Schimmelpenninck voorspelt straf voor FC Twente na incasseren 'vies Russisch oliegeld'

De meeste mensen hebben inmiddels op een of andere manier hun mening verkondigd over de verkoop van Manfred Ugalde aan Spartak Moskou. FC Twente kreeg vijftien miljoen euro voor de Costa Ricaan, waarvan dertien vast en twee miljoen aan mogelijke bonussen. Misschien niet zo heel verrassend, maar ook Sander Schimmelpenninck, de man die ooit voorzitter wilde worden van FC Twente, heeft inmiddels gesproken.
De in Zweden woonachtige Tukker vindt het een schande dat FC Twente Ugalde heeft laten gaan. Ten eerste omdat FC Twente geen zaken had moeten willen doen met een Russische club en ten tweede om het sportieve deel. "Alle Twente-supporters zeggen natuurlijk: 'Ja, maar we hoeven toch niet roomser te zijn dan de paus? En bla, bla bla'. Ik vind het echt iets om je kapot voor te schamen", vertelt hij in de Zelfspodcast.
"Ik vind dat je als club best een beetje principes mag hebben. In de sport geloof ik echt in karma. En bij FC Twente is het iedere keer weer hetzelfde. Dan doen ze het goed, ze doen mee om de topposities en kunnen zelfs tweede worden dit jaar. En wat doen ze dan in de winter? Dan verkopen ze één van hun beste spelers. Dan heb je dus vijftien miljoen in je zak. Vies geld. Russisch vies oliegeld. En daar kun je dan eigenlijk net niks mee." Dan doet Schimmelpenninck een voorspelling.
"En let op mijn woorden, FC Twente wordt straks voor straf vijfde. Ze worden ingehaald door Ajax en AZ. Dan lopen ze dus Champions League-geld mis, alleen maar voor die vijftien miljoen vieze Russische olie euro's. Ik vind het echt heel tragisch. Schande, schande, schande, FC Twente", besluit de altijd kritische Schimmelpenninck.
Plaats reactie
86 reacties
Wil +337
Allereerst: aub gebruik geen scheldwoorden als mongool of aap. Dat zijn discriminerende uitlatingen. Niet doen!!! Voor je het weet gebruik die Schimmelpenninck dit als bevestiging over zijn aannames over het racisme binnen FCT. Want dat zijn we zeker niet
En deze arrogante zelfingenomen zweed staat bekend om zijn minachting naar ….nou ja….noem maar op.
Een zielige betwetertje.
Dat hij ooit in de directie zou komen van ons megabedrijf FC Twente, was zeker niet de reden dat hij niet wilde, maar hij werd gewoonweg afgewezen.
Wat ie nu via soc.med doet is wellicht zijn pay-back🤣.
Hij zal nooit en te nimmer positiefs zijn mbt tot fct, dus waarom zouden we ons nog verder druk maken om hem. Weggegooid energie.
GEWOON NEGEREN !!!
Namenev66 +11
Ieder z'n mening. 't Is 'n oald wief.
FCT heeft niet fout gehandeld. Dat is toch goed onderzocht? Wie wil die fout nu nóg een keer maken dan? Niemand natuurlijk.
Lekker 3e worden dit seizoen. Of misschien tóch nog 2e?
Paulie +128
Weer zo’n nep Tukker, aansluiten bij Dijkstra.Mooi rond Amsterdam blijven….Denk dat je daar veel meer je ei kwijt kunt.Wij redden ons wel.
ikke +863
Hieruit blijkt dat hij dus voor 1000% niet geschikt is om directeur van een voetbalclub te zijn,
wat een mongool. hij heeft toch wel gehoord dat Ugalde geen minuut meer voor Twente wou spelen, wat heb je dan?? sjeezus wat een domme aap, dan heb je wel ambities en ook wel de speler, maar die zit dan op de tribune, laat iedereen zich eerst eens inlezen in de materie voordat ze beginnen te blaatten
Mcrockz +866
Kan iemand deze idioot duidelijk maken dat Nederland niet op een landverrader als hem zit te wachten ? Als een belasting ontduiken als hem al meer aandacht krijgt dan de gewone Nederlanders is het wel heel erg
Riks.t +2932
Ze moeten jou alle toegang stadion weigeren 😡
Enschede2 +2016
Hoeft niet, die is hier al in jaren niet meer geweest vgm.. Die voelt zich te goed voor ons
henk_vos +743
Kom nooit meer bij FCT lul
henk_vos +743
Ook zo'n beter weten outlul
JohnD +141
Ik veroordeel alles wat Rusland in Oekraïne uitspookt ten zeerste. Maar had FCT een keuze?
Als Ugalde echt weg wil, kun je hem tegenwerken met als mogelijk gevolg dat hij de kont tegen de krib gooit. Verkoop levert daarentegen veel geld op!
Brand New Day (TV-reclame Sander) belegt in indexfondsen, waarbij het geld (en risico) wordt gespreid over duizenden aandelen. Weet Sander zeker dat op geen enkel aandeel een moreel vlekje zit?. Ik betwijfel dat. Geld siert zijn leven.
Een ander, die oordeelt is ‘domrechtse’ Johan Derksen, die 'FCT ‘onbeschaafd’ noemt. Hij, die onoverkomelijke problemen had met Genee, maar toch overstag ging toen het om geld ging.
Geld stinkt. Derksen verdient minimaal een miljoen per jaar met achterklap en roddel. Sander bezit ook miljoenen. Zij zouden de laatsten moeten zijn die een moreel oordeel vellen over FCT. Zij staan echter vooraan.
rene_boumeester +2094
die mafkees moet naar de Helmerzijde voorgoed opsluiten.Ik vond het altijd al een kwal.Misselijk makend mannetje.De redactie doet er verstandig aan geen aandacht meer te verlenen aan dit soort gasten.
Eerem +4734
Die jongen heeft echt professionele hulp nodig.
Twente1965 +2325
Eigenlijk moet moeten hier gewoon 0 reacties op komen. Is jammer van de moeite hij veranderd toch niet in zijn mening, en zal dit ook altijd blijven doen. Wij supporters weten wel beter 💪🏻 gewoon geen aandacht meer aan geven.
John +1298
Houd je kop azijnzijker..
PdB +2426
Ik?
PdB +2426
Deze site glijdt af naar het niveau van een juicekanaal.
Te triest voor woorden!
StevenBos +4129
hey, zolang ze maar weer een paar advertenties kunnen tonen. Ik geloof dat ik deze site maar laat voor wat het is.
twentehart +3790
Kan deze gast tegen zichzelf in bescherming worden genomen. Hij ontpopt zich steeds meer als dorpsidioot.
michael_radt +13
Wat ben ik blij dat hij geen voorzitter zit. En hopend dat hij het ook nooit zal worden.
Thomas +65
Andere ploegen doen ook wel zaken met de zandbak,
Dat mag allemaal wel?
klostie +728
Welke lul van deze redactie hier geeft deze BABYFOON weer een platform. T heeft totaal geen toegevoegde waarde wat deze droplul van ons Twente vindt. Laat hij lekker in Zweden zich bemoeien met Malmö.......
eric +1076
Dat noemt zich een twente fan, nou dat is ver te zoeken.
Betweter.
daslekker +9133
Ik zei het ook direct al!
Twente verkocht niet alleen Ugalde maar ook de 3'e plaats in ruil voor bloedtoebbels.
Ongeacht wat wettelijk is toegestaan, je het is moreel verwerpelijk om zaken te doen met welke Russische onderneming dan ook.
Het is hypocriet om te denken dat deze club geen banden met de overheid heeft.
Alles en iedereen in Rusland staat onder controle van Putin
En wst ander clubs wel of niet doen doet niet ter zake.
Dus niet wijzen naar anderen!
Twente is verantwoordelijk voor haar eigen reilen en zeilen.
Wat anderen doen maakt het niet ineens minderl moreel verweroelijk!
Ik kan echt niet meer trots op mijn club zijn. Twente is verworden tot een Roebelhoer!
Mijn hele keven ben ik Twentefan geweest, heb Twente door dik en dun verdedigd toen het heel slecht ging. We zijn diep door het stof gegaan en man wat was ik trots toen we kampioen werden van de kkd.
Maar hier kan ik echt niet achter staan.
Bah, ik ben er goed ziek van.
Ik schaam me diep.
Marc.B +1482
Nou das lkkrrrrr......lever je je kaart in en ga naar Almelo.
daslekker +9133
Waarom naar Almelo?
Als ik niet meer naar mijn club kan wil ik nergens meer naartoe.
Almelo...... alsjeblieft zeg!
michael_radt +13
Wat hadden ze dan moeten doen. Ugalde behouden met alle gevolgen van dien, dat hij niks meer wilt. Schei toch uit. En ga lekker naar schommeltje toe.
Marc.B +1482
Das een sinice reactie van mij.....
Door die verkoop is Twente een k..club geworden in jou ogen...
Wat moet je met een speler die "NIET" meer wil spelen.
Ondanks ik er ook niet blij mee ben en durf te zeggen..heel veel supporters van ons..is dit het beste om te doen!
Laten gaan en dan maar die smeriger roebels cashen!!!
daslekker +9133
Er is geen enkele poging gedaan om enige weerstand te bieden. Ze hebben alleen geprobeerd Ugalde om te praten.
Ugalde is gebruikt als excuus om de gewenste roebels binnen te halen.
In mijn ogen hadden ze direct nee moeten zeggen. Ugalde heeft in volle bewustzijn een contract bij ins getekend. En in principe kun je hem daar aan houden. Als hij weigert zijn werk te doen en zijn contract nakomt kun je de rechtsgang zoeken. Pas als dat allemaal gedaan is zou een deal met de Russen te bespreken zijn.
Dan had ik daar respect voor kunnen opbrengen.
Nu zijn ze al direct op de rug gaan liggen en hebben zich overgegeven.
Walgelijk
StevenBos +4129
Nou, wat zullen we je missen. Toedels.
daslekker +9133
Dank je
bassie1992 +3
Man hou alsjeblieft op met je morele verontwaardiging voor de buhne. Twente pakt verantwoordelijk voor haar schulden, de speler wil zelf en, ik vind het een kul argument maar oke, je onttrekt geld uit rusland. Alsof andere landen nooit wat verkeerd hebben gedaan. Mogen we dan ook geen spelers kopen uit duitsland? Hoe zit het met israel dan nu? De VS die oorlog na oorlog voert, een WK in quatar waar iedereen aan meedoet, kinderen die je sportschoentjes maken waar je nu wss op loopt,, man hou gewoon op en leef gewoon. Maar val niemand lastig me je sneue mening.
rwest91 +1918
Donder je toch lekker op mooie moraalridder! Er zijn al tal van voorbeelden genoemd waaronder Bavaria en Heineken die nog steeds lekker actief zijn daar en die ook samenwerken met clubs uit de eredivisie! Ga lekker een kaartje kopen voor Ajax.. daar schenken ze trouwens Grolsch Ipv Heineken, kan je in ieder geval je schaamte wegdrinken!!
daslekker +9133
En even aan de mensen die menen met een "sneer" te moeten reageren.
Ik ben blijkbaar een andere mening toegedaan dan de grote massa hier, en probeer deze op een normale manier toe te lichten
Als je daar niet ook op een nirmale manier, inhoudelijk op kunt reageren, reageer dan helemaal niet!
Dank je.
Twente1977 +1776
Het is idd jouw mening! Deze is nogal kortzichtig en wekt weerstand op…Dat snap je toch wel?! Als je niet tegen kritiek kunt dan snap ik niet waarom je jouw verhaal uitvoerig, éénzijdig maar vooral ook kort door de bocht op dit forum plaatst! Hoe dan?🥴
daslekker +9133
Ik kan prima tegen kritiek maar wel graag inhoudelijk.
Opmerkingen als "ga lekker naar Almelo" en dergelijke zijn een beetje sneu en overbodig, toch?
jos_willemsen +2605
das lekker wordt eens wakker en kijk naar de realiteit. Gebruik jij gas? Dan is de kans dat die uit Rusland komt groot. Alleen omdat hij via een omweg ( via India) komt mag het ineens wel.
Dat er WK's toegekend worden aan landen waar ,mensen rechten geschonden worden, dat mag allemaal wel? Als je ieder land waar Nederland mee handelt onder de loep neemt is er overal wel iets op aan te merken. Kijk alleen eens naar de kinderarbeid, wij verfoeien het, maar kopen gewoon in die landen ( omdat het goedkoop is).
Ik kan me nog herinneren dat Nederland het netste jongetje van de klas was en een deal over onderzeeërs liet lopen omdat heel Europa/wereld daar tegen was en nog geen twee dagen later ging Frankrijk met de deal aan de haal.
daslekker +9133
Het is onzin om te vergelijken. Andere dingen die ook niet goed te praten zijn geven in mijn ogen niet het recht om ook maar moreel verwerpelijke dingen te doen. Nee, ook die dingen zouden moeten worden aangepakt.
Maar er zijn een aantal dingen waarop wij gewone mensen geen andere invloed op hebben dan te protesteren. Dat gas bijvoorbeeld. Gas uit Quatar olie uit Saudi Arabië enz.
Maar Twente had de mogelijkheid om een statement te maken.
Misschien was de deal alsnog doorgegaan, maar ze hadden de kloten kunnen hebben om eerst nee te zeggen. Dat had ook internationaal respect verdient.
Nu zijn ze te eenvoudig overstag gegaan met Ugalde als excuus, toen er een "astronomische", wat relatief gezien ook niet zo is, hoeveelheid roebels over de schutting gegooid werd.
Ze hadden het inderdaad anders, beter kunnen aanpakken.
rwest91 +1918
Met je roebels.. 😮💨 ga nu maar naar een andere club die je wel aanstaat.. 🙏🏼 bah.. het enige waar van gekotst word ben jij!👎🏼 daag das lekker..
daslekker +9133
Dank je voor je steekhoudende inhoudelijke reactie.
Een echte Twente fan - die niet tegen kritiek kan.
Niets geleerd de laatste 20 jaar!
De laatste keer dat ik zo werdt "uitgekotst" was toen ik kritiek had op het beleid van Ted v. Leeuwarden - toen liep ook iedereen in een grote polonaise door de Veste.
Ook in het jaar nadat we landskampioen werden gaf ik kritiek op Munsterman en v.d. Laan enop het toen gevoerde beleid en voorspelde de financiële ellende.
Ook toen was er maar een enkeling die oplette en waarschuwde. Ook toen liep de massa in polonaise door de Veste!
Ik hoor Munsterman het nog zo zeggen: "Ik laat een financieel gezonde club achter"
Ik hoop dat er iemand het zich deze keer herrinnerd wat ik nu geschreven heb.
Deze deal gaat twente veel meer kosten dan dat het oplevert - en niet alleen financieel!
Apeldoorn +5243
Zijn penning is al beschimmeld als meneer zelf alles in moet leveren waar een luchtje aan zit is het ook maar een arme sloeber.
1953 +3619
Dat smerige kleine onderdeurtje geeft ook weer commentaar
rwest91 +1918
Ik vroeg me al af waar de stinkzwam bleef.. even kijken hoe zegt hij dat ook alweer in die reclame? Owjah.. 15 van de 18 eredivisie clubs kan later serieus geld te kort komen. Zorg dus voor potje voor later.. smerig over het paard getild verwaande k****zak alles is dit mannetje komen aanwaaien door papa en mama. Ik lees het hier wel meer nu.. maar kunnen we inderdaad deze man volledig boycotten.. kan die kwallenkop niet meer zien of luchten. Wat mij betreft volledig buiten Twente houden deze man bah.. sorry hoor 🙏🏼😋
RaceFace +4812
Waarom is deze man altijd zo zwaar op de hand. Ik hoop dat hij geen gelijk krijgt. Voor nu laat dit verder rusten en door.
löpwalösgoodtepassebliem +6634
Sander 'Graaf' Schimmelpenninck? Dat is toch die man die broedt op het geld dat zijn adellijke voorouders uit de twentse (bijna slaven-)arbeiders hebben gewrongen? Zou hij daar wel eens iets voor terug doen? Of gaat hij lekker woke oordelen over hoe anderen hun schulden op moeten lossen?
TwenteBitterbal +704
Allemaal tegen twente. Van dit soort dingen ben ik alleen maar meer fan!
faas48 +2564
Bijdehandje, Iwab-er (ik weet alles beter)
Hans.m +108
Hij is roomser dan de paus
Een onwillige speler presteert niets
Dus goed gedaan Fc Twente
wiebx +629
Het geld komt niet uit Rusland. Het geld komt van de 700 tankstations die Lukoil, eigenaar van Spartak Moskou, in Europa heeft.
herman_oldenhof +1330
Twenteinsite kan deze vreemde man, Sander Schimmelpenninck beter geen podium geven voor zijn onzin verhalen. Ik kan niet niet voorstellen dat er ook maar één lezer is die geïnteresseerd is in de hersenspinsels van deze rare man.
pils +1974
Laat die man schimmel krijgen die dwaas
W. J..G +627
Ik snap niet wat de redactie bezielt om steeds maar dingen te publiceren die jan en alleman hun ongevraagde en negatieve meningen geven waar de fans zich alleen maar aan storen.
Hou op met deze onzin waar wij supporters niets mee kunnen.
Hou je bezig met het belangrijker transfer nieuws.
Gait52 +990
Laat die idioot de schijt krijgen
Jenniferx +592
Hij kan beter oordelen over hemzelf en zijn familie, waar haalt hij het lef vandaan zeg.
Lubje +28010
Laten we ophouden om ons te verdedigen tegen deze oliedomme uitlatingen.
StevenBos +4129
Och spuit 11 moet ook even zijn bakkes opentrekken. Ik vind, ik vind. Wat jij vindt mot je naar de politie brengen, oud wijf.
TrotsopTwente +15790
Laat die grote randdebiel mooi opzouten en in Zweden blijven!!! Gefrustreerde mafkees, die nu ineens zo over Twente praat, omdat hij geen Algemeen Directeur van Twente kon worden vanwege geen capaciteiten!!!
kuuper +81
Wat een kwal laat je nooit meer in de veste zien.
Catchem +1567
Wie is deze kakker?
HaagseTukker +1497
Als je in de voetballerij wil klagen over oliegeld dan moet je niet bij Twente zijn. Ik ken zo wat clubs met een wat grotere bankrekening die geen probleem hebben met oliedollars.
daslekker +9133
Het gaat niet om olie dollars - die zijn geen probleem
Twente heeft haar principes verkocht voor olie-roebbels.
Maar blijkbaar mag je geen andere mening hebben. Terwijl het nog niet zo lang geleden heel duidelijk is gewirden dat het heel verstandig im oolk eens naar mensen te luisteren die kritische geluiden laten horen.
klostie +728
Iedereen mag zn mening hebben ook jij en ik, maar als meneer Ugalde zn zinnen heeft gezet op Rusland dan heb je als club, helaas, weinig in te brengen.
daslekker +9133
Je laat je als profclub toch niet piepelen door zo'n snotaap?
Ze zijn bij Twente allemaal verworden tot watjes zonder principes.
Loopt er dan niemand rond die de kloten heeft om te zeggen dat er met Twente niet gepiepeld wordt?
In Rusland lachen ze zich kapot om de westerse principes die voor een handje vol roebels te koop zijn.
Ik was trots op mijn club
Nu schaam ik me.
Spira +3082
Maar daar kun je schijt aan hebben Twente had dit harder kunnen en in mijn ogen moeten spelen en dan had een arbitragecommissie mogen beslissen, nu krijg ik het idee dat de RVC helemaal niet zoveel problemen heeft met de roebeltjes en dat vind ik persoonlijk jammer. Nu wordt er in mijn ogen te snel richting Ugalde gewezen zo van we konden niet anders.
Wees dan eerlijk en zeg we hebben lak aan dat morele geneuzel, 15miljoen in de tuk en door. Dat is in ieder geval transparant.
daslekker +9133
Mee eens.
Ze zijn direct op de rug gaan liggen en gaven zich over met Ugalde als excuus.
Of het uiteindelijk door was gegaan of niet doet er in mijn ogen niet zoveel toe. Als ze maar ballen hadden getoond en niet na het eerste bod al bekend gemaakt hadden dat het een astronomisch hoig bod betrof waarop men geen nee kon zeggen, en dat dat bod ook direct, zonder verdere onderhandelingen geaccepteerd zou worden Dat was één van de eerste dingen wat officieel naar buiten werd gebracht.
Ik had het misschien nog kunnen accepteren als ze meer ballen hadden getoond en er alles hadden gedaan om de transfer te voorkomen.
Maar voor de manier waarop het nu gegaan is (voor zover bij mij bekend) kan ik geen respect opbrengen.
Arjan.S +414
Het is een schande dat hij weer wat veroordeeld wat gewoon legaal is , het is gewoon opruiing wat hij wil, boycotten die vent.
Hannes.B +249
Die smeerlap moet zn bek houden laat hem maar eerst naar zijn familie kijken
jan.g +2089
Ikzeg. Ben die man wel zo zat he. Ik ben er helemaal klaar mee. Nu heel Nederland alle winkels die handel drijven met China enz en personeel op straat en u betaalt het????
Henny +99
Wat een debiel
Hallie +9577
Lekker de salonsocialist uithangen. Makkelijk als je van oud geld kunt leven en is zijn vermogen wel eerlijk verkregen? Een zeer nare man op deze manier. Of wij soms blij zijn dat Ugalde weg is.
Danny.O +1411
"Let op mijn woorden", nou heb ik gedaan en er klopt geen zak van. Ingehaald worden door AZ en Ajax en daardoor 5e worden. Hoop t niet maar t kan. Maar daardoor CL inkomsten missen is onzin. Die hebben op plek 3 ook niet. Hij laat zijn Twente hart wel zien hier zeg.
Raika +13647
Twente hart, man wordt eens wakker, het is een graaier, als die ooit een functie krijgt in Enschede dan ben ik supporter af
daslekker +9133
Die "belofte" zegt niets!
Als je net zo snel van je principes af stapt als Twente nu!
RaceFace +4812
@daslekker, een kritisch geluid is zeker goed alleen welke principes heeft of had Twente dan?
Danny.O +1411
@Raika, dat "Twente hart" in mijn reactie was sarcasme.
Kim.V +131
Altijd.maar zeuren die vent
Worden gewoon derde
gerbenr +4
Deze haatkabouter is een neptukker! Iedereen die het niet met hem eens is scheld hij verrot op social media. Die mening van hem zit niemand op te wachten !!
Sander.M +1334
Wat. Een. Kneus. Hoezo lopen ze CL mis als ze 5e worden, als ze 3e worden hebben ze ook geen CL dus hij kraamt weer complete bullshit uit. Laten we met zn allen blij zijn dat vooral hij geen voorzitter van deze mooie club gaat worden. Walgelijk ventje
FCT1965 +11348
Praat jij zo over een naambroer? 😉😉
tubbig +1902
Hij vergeet 1 heel belangrijk ding: Ugalde wilde perse en hem dan houden aan zijn contract werkt niet. Dus.....
Spira +3082
Maar daar kun je schijt aan hebben Twente had dit harder kunnen en in mijn ogen moeten spelen en dan had een arbitragecommissie mogen beslissen, nu krijg ik het idee dat de RVC helemaal niet zoveel problemen heeft met de roebeltjes en dat vind ik persoonlijk jammer. Nu wordt er in mijn ogen te snel richting Ugalde gewezen zo van we konden niet anders.
Wees dan eerlijk en zeg we hebben lak aan dat morele geneuzel, 15miljoen in de tuk en door. Dat is in ieder geval transparant.
Jacq +795
Wat een flapdrol die Schimmelpenninck.. Hij heeft in ieder geval het wiel en het buskruit niet uitgevonden. . Ik ben al heeel erg blij dat hij in ieder geval niet in ons bestuur zit. Droeftoeter!!!
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties