Nieuws

Hake slachtoffert verdediger tegen SC Heerenveen

Hake slachtoffert verdediger tegen SC Heerenveen

René Hake heeft een andere basisopstelling voor de wedstrijd tegen SC Heerenveen in gedachten dan in de voorgaande wedstrijden. Peet Beijen, die voorheen kon rekenen op een plaats in het veld, moet nu plaats gaan nemen op de bank. Op basis van de training kan geconcludeerd worden dat Joachim Andersen hem zal vervangen.

[google]Een betrouwbare bron, die bij de training aanwezig was, heeft aan Twente Insite laten weten met Peet Bijen gesproken te hebben. De 20-jarige Hengeloër liet weten dat hij niet zal spelen aanstaande zaterdag.

Daarmee laat Hake zien een man van zijn woord te zijn. Eerder gaf de oefenmeester al aan in te willen grijpen vanwege de vele tegendoelpunten die FC Twente dit seizoen om de oren krijgt.

[ligatus]

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties