FC Twente Vrouwen

FC Twente (v) wint ruim en staat met één been in de Champions League

FC Twente (v) wint ruim en staat met één been in de Champions League

FC Twente Vrouwen staat op het punt om historie te schrijven. De ploeg van Joran Pot heeft woensdagmiddag een ruime overwinning geboekt op ZNK Osijek tijdens de heenwedstrijd in de tweede en laatste voorronde van de Women's Champions League. In het Gradski vrt. stadion wonnen de Tukkers overtuigend met 1-4. Volgende week donderdag volgt de return in de Grolsch Veste. De aftrap is dan om 19:45 uur.

FC Twente schoot uit de startblokken en scoorde in de 7e minuut de openingstreffer. Het was Peddemors die de 0-1 scoorde. In de 27e minuut kwam de thuisploeg op gelijke hoogte door Balic. Dit was tevens de ruststand. In de tweede helft duurde het negen minuten voordat Tuin FC Twente opnieuw op voorsprong zette. In de 70e minuut maakte Van Dijk de 1-3 en zeven minuten later werd het 1-4 door invaller Andradottir.

Het vernieuwde FC Twente Vrouwen is bezig aan een prima reeks, want het won tot nu toe alle wedstrijden dit seizoen. Het begon met een megaoverwinning van 6-1 op aartsrivaal Ajax in de Super Cup. Daarna werden Cardiff City FC en Valur met 7-0 en 5-0 opzij gezet in de eerste voorronde van de Champions League. Vandaag werd daar de 1-4 zege op ZNK Osijek aan toegevoegd.

Opstelling FC Twente Vrouwen:
Clark, Tuin, Carleer, Knol, Vliek (71. Everaerts), Te Brake (71. Andradottir), Van Ginkel, Van Dooren (83. Ivens), Peddemors, Hulst (71. Ravensbergen) en Van Dijk (83. Galic).

Plaats reactie

666

18 reacties

frankbol +1401

Nog even scherp blijven,komt het goed

18-09-2024 21:58

Apeldoorn +5243

Wat een rare tijden woensdag 14:30 is dat met opzet?

18-09-2024 17:46

Mallorca +1904

Wat een mooie overwinning van Twente V en applaus voor TV Oost die het mogelijk maakte om de wedstrijd tegen Osijek live op TV en online te volgen. De groepsfase is nu binnen bereik en volgende week donderdag kunnen we ongetwijfeld heel veel supporters verwachten in de Grolsche Veste als Twente V tegen Osijek V moet aantreden.

18-09-2024 17:25

Redisthecolor +1069

Was een mooie overwinning super gedaan dames.

18-09-2024 16:53

Fleur +898

Welverdiend gewonnen ❤️

18-09-2024 16:53

Lubje +28066

Simpele en verdiende overwinning!

18-09-2024 16:42

Voetieman +1119

Heel goed bezig FC Twente! De TD heeft het goed gezien en de juiste speelsters gehaald voor de Champions League!!!!!! Veel succes volgende week!!!!

18-09-2024 16:39

WankingWombat +2324

En alle ajax kwijlende liefhebbers in Hilversum blijven tandenknarsend achter. Vorig jaar toen zowel ajax en Twente bezig waren zich te plaatsen voor de CL was het alleen maar kwijlen voor ajax. Het leek wel of Twente niet bestond zoveel aandacht kregen ze van vooral de vrouwelijke presentatoren.
Maar ja, nu zullen ze toch noodgedwongen iets aardigs moeten zeggen over de club die zover weg ligt van hun geliefde Amsterdam. Ik word daar wel blij van

18-09-2024 16:38

Voetieman +1119

Ja, die presentatrices zijn vooral ex Ajax speelsters en dat laten ze blijken ook!

18-09-2024 16:48

scet +1890

Prima prestatie,alleen je moet het veel eerder afmaken.Maar dit kan volgende week niet meer mis gaan in de Grolsch Veste,met hopelijk veel publiek dat verdienen de dames!!!!!!

18-09-2024 16:34

Voetieman +1119

Absoluut!! Dus Twente supporters kom in grote getalen en laat zien dat de Grolsch Veste een Hel is voor de tegenpartij!

18-09-2024 16:40

Bas +1542

Mooi dat we dankzij TV Oost de wedstrijd alsnog konden kijken. En zoals verwacht was deze tegenstanders niet al te best. In de eerste helft doe je jezelf tekort en door een onbegrijpelijke blunder van onze keepster houd je de tegenstander in de wedstrijd. Dacht even daar gaan we weer... Maar in de tweede helft bleek Osijek gewoon te zwak en heb ik goede aanvallen gezien. Fijn dat in de tweede helft je de tegenstanders eindelijk kapot speelt en met goede goals afstand kunt nemen. Carleer vond ik wel weer erg onzeker ogen en Vliek zal ik deze keer wel niks over zeggen. Het viel me nog op dat na de 1-3 we even met zowel Ravensbergen en Van Dijk speelden en dat is dus ook een optie voorin. Maar logisch dat je vervolgens weer voor een echte buitenspeler kiest met de zeer talentvolle Ivens. Nou als dit nog misgaat, het is zeker geen Häcken of Benfica dus gewoon afmaken volgende week en dan eindelijk plaatsing voor de groepsfase waar we hopelijk tegen mooie tegenstanders uit gaan komen!

18-09-2024 16:29

scet +1890

Ben het met de eens Vliek en Carleer vind ik ook de zwakste schakels.Wel mooi is we kunnen wisselen en er vaak niet slechter van worden.Everaets en de IJslandse internationel met die makkelijke naam vielen weer prima in.Volgende week afmaken en op richting CL!!Benieuwd de NOS dan ook de wedstrijden van Twente live uitzendt!!!!

18-09-2024 16:37

Bas +1542

Op de bank hebben we zoveel goede speelsters dat je eigen wel twee teams kan samenstellen en dat gaat waarschijnlijk straks ook (gedeeltelijk) gebeuren als je een dubbel programma hebt met Eredivisie en CL. Everaerts voor Vliek, Andradóttir voor Te Brake en Bormans voor Carleer dan heb je het beste team staan vind ik. Ik ben ook erg benieuwd wat de NOS nu gaat doen, want hun favoriete clubje heeft het niet gehaald. Anders gewoon op TV Oost, die kunnen het dat goed doen en NOS heeft alleen maar oud Ajacieden die niks over Twente weten!

18-09-2024 16:56

FCT1965 +11387

Zo zie je maar weer dat een leegloop ook een stap vooruit kan zijn. Wat een uitslagen. Petje af.

18-09-2024 16:26

Theodorus.S +65

Geweldig prestatie dames.
Gefeliciteerd. Nu Europa in om
tegen mooie tegenstanders te spelen.

18-09-2024 16:23

EricMolenkamp2 +576

2 de helft gekeken op TV oost, prima werk dames!! Proficiat, nu afronden as week thuis.

18-09-2024 16:20
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties