terechtgekomen. De technisch directeur van FC Twente leek af te stevenen op een akkoord met AS Monaco over de huur van Myron Boadu. De spits had zich al ingesteld op een terugkeer op de Nederlandse velden, maar toen besloot AS Monaco alsnog dwars te gaan liggen. De reden? De club denkt meer geld te kunnen verdienen als Boadu naar een andere club vertrekt.
Inmiddels heeft de zaakwaarnemer van Boadu hard uitgehaald naar AS Monaco. "Ik word misselijk van de clubs die alleen aan het geld denken en niet aan het belang van de speler”, aldus José Fortes Rodriguez eerder vandaag. Er zijn opnieuw pogingen gedaan om nader tot elkaar te komen, maar clubwatcher Leon ten Voorde laat vanmiddag weten dat deze op niets uit zijn gelopen. AS Monaco houdt z'n poot stijf en dat brengt Bruggink in een lastige spagaat.
Op dit moment heeft de technisch directeur nog 33 uur om een vervanger aan te trekken voor Manfred Ugalde. Durft hij al concreet door te schakelen naar plan B of plan C, of houdt hij hoop dat de transfer alsnog rond komt? Het zal niet de eerste keer zijn dat een deal op het laatste moment wordt afgerond. Het vergt echter wel de nodige moed om dat risico te willen nemen. Aan de zaakwaarnemer en Boadu zelf zal het niet liggen. Die willen hoe dan ook alleen naar FC Twente. Toch is het ze nog niet gelukt om AS Monaco te overtuigen definitief mee te werken.
Het lijkt dat de Engelsman Divin Mubama de eerstvolgende optie is voor Bruggink. De 19-jarige spits van West Ham United speelt dit seizoen veel te weinig en moet meer minuten gaan maken. Echter is ook West Ham United op de achtergrond bezig met enkele transfers. Mocht de Londense club Mubama willen verhuren, dan moet de spits wel eerst een nieuw contract tekenen. Zijn huidige verbintenis loopt op 30 juni af. West Ham United heeft wel een optie tot koop. Naast Mubama wordt ook Milan Smit van Cambuur gelinkt aan FC Twente.
Opinie: Wat moet Bruggink doen zo vlak voor de deadline? Doorschakelen of afwachten?
Plaats reactie
27 reacties
Leenard +1394
Rustig blijven en je niet gek laten maken!!!
Willy.V +2381
Geld in de zak houden hij is ook niet de velosser. Worden met dit elftal sowieso geen derde mischien vierde als we geluk hebben ben er bang voor .
Rene074 +1656
Ik zal hiermee de handen niet op elkaar krijgen maar het is toch logisch dat Monaco nog iets terug wil zien van hun hoge transfersom en riante salaris die ze altijd betaald hebben. Wat is daar mis mee
Lubje +28177
Ik moet wel een beetje lachen om de uitspraak van de zaakwaarnemer van Boadu dat de club (Monaco) alleen naar het geld kijkt en in geen enkel opzicht rekening houdt met het belang van de speler. Dat is andersom toch precies hetzelfde: zie de verkoop van Ugalde die nog een contract voor vier jaar had en bijv. de opstelling van Smal die straks voor niks de deur uitloopt. De voetbalwereld is een grote jungle, waar bijna niemand te vertrouwen is.
Bakker57 +248
In de zaak Boadu kunnen er twee winnaars uit de bus komen. Twente huurt hem voor de rest van het seizoen en heeft kans om 3e plek vast te houden (misschien 2e bij uiterst goed presteren). En AS Monaco kan er als hij het leuk gedaan heeft hier, meer voor krijgen als dat ze nu kunnen.
Voetieman +1121
Ja, ongelooflijk die Smal. Twente heeft hem groot gemaakt en hij loopt voor niets weg deze zomer!
Riks.t +2948
Ga lekker voor de Cambuur spits en geef van wolfswinkel een nieuw 1 jarig contract er bij.
knaap1950 +9
Vennegoor wordt door elke verdediger omvergeblazen .Hij is inderdaad te iel
marcel_moekotte +4199
Dat geldt trouwens ook voor Rots. Dus twee van die wegbloazers wordt m niet!
Jongbloed73 +3557
Maak melding van een transfer als het een voldongen feit is. Al dat gedoe van te voren is nergens goed voor. Mooie en goede leer voor een volgende keer.
MarcJanko +4207
Rots in de spits en haal voor 2,5 miljoen Manhoef (Vitesse) op en in paar termijnen laten betalen.
aleidus_koers +609
Is er in eigen jeugd geen goede voorhoede speler voor het eerste half jaar mocht het niet lukken.
Hallie +9577
Wachten op Boadu en anders met huidige selectie seizoen afronden
Marcie74 +2387
Als Boadu 1.2m salaris per jaar ontvangt (ergens gelezen) en Boadu wil iets inleveren, moet Bruggink (Twente) de rest van het salaris betalen voor een half jaar. Ik snap daarom niet helemaal waar het op vast zit.
Meer kan Monaco er m.i. niet uithalen als het om een verhuur gaat, naar welke club dan ook.
Sam.R +176
Het is maar de vraag of twente het hele salaris wilt overnemen, daarnaast is het ook nog mogelijk dat Monaco een vergoeding vraagt. Twente zou dan dus het salaris moeten overnemen + een vergoeding moeten betalen.
herman_oldenhof +1359
750.000 euro betalen voor huur en/of salaris voor een half jaar is erg veel geld voor een speler die geen wedstrijdritme heeft. Zeker niet meer betalen. Voor langere tijd huren met optie tot koop is beter.
Rene074 +1656
Precies , maar dan denk ik wel dat Twente een hoge verhuursom moet betalen
Ikkerikketikke +2450
Natuurlijk wel. Ze kunnen een huursom vangen. Ze schrijven op een speler die voor zoveel is gekocht het komende halfjaar meer dan een half miljoen, misschien wel een miljoen af. Die wachten tot het laatst. En dat is pas morgen.
HenkDeTank +782
Ik denk niet dat Mubama of Smit op het moment Twente gaan versterken, dit zal dus een pure paniek aankoop zijn. Gaan voor Boadu en anders evt Rots erbij in de spits of eigen jeugd. Helaas pindakaas, maar Mubama of Smit gaat je selectie niet verder brengen (op dit moment).
1953 +3694
Paniek aankoop van Bergen loopt erook nog
Rockfisch +12767
Ja, en die kan hard lopen. Helaas alleen hard lopen.
HenkDeTank +782
Hahahaha klopt! Ik wilde hem nog benoemen, maar heb dat achterwege gelaten
marcel_moekotte +4199
Nou das te negatief. Hij kan best voetballen. Maar welke kans heeft ie tot nu gehad dan? Ik hoop dat Boadu komt als vervanger van Ugalde. Verder niks. En van Bergen past niet in de spits.
HenkDeTank +782
Klopt Marcel dat is ook negatief, daarom heb ik het ook niet benoemd in eerste bericht. Vond het wel grappig dat iemand anders het dan benoemd. Daarnaast zeg jij het zelf al, hij heeft weinig kansen gehad en dat zal met een reden zijn.
Bjb +447
Afwachten , Ricky 1e spits en Vennegoor in opleiding .
Hup +2600
Vennegoor is wel lang, maar ook een iel ventje van 17 die nog maar net mee traint bij het eerste en nog geen minuut gespeeld heeft. Het lijkt mij niet verstandig om daar zomaar op te gokken, we moeten gewoon een fatsoenlijke vervanger voor Ugalde hebben. Anders gaan we op het einde van het seizoen klagen dat Ugalde niet fatsoenlijk vervangen is. Lukas gaat zijn kans later nog wel krijgen, als hij wat beter is voorbereid.
6mgh5br664 +1004
Doorschakelen, bertrand Traore of amin Sarr?
Tukkertje65 +1317
Het is denk ik te laat om door te schakelen. Ze moeten gewoon alles op boadu zetten nu.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties