Eerste elftal

Vier nieuwelingen direct bij selectie FC Twente voor duel tegen SC Heerenveen

Vier nieuwelingen direct bij selectie FC Twente voor duel tegen SC Heerenveen

Maar liefst vier aanwinsten presenteerde FC Twente tijdens de winterse transferperiode. Naci Ünüvar, Arno Verschueren, Taylor Booth en Gerald Alders kwamen allemaal richting Enschede om de selectie van Joseph Oosting te versterken. Alders komt op huurbasis, de andere drie zijn permanent overgenomen. Alle vier de nieuwkomers zitten bij de selectie voor het duel tegen SC Heerenveen.

Voor Booth en Alders betekent dit dat zij mogelijk gaan debuteren. Booth werd overgenomen van FC Utrecht. De Amerikaan moet een directe concurrent gaan vormen voor Daan Rots, die onlangs nog zijn contract verlengde. Alders werd gehaald als concurrent voor rechtsback Bart van Rooij, maar ook om de strijd aan te gaan met linksback Bas Kuipers. Hij werd als enige niet ingeschreven voor de Europa League, maar kan dus wel gaan spelen in de Eredivisie.

Verschueren en Ünüvar werden al wat eerder aan de selectie toegevoegd en reisden vorige week nog af naar Deventer voor de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles. Beide heren kwamen vanaf de bank tijdens het 2-2 gelijkspel. Ünüvar zal een vervelende nasmaak aan het duel hebben overgehouden. Hij veroorzaakte in de blessuretijd een strafschop, waarna Go Ahead op gelijke hoogte kwam.

Alle vier de aanwinsten zullen dus zondag naar Friesland afreizen, zo meldt Leon ten Voorde. Om 16:45 uur wordt afgetrapt in het Abe Lenstra Stadion in het duel tussen de nummer zes en tien van de Eredivisie. Mogelijk zal ook Sam Lammers weer bij de selectie zitten. De spits van FC Twente was sinds de kerst geblesseerd, maar trainde vrijdag weer mee met de ploeg.

Poll

Welke aanwinst moet zondag een kans krijgen tegen SC Heerenveen?

Plaats reactie

666

15 reacties

Paul66 +3894

Ik vind het al een hele fijne gedachte dat we alle posities weer eens dubbel bezet hebben als ook Lammers weer fit is. Dat hebben we een tijd niet gehad! Aan Oosting wie hij opstelt, maar hoop wel dat er wat nieuwe jongens minuten kunnen maken. Kan wel eens mooie pot worden zondag.

07-02-2025 16:40

grot +2057

Er zijn toch nog enkele mensen die rots uit de basis willen of ik heb geen verstand van voetbal maar deze speler is toch nog belangrijk voor het elftal vooral de manier waarop zij spelen.
En een basis plaats moet je verdienen dus laten ze het eerst maar bewijzen dat ze beter zijn o.a. door inval beurten.

07-02-2025 15:53

Vak317 +6202

Het zijn er helaas geen enkele,ja waarom zou je Rots basis zetten waar basseer je dat op?op 1 goede helft tegen Willem 2 en 1 goede bal tegen besiktas waar een goal uit kwam?wat is zijn bijdrage verder nog geweest dit seizoen?18 wedstrijden basis 1 goal en 5 assist en dan roepen laten zien dat ik bij de beste Nederlandse buitenspelers hoor hou gewoon je mond en zwaai niet steeds met je armen en laat je man niet lopen dan pas overtuig je de supporters en zal er minder kritiek zijn

07-02-2025 17:55

marcel_moekotte +4348

Nou Rots hefft iig al bewezen dat ie gewisseld kan worden.

07-02-2025 19:29

mark.k +4147

Booth rechts, unuvar links de rest hetzelfde.....dat lijkt mij de sterkste opstelling

07-02-2025 13:52

Trots op FCT +2432

Geef ook onze talenten een kans.

07-02-2025 13:38

grot +2057

Kijk dat is waar ik eerder al voor waarschuwde je haalt een handvol nieuwe spelers en onze jeugd komen op de bank terecht.
Daar worden ze niet beter van en bovenstaande poll vind ik zo waardeloos net of Oosting direct de hele selectie omgooit een basis plaats moet je verdienen.

07-02-2025 15:49

marcel_moekotte +4348

Zeg ik ook steeds!

07-02-2025 19:30

FcTwentesupporteruitAssen +13922

Oosting gaat vast en zeker niet zijn opstelling aanpassen. Rots en Latief op de vleugels. Vlap op het middenveld. Wel een fijn idee dat hun vervangers niet minder en misschien wel beter zijn.

07-02-2025 13:35

Mallorca +1974

Ja, dat kan wel eens kloppen dat hij met Rots, Ltaief en Vlap in de basisopstelling gaat beginnen. Als je kijkt naar de recente uiwedstrijd tegen Go Ahead dan zie je toch heel duidelijk een groot verschil, dat de vervangers gewoon veel beter zijn, dat is wel fijn.

07-02-2025 13:36

marcel_moekotte +4348

Nee daar is t dus ook een veel te grote schijterd voor.
Maar hij heeft weer genoeg spelers ter beschikking om er heerlijk op los te wisselen!

07-02-2025 19:31

ronnie.v +3629

Booth wisselen voor Rots.

07-02-2025 13:29

MZO +1623

Wordt wel tijd weer voor 3 punten .

07-02-2025 13:24

FCTGoor +498

ook complimenten naar het medische team dat we buiten Taha gewoon in deze periode een volledig fitte selectie hebben.

07-02-2025 13:16

Epi4ever +13412

Verheug me op succesvolle inbreng van het nieuwe talent.

07-02-2025 13:12
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties