Supporters adviseren Taha over nabije toekomst

Younes Taha is bezig aan zijn tweede seizoen bij FC Twente. De 21-jarige speler kwam afgelopen zomer over van PEC Zwolle, waar hij het grootste deel van de wedstrijden speelde als aanvallende middenvelder. Onder Joseph Oosting moet hij zich met name richten op de rechtsbuitenpositie, die inmiddels is vergeven aan Daan Rots. Ook Mitchell van Bergen kan op diezelfde positie uit de voeten.
Hoewel de Marokkaans jeugdinternational de gehele voorbereiding meedraaide, heeft hij zijn stempel nog niet kunnen drukken. Tegen Sparta speelde hij als invaller de gehele tweede helft en kreeg hij de kans om Oosting en de supporters te overtuigen. Tevergeefs, want Taha speelde geen goede wedstrijd en knullig balverlies leidde uiteindelijk tot de late gelijkmaker van Sparta.
Vorig seizoen informeerden PEC Zwolle en FC Groningen al naar de mogelijkheden om Taha te huren van FC Twente. Daar stond Taha toen niet voor open. Met Rots en Van Bergen voor hem in de pikorde zou dit mogelijk alsnog een goede optie kunnen zijn. Daarom vroegen we onze lezers wat volgens hen de beste optie is voor Taha. Een verhuurperiode of gaan voor zijn kans bij FC Twente. 65 procent van de 1.420 respondenten adviseert Taha om een huurperiode aan te gaan bij een andere club. De overige 35 procent is van mening dat Taha beter kan blijven en voor zijn kansen moet gaan bij FC Twente.
Plaats reactie
16 reacties
Ronald.S65 +3519
Miskoop mmmm....laat die Taha eens wat meer wedstrijden achter elkaar staan zodat hij zich echt kan bewijzen i..v.m blessures moeten we iedereen aan boord houden.
henk_vos +743
Moet groeien blijven
FcTwentesupporteruitAssen +13633
Competitie, bekerwedstrijden en Europese duels, schorsingen en blessures.Fc Twente heeft alle spelers hard nodig. Ze vechten er maar voor. Hard trainen en positief zijn. Zorgen dat Oosting niet om ze heen kan.
agekoster1956 +3129
Daar zou ik voor kiezen voor zijn ontwikkeling altijd goed !
twentehart +3988
Die moet je verhuren en wie weet dat het bij een andere club wel gaat lukken.
Raika +13906
Met veel bombarie binnen gehaald, achteraf een miskoop gebleken, niet alles een schot in de roos zijn natuurlijk, het is voor alle partijen beter om te verhuren of verkopen denk ik
Oscar +58
Hij heeft in het begin wel lekker gespeeld. Ik zou ook zeggen verhuren want voetballen kan hij wel. Waarschijnlijk wordt Rots volgend seizoen verkocht en heb je de vervanging al in huis.
löpwalösgoodtepassebliem +6657
Onze eigen spelers gun ik het beste, zeker ook Taha. Maar hij moet wel echt vertrouwen krijgen en dat gaat hem niet lukken in de invalbeurtjes bij Twente. Gauw verhuren, kan wmb zo weer naar Zwolle.
Het was bij mij trouwens de druppel toen hij laatst die bal op goal schoot, maar die niet eens de achterlijn haalde maar in ingooi werd. Dan zit je er niet lekker in
TwenteFanVanafDag1 +385
Dat was inderdaad echt een heel erg slecht schot. Dat kan zelfs onze Vlappie niet overtreffen.
löpwalösgoodtepassebliem +6657
Of Pröpper (vzmh)
Epi4ever +13102
Hij moet vertrouwen krijgen en dat krijgt hij alleen als hij minuten maakt. Bij Twente komt hij niet aan de bak. Verhuren dus en wedstrijden spelen.
tukkerOnTour +701
Hoe zit het met die Ambriose nu?
Trots op FCT +2432
Als hij nou eens een kans kreeg op t middenveld, waar Fc Twente hem voor gehaald heeft en daar zo goed in is, dan zou ik bij Twente blijven. Maar mocht hij die kans niet krijgen, dan zou ik hem verhuren. Hij heeft toch speelminuten nodig.
Niko +3823
Indien hij blijft en krijgt zijn kansen die hij niet benut, dan verhuren/verkopen of last but not least zijn contract ontbinden.
KOEN.T +528
verhuren
poiuyseore +93
Verhuren is zijn beste optie, hij staat te laag in de pikorde. Zeker als er nog een “buitenkansje” bij komt.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties