Lof voor García: "Dat heeft hij er toch in gekregen"

Gonzalo García debuteerde dit seizoen als hoofdtrainer bij FC Twente. Onder leiding van de 35-jarige oefenmeester is de club uit Enschede na vier wedstrijden nog ongeslagen. Clubwatcher Tijmen van Wissing heeft een goed woordje over voor García.
"Ik vind dat García een hele frisse uitstraling heeft", vertelt Van Wissing bij De Oosttribune. "Hij is ook direct richting spelers en de media. Je hebt trainers die al enige tijd in die wereld zitten en niet echt 'iets zeggen', maar ik vind hem daar wel openhartig in."
[google]
Van Wissing weet echter dat het spel van FC Twente beter kan. "Het is nog niet 'je van het'. Bij sc Heerenveen zag je dat ze bij vlagen compleet weggespeeld werden, maar ten allen tijde wel probeerden te voetballen. Dat heeft García er toch in gekregen, al is het nog niet helemaal goed op elkaar afgestemd", aldus Van Wissing.
Foto: Pro Shots
Plaats reactie
0 reacties
Laad meer reactiesJe bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties