UPDATE: Gonzales keert definitief niet terug en tekent bij CD Mirandés

Ted van Leeuwen lijkt de komst van Cristian Gonzalez te kunnen vergeten. De technisch directeur wilde de centrale verdediger graag een tweede seizoen huren van FC Sevilla, maar de Uruguayaan lijkt op weg naar de Segunda División, het tweede niveau van Spanje.
Volgens Miranda Es Deporte staat Gonzalez op het punt een contract te ondertekenen bij CD Mirandés. De ploeg is momenteel bezig met de voorbereiding op het nieuwe seizoen dat komend weekend van start gaat.
[google]
Update: De overstap van Gonzalez naar CD Mirandés is officieel. De verdediger wordt voor een jaar verhuurd door FC Sevilla.
OFICIAL | Cristian González, nuevo jugador del #CDMirandés para esta temporada en #LaLigaSmartBank
➡️ https://t.co/kr7OSqderC#BienvenidoCristian pic.twitter.com/JfT41ae3xW
— CDMirandés (@CDMirandes) August 14, 2019
Foto: Pro Shots
Plaats reactie
0 reacties
Laad meer reactiesJe bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties