Eerste elftal

Van der Gijp verbijsterd door ingreep Oosting: "Dat mannetje loopt 25 kilometer"

Van der Gijp verbijsterd door ingreep Oosting: "Dat mannetje loopt 25 kilometer"

Na de rode kaart van Mees Hilgers tegen PSV, moest Joseph Oosting ingrijpen. Alec van Hoorenbeeck werd ingebracht om de verdediging weer compleet te maken. Het was vervolgens Sem Steijn die werd geslachtofferd. Een wissel die Oosting op de nodige kritiek kwam te staan. Een deel van de supporters snapten niet van de keuze om de topscorer eruit te halen. Ook de analisten Wim Kieft en Van der Gijp begrepen er niets van.

"Ik vond het een hele rare wissel van die trainer om Steijn eruit te halen. Dat is een jongen die altijd bereid is om te gaan. Ik vond het ook een leuk beeld dat zijn vader in beeld kwam. Die wist natuurlijk ook dat hij in beeld kwam, want anders zou je toch denken: 'fuck off. Mijn zoon wisselen?' Ik had hem niet gewisseld, want hij wil altijd wel lopen en is altijd wel bedrijvig. Dat vond ik opmerkelijk."

Ook René van der Gijp deelt deze mening. "Als je met tien man komt te staan, dan is Sem Steijn toch wel de laatste die je eruit haalt? Dat mannetje loopt gewoon 25 kilometer en is altijd bezig en in beweging. Die haal je er dan gewoon uit. Ik had het er met Wimpie (Kieft) over. Volgens mij halen ze hem eruit omdat hij waarschijnlijk het minste lawaai maakt. Hij geeft de trainer zelfs nog een high five." Valentijn Driessen ziet een ander gevolg. "Je hebt wel een probleem met zijn moeder. Die vond het geloof ik niet zo leuk. 'Godverdomme. Helemaal naar Enschede gereden voor twintig minuten.'"

Poll

Vond jij de wissel van Steijn een logische keuze?

Plaats reactie

666

8 reacties

TrotsopTwente +15789

Onbegrijpelijk waarom Oosting Sem Steijn telkens wisselt.

28-11-2023 21:27

löpwalösgoodtepassebliem +6634

Laten we stoppen om te denken dat een andere wissel wel een resultaat op geleverd had. Dit psv was denk ik zelfs ook met 11 man te sterk geweest, maar met 10 was het al helemaal onbegonnen werk. Helaas

28-11-2023 19:39

KoenB +11

Steijn is alleen goed in de 16 van de tegenstander, rest van de tijd huppelt hij rond en wint hij geen duels. In de 16 kom je amper meer...Prima wissel.
Maar Regeer en Rots speelden ook niet best....... een keer verliezen met 10 man van de koploper kan gebeuren... uithuilen vermannen en 3pt tegen de Eagles...

28-11-2023 18:33

Lubje +28010

Ben het lang niet altijd met Van der Gijp eens, maar in dit geval heeft hij 100% gelijk! Ik vond het eruit halen van Steijn een gigantische blunder van Oosting! Hij had veel beter Regeer, Rots of zelfs Ugalde kunnen wisselen. Trainers zijn soms onvoorspelbaar.

28-11-2023 17:28

mark.k +3947

Ik zou graag van de trainer willen horen, waarom deze keuze gemaakt is

28-11-2023 15:15

Arthur.P +6501

Ik denk dat Steijn zich binnenkort op de transferlijst laat plaatsen, of Oosting moet een keer beseffen wat hij met hem in huis heeft.
Zo niet, dan is het voor Sem beter om zich elders door te ontwikkelen.
Jammer maar helaas !!!

28-11-2023 15:10

tom_holshof +133

Inderdaad. Rots eruit, Hoorenbeeck er in en daarna had hij ook z.s.m. Brenet moeten vervangen door Sampsted, om in ieder geval verdedigend weer solide te staan. Brenet is heel goed bruikbaar als je aanvallend wil spelen/druk wil creeren. Hiervan was na de rode kaart natuurlijk geen sprake meer. Steijn haal je er natuurlijk niet vanaf. Kilometervreter en iemand met scorend vermogen.

28-11-2023 14:58

Tukkerpower +13433

Haal Rots er dan uit, 0 rendement en nog een domme blunder ook waardoor de goal ontstaat,

28-11-2023 14:12
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties