Newcastle United bevestigt komst oud-trainer FC Twente
Steve McClaren heeft een nieuwe club gevonden. De oud-trainer van FC Twente gaat vanaf volgend seizoen aan de slag bij Newcastle United. De Engelse club bevestigde het nieuws vanavond. McClaren tekent een contract voor drie seizoenen, dat verlengd kan worden tot maar liefst acht seizoenen.
[google]McClaren is zelf ook blij dat hij bij Newcastle United aan de slag kan. Enkele weken geleden werd hij nog ontslagen bij Derby County, na het mislopen van de play-offs voor promotie. "Ik voel me bevoorrecht dat ik ben aangesteld als de hoofdtrainer van Newcastle United", zegt McClaren op de clubsite van The Magpies. "Dit is een grote club met een prachtig verleden. St. James' Park is net als een kathedraal op zaterdagmiddag. Het is een symbool voor de stad. Ik ben blij dat ik deze kans heb gekregen."
"Ik weet hoe belangrijk Newcastle United is voor de stad en voor de regio", vervolgt de nieuwe manager zijn verhaal. "De supporters behoren tot de meest loyale en gepassioneerde in de wereld. Ondanks alles houden ze het geloof in de club. We zijn het een hen verplicht om er alles aan te doen om ze te belonen. Deze club wacht al te lang op een prijs. Dat wordt ook één van mijn voornaamste doelstellingen", aldus een strijdbare McClaren.
[ligatus]
Plaats reactie
0 reacties
Laad meer reactiesJe bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties