Ünüvar heeft bijzondere carrièrewens na afsluiten bij FC Twente

Michal Sadílek en Naci Ünüvar waren te gast bij de Kidsclub persconferentie. Hierbij krijgen jonge Twente-supporters de kans om hun idolen een vraag te stellen. Het was weer een gezellige bedoening waarbij Naci Ünüvar, een beetje tegen zijn zin in, de Akka 3000 uit moest voeren. Maar dat was niet alles. Ook werd gevraagd naar waar ze hun carrière willen eindigen en wat ze van plan zijn na het voetbal.
Ünüvar geeft aan zijn carrière graag te willen beëindigen bij FC Twente. Perschef Loed ten Cate dacht aan Real Madrid, maar dat ziet de linksbuiten niet zitten. "Ik zou daar wel willen spelen maar mijn carrière niet willen eindigen." Zijn antwoord kan op goedkeuring rekenen van de aanwezige kinderen. En Sadílek? "Ik heb ooit met mijn broer afgesproken om af te sluiten bij onze oude club FC Slovácko."
En wat willen jullie doen na jullie voetbalcarrière? "Ik denk dat ik makelaar zou willen worden", is het verrassende antwoord van Ünüvar. "Dat lijkt me interessant. Huizen verkopen en verhuren." Sadílek heeft andere ideeën. "Ik wil graag in het voetbal actief blijven. Trainer worden of scout worden bij een mooie club lijkt me heel erg leuk."
Dan krijgen de heren de vraag hoe laat ze de dag voor de wedstrijd naar bed gaan. Ünüvar schuift deze gelijk door naar Sadílek. Het antwoord is 22:00 uur. Dan probeert Ünüvar het ook serieus, maar dat mislukt. "Ik ook rond tien uur of zo", zegt hij terwijl hij in de lach schiet. Poging twee: "23:00 uur of zo. Rond 22:00 uur sluit ik vaak mijn PlayStation af. Dan ga ik rustig naar bed en kijk ik een beetje tiktok en dan ga ik slapen. Ik vind dat een mooie routine, maar dat verschilt per speler. Dit ligt mij heel erg. Bij hem ligt 22:00 uur beter."
Plaats reactie
5 reacties
TukkerHengelo +242
Die Naci komt er wel bij ons Twente
frankbol +1481
Maar eerst maar eens belangrijk zijn voor Twente
Raika +14442
Man neem het niet zo serieus, het was tegen de kinderen hé.
FCT1965 +11546
Naci prima sfeermaker.
michelvlapdeen +1235
Zou mooi zijn!
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties