Vraagtekens rond situatie Brenet: “Bizar”

Nu de transferperiode inmiddels gesloten is blijft er bij FC Twente eigenlijk maar één vraag openstaan. Wat is er aan de hand met Joshua Brenet? Iedereen verwachtte een mooie transfer van de rechtsback deze zomer, maar dat is er niet van gekomen.
In het programma 1Twente Voetbaltijd is deze situatie ook René Wagelaar opgevallen. “Over Brenet ben ik erg verbaasd. Sterker nog daar had ik wel tien etentjes op willen zetten, dat hij weg ging. Deze speler zou circa één miljoen moeten opbrengen en dat na een top seizoen, met zeven of acht goals. En dat voor een rechtsback, die echt levensgevaarlijk is. Niemand koopt die man blijkbaar, bizar”
Kan er achter zitten dat hij zelf niet wil misschien? Wagelaar: “Dat kan. Vorig jaar is Feyenoord ook door hem afgezegd. Misschien was er wel beweging, maar was er niet de stap die hij wilde maken. Maar op de een of andere manier kleeft er iets aan, waardoor het niet zou kunnen. Het fijne weten we er niet van, maar het is wel heel apart."
Beukema
Wagelaar maakt een vergelijking met een andere transfer: “Kijk, als ze in Italië voor Sam Beukema acht miljoen betalen dan geef ik voor Brenet wel het tienvoudige. Maar ik heb altijd gezegd, tussen de één en twee miljoen euro zou normaal moeten kunnen. Dat pakken ze bij FC Twente met gemak. Dat moet normaal gesproken gewoon echt kunnen.”
Plaats reactie
4 reacties
daslekker +9358
Ik denk dat Brenet zelf nog het meest verbaasd is.
wiebx +629
Lijkt mij vrij duidelijk wat de reden is? Hij wil speelgarantie.
Enrico62 +2715
Miny, even voor de goede orde: een werkgever mag over zijn problemen niets anders melden dan: in de privé sfeer. In de wet op de privacy ; sub zoveel, staat alles over en voor werkgevers en personeelsleden . Daar staan teksten die ook FCT moet respecteren. Dus zit jij me je veronderstelling dat FCT er zelf aan meewerkt er volledig naast dit keer. Datzelfde geldt voor berichtgeving in de krant en op TV , niemand zal er iets over zeggen, domweg omdat het niet mag.
MLJMLJ +1415
Mooi, laat Brenet ook gelijk maar mooi voor een jaar of 2 bijtekenen. En hopelijk gaat dat ook Lukken met Smal en Pröpper. Dan hebben we ook de komende jaren de minst gepasseerde verdediger.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties