FC Twente Nieuws

Zekhnini blij met terugkeer in de Grolsch Veste: "Bijzonder om hier weer te komen"

Zekhnini blij met terugkeer in de Grolsch Veste: "Bijzonder om hier weer te komen"

FC Twente heeft zich vanmiddag versterkt met Rafik Zekhnini. De aanvaller wordt voor een jaar gehuurd van het Italiaanse Fiorentina waar hij nog een vierjarig contract heeft. De Noor is blij met de kans die hij krijgt bij FC Twente. Leuk detail is dat de 20-jarige aanvaller al eens op bezoek was in de Grolsch Veste.

Rafik Zekhnini op de clubwebsite: “Ik ben blij hier te zijn. FC Twente is een grote club, iedereen kent FC Twente en dan is het mooi om hier te mogen spelen. In een fantastisch stadion voor zo veel fans. Een jaar of vier geleden ben ik hier ook geweest. Ik was hier met mijn school uit Noorwegen bij een thuiswedstrijd, bijzonder om in dit stadion als voetballer weer te komen.”

[google]

Ook Van Leeuwen is blij met de jonge aanvaller. “Het is mooi dat we Rafik Zekhnini, een elegante snelle vleugelspeler, aan de selectie hebben kunnen toevoegen. Een echte vleugelflitser die aan beide kanten kan spelen en die we nog te kort kwamen in de selectie. Rafik is een jonge speler, maar met toch al ruime ervaring. Hij heeft een geweldig karakter en is zeer gemotiveerd om naar FC Twente te komen. Hij lijkt daarom ook perfect in deze groep te passen.”

Foto: Sportfoto Oost
[ligatus]

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties