Verbeek wil in Spanje werken aan het aanvallende: "Voorzichtigheid komt vaak voort uit angst"

Gertjan Verbeek zal ondanks de zestiende plek met een redelijk goed gevoel de winterstop ingaan. Na zijn aanstelling werd drie keer op rij verloren de ploeg kreeg tijdens de eerste vijf wedstrijden maar liefst vijftien doelpunten tegen. De laatste drie competitiewedstrijden gaat het echter een stuk beter. De ploeg won van NAC Breda en speelde gelijk tegen Vitesse en Excelsior. In deze drie wedstrijden kreeg de ploeg slechts twee doelpunten tegen. Tijd om de volgende stap te gaan maken.
Verbeek wil nu de focus gaan leggen op het aanvallende spel. Tegen Excelsior hield de ploeg weliswaar de nul, maar creëerde het nagenoeg niets. Iets dat tijdens het trainingskamp zal worden aangepakt. "Voorzichtigheid komt vaak voort uit angst. Maar dit soort puntjes helpt toch om het broze vertrouwen op te krikken. Hopelijk hebben we op trainingskamp tijd genoeg om aandacht te schenken aan het aanvallende. Het positiespel en de opbouw”, aldus Verbeek in gesprek met Kapteijns van de Telegraaf.
[google]FC Twente vertrekt op 3 januari naar het Spaanse San Pedro del Pinatar waar het een trainingskamp heeft belegd. In Spanje oefent FC Twente tegen Bundesliga-clubs VfB Stuttgart (6 januari) en Werder Bremen (7 januari). 8 januari keert de ploeg weer terug naar Nederland om zich daar verder voor te bereiden op de tweede seizoenshelft. De eerste competitiewedstrijd wacht op 20 januari. Dan moet de ploeg van Verbeek op bezoek bij directe concurrent Roda JC. De week erop volgt de altijd lastige thuiswedstrijd tegen koploper PSV.
[ligatus]
Plaats reactie
0 reacties
Laad meer reactiesJe bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties