FC Twente Vrouwen

FC Twente (v) vernedert Excelsior met tienklapper en pakt de koppositie

FC Twente (v) vernedert Excelsior met tienklapper en pakt de koppositie

FC Twente Vrouwen heeft zaterdag goede zaken gedaan in de Vrouwen Eredivisie. De ploeg van Joran Pot ging op bezoek in Rotterdam om het daar op te nemen tegen laagvlieger Excelsior. Die ploeg deed de Tukkers eerder dit seizoen pijn door in Enschede met 1-1 gelijk te spelen. Dit terwijl ze de wedstrijd eindigden met negen spelers. Deze keer pakte FC Twente haar revanche.

Excelsior werd in eigen huis met 1-10 vernederd. Ravensbergen scoorde voor de tweede keer dit seizoen een hattrick en Carleer, Van Ginkel (2x), Vliek (2x), Groenewegen en Van Dijk namen de overige zeven treffer voor hun rekening. Door de overwinning is FC Twente de nieuwe koploper, want het passeert PSV op doelsaldo.

Club G W G V P
1
FC Twente W
19 15 3 1 48
2
PSV W
19 15 3 1 48
3
Ajax W
19 15 2 2 47
4
Feyenoord W
19 11 2 6 35
5
Utrecht W
19 10 3 6 33
Bekijk de hele stand

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties