Eerste elftal

Update: Vlap toch nog twijfelgeval voor FC Volendam

Update: Vlap toch nog twijfelgeval voor FC Volendam

FC Twente neemt het zondag om 14:30 uur op tegen FC Volendam. De Grolsch Veste is volledig uitverkocht voor deze cruciale wedstrijd. Na de deceptie tegen AZ telt voor FC Twente niets anders de winst tegen FC Volendam, dat al is gedegradeerd. Ondanks de degradatie denkt trainer Joseph Oosting, die weer kan beschikken over Michel Vlap, niet dat Het Andere Oranje zomaar aan de kant gaat worden gezet.

"Volendam is een taaie tegenstander en het is me te makkelijk om te zeggen 'dat doen we wel eventjes'. Volendam heeft niets te verliezen en kan vrijuit spelen", vertelt Oosting op de officiële clubwebsite. “De klus moet nog wel geklaard worden. We hebben vandaag weer goed getraind, met de nodige agressie. Het gaat mij zondag ook om de uitvoering. Dat we lef tonen aan de bal en in de laatste thuiswedstrijd voor eigen publiek een goede pot op de mat leggen met de goede intensiteit."

"We moeten namelijk vooral naar onszelf kijken en bezig zijn met de dingen waar we invloed op hebben. We hebben alles in eigen hand. Als we tegen Volendam doen wat we moeten doen, goed voetbal spelen, dan is de kans groot dat we een resultaat halen zondag. Na afloop van de wedstrijd zien we wel wat de andere resultaten zijn", aldus Oosting.

De 52-jarige oefenmeester heeft deze week met een volledig fitte selectie toegewerkt naar de wedstrijd tegen FC Volendam. Michel Vlap was tegen AZ afwezig vanwege een liesblessure, maar keert terug. "We hebben morgen (zaterdag, red.) nog een training. Zoals het er nu uitziet denk ik dat iedereen erbij is", besluit Oosting.

Update: Waar eerder werd gesproken over een volledig fitte selectie, staat er toch een vraagteken achter de naam van Michel Vlap, zo laat Oosting weten tegenover RTV Oost. "Vlap heeft vandaag (vrijdag, red.) een gedeelte meegetraind. Het moge duidelijk zijn dat het wat 'triggiër' is of hij er bij is. Dat moeten we morgen (zaterdag, red.) nog afwachten."

Club G W G V P
2
PSV
25 17 4 4 55
3
FC Utrecht
25 14 7 4 49
4
FC Twente
25 13 7 5 46
5
Feyenoord
24 12 8 4 44
6
AZ
24 13 4 7 43
Bekijk de hele stand

Plaats reactie

666

3 reacties

Rockfisch +12200

Slappe hap Vlap mis je niks aan. Kearls met opgestroopte mouwen moeten er morgen staan, die weten waar het op aan komt. Meer dan 90 minuten en niet alleen de eerste 10.

11-05-2024 11:44

max_eastwind +137

5-0 wel wat overdreven ze hebben al moeite met 1 goal.
En als ze dan voorstaan zakken ze in elkaar en verliezen. Ik hoop dat ze beide laatste wedstrijden winnen maar ben er bang voor.

11-05-2024 11:00

Lex.H +229

Wanneerje een gebouw wil opblazen, leg je de springstof onder het fundament en niet op het dak.
Je moet Volendam aanpakken op hun meest kwetsbare eigenschap om VERVOLGENS je eigen spel te kunnen spelen.
Volendam is zwak in de persoonlijke duels en de omschakeling.
Dus knetterhard aanpakken om DAARNA snel en creatief uitspelen
5-0

11-05-2024 10:38
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties