Supporters hebben duidelijke voorkeur voor Vennegoor, wie moeten hem flankeren?

FC Twente kampt al weken met een groot spitsenprobleem: zowel Ricky van Wolfswinkel als Sam Lammers is geblesseerd. Tegen Feyenoord loste trainer Joseph Oosting het op door Daan Rots in de spits te zetten, tegen Heracles Almelo was Arno Verschueren de aanvalsleider. De Heracles-variant is ditmaal niet mogelijk: Verschueren is geschorst nadat hij in Almelo zijn vijfde gele kaart van het seizoen pakte.
We vroegen de supporters van FC Twente wie Oosting vanavond tegen Fortuna Sittard in de spits moet zetten: Lucas Vennegoor of Hesselink, Daan Rots of Naci Ünüvar? Vennegoor of Hesselink heeft weer volledig meegetraind en is fit genoeg om te spelen, Rots speelde in het verleden al een aantal keer als spits en Ünüvar stond in de oefenwedstrijd tegen VfL Osnabrück in de punt van de aanval.
De supporters hebben een duidelijke voorkeur: van de ruim vijfhonderd respondenten koos 86 procent voor Vennegoor of Hesselink. Tien procent koos voor Rots als spits, vier procent voor Ünüvar. Vennegoor of Hesselink is dit seizoen op dreef bij Onder 19, waar hij elf keer scoorde in veertien Divisie 1-wedstrijden. In de Eredivisie viel de negentienjarige Tukker viermaal in. Zijn langste invalbeurt was vorige week tegen Heracles Almelo, toen Vennegoor of Hesselink een kwartier voor tijd binnen de lijnen kwam.
Buitenspelers
Als Vennegoor of Hesselink start, is de puzzel nog niet volledig gelegd. De vraag is dan namelijk welke buitenspelers hem moeten flankeren. Aangezien Taylor Booth geblesseerd is, zijn Sayf Ltaief, Naci Ünüvar, Daan Rots en Younes Taha de overgebleven keuzes.
Opinie: Welke twee zou jij opstellen als Vennegoor of Hesselink start? Laat het weten in onderstaande poll en verklaar je keuze in de reacties.
Plaats reactie
12 reacties
MZO +1736
Als Oosting slim is dan luistert hij naar de meerderheid van de supporters , doet hij dit niet dan is hij niet lang meer trainer van Fc Twente
TrotsopTwente +18343
Zo is het precies!
mark.k +4246
Is dat zo, met dat eeuwige gedram? Want jullie weten hoe de spelers ervoor staan, jullie zien ze trainen....schei toch uit met dat amateuristische gejank! De trainer is verantwoordelijk en niet een toetsenbordheld, die al maandenlang een hetze voert tegen onze trainer.
BillyAshcroft +1230
Mark. Niet om het een of ander. Maar Rots speelt al 95% van zijn wedstrijden slecht dit jaar. Dan kan hij van mij part alle ballen er inschieten tijdens de training ( wat overigens niet zo is). Het gaat uiteindelijk om goed te zijn tijdens wedstrijden. Dus als een supporter daar iets van vind, geef ik hem groot gelijk en mag Oosting best geconfronteerd worden met zij keuzes
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties