FC Twente Nieuws

Van Wolfswinkel ziet positief punt na puntverlies bij PEC: "Dat is wel een gewin voor ons"

Van Wolfswinkel ziet positief punt na puntverlies bij PEC: "Dat is wel een gewin voor ons"

FC Twente wist zondag voor de vierde keer op rij niet te winnen in de Eredivisie. Na de nederlagen tegen Feyenoord en Heracles en het gelijkspel tegen Fortuna Sittard, werd er opnieuw gelijkgespeeld. Deze keer op bezoek bij PEC Zwolle. Het werd 1-1 en de enige Twentse treffer kwam op naam van de verrassende basisklant Alec van Hoorenbeeck. Hij kreeg de voorkeur van Oosting boven Gustaf Lagerbielke. Na afloop van de wedstrijd stond aanvoerder Ricky van Wolfswinkel ESPN te woord.

Hoe kijkt de spits terug op het gelijkspel? "We zitten in een lastige fase en dan wil je één ding tonen en dat is de wil. Als het even niet loopt, is dat wat je wilt laten zien. Dat is wel een gewin voor ons en zo moeten we iedere wedstrijd aanvliegen. In de tweede helft was het bij fases soms nog te slordig. We willen graag en dan geef je alles, maar helaas niet het gewenste resultaat."

En inmiddels heeft FC Twente voor de vierde keer op rij niet gewonnen. "Wij willen laten zien wat we kunnen en wat we in ons hebben. Dat is ten allen tijden keihard werken, ook als het voetballend niet goed is. Dat is het minimale wat wij willen brengen. Als we dat samen gaan voegen met de goede momenten, die we ook echt hebben, dan hebben we die overwinning snel te pakken en kunnen we er nog een mooi seizoen van kunnen maken. Niet alleen met de spelers en staf, maar ook met de fans erbij. Als FC Twente zijn we een en daarin hebben we elkaar nodig."

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties