TROTS! Alle seizoenkaarten FC Twente voor derde jaar op rij uitverkocht!

Voor het derde jaar op rij zijn alle 22.500 beschikbare seizoenkaarten verkocht. Na de verlengperiode waren er nog enkele tientallen kaarten over en die zijn inmiddels vergeven aan supporters die zich hadden ingeschreven voor de wachtlijst. Op deze lijst staan inmiddels meer dan 5.000 supporters die maar wat te graag een jaarkaart willen afnemen. Komend seizoen kunnen ze de wedstrijden alleen bezoeken door het kopen van losse kaartjes. Per wedstrijd zijn er ongeveer 2.500 beschikbaar.
De Grolsch Veste biedt plaats aan 30.000 toeschouwers. Wanneer de business-seats, de plaatsen in het uitvak, de minder-zicht-plekken en de plaatsen voor de losse verkoop niet worden meegerekend, is er in het stadion plaats voor 22.500 seizoenkaarthouders. Langzaam kijkt FC Twente naar een nieuwe uitbreiding van de Grolsch Veste, maar concrete plannen zijn er nog niet.
Plaats reactie
2 reacties
daslekker +9269
Ah, Twente kijkt niet meer "voorzichtig" naar uitbreiding maar is overgestapt naar "langzaam kijken".
Het blijft een kwestie van "een beetje zwanger"!
Dat kan ook niet. Iemand is zwanger of niet zwanger.
Je kijkt naar uitbreiding of je bekijkt het niet.
pweehrmn +773
Als je uitbreidt en niet alles verkoopt is de schaarste voorbij en gaan mensen misschien makkelijker een seizoen overslaan. Misschien moet de wacht lijst nog iets langer worden?
Enschede1965 +1251
Geweldig! Wat een club en wat een support. Trots! En nu serieus aan het werk met die uitbreidingsplannen want we barsten echt uit de voegen inmiddels.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties