Ajax pikt deel transfersom Salah-Eddine in door clausule
FC Twente en AS Roma hebben overeenstemming bereikt over de transfer van Anass Salah-Eddine. Beide clubs zijn momenteel druk bezig met het afronden van de administratieve formaliteiten. De linksback moet nog wel een medische keuring ondergaan, maar als alles in orde is, zal hij een meerjarig contract tekenen bij de Italiaanse club. Sportief is het vertrek van Salah-Eddine een verlies voor Twente, maar financieel levert de deal een aanzienlijke winst op voor de club.
FC Twente ontvangt een vast bedrag van 8 miljoen euro voor de transfer van Anass Salah-Eddine, met de mogelijkheid dat dit bedrag nog kan oplopen met 2 miljoen euro aan bonussen. In het beste geval kan de totale transfersom dus oplopen tot 10 miljoen euro. Deze informatie is inmiddels bevestigd door Fabrizio Romano. Ook Ajax profiteert van de deal, aangezien de Amsterdammers 10 procent van de winst ontvangen, zo meldt Voetbal International.
De 23-jarige back werd vorig jaar januari voor een bedrag van ongeveer een miljoen euro overgenomen van Ajax, met speculaties over een transfersom tussen de 750.000 en 900.000 euro. Nu ontvangt Ajax zo'n 725.0000 euro door de verkoop van de linksback van FC Twente aan AS Roma.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties