Ruim 200.000 mensen keken LIVE naar de afscheidswedstrijd van Wout Brama

De afscheidswedstrijd van Wout Brama is een enorm succes gebleken. Meer dan 25.000 supporters waren afgelopen vrijdag aanwezig in De Grolsch Veste om afscheid te nemen van hun held. Velen van hen lieten weten met kippenvel op de tribune te hebben gezeten. Ook thuis voor de buis zaten veel supporters met bewondering naar hun televisie te kijken.
Naast de ruim 25.000 toeschouwers die er in het stadion aanwezig waren, keken er ook genoeg mensen vanaf een beeldscherm. Maar liefst 170.000 mensen keken live naar de wedstrijd via TV Oost. Daarnaast keken er nog eens 50.000 via de app van RTV Oost en YouTube.
Meer dan 200.000 supporters zagen de afscheidswedstrijd van Brama dus live. Dat laat chef sport van RTV Oost Tijmen van Wissing weten bij De Oosttribune. Ter vergelijking: naar de afgelopen eredivisiewedstrijd van FC Twente (0-2 overwinning bij FC Volendam) keken in totaal 305.000 mensen langer dan een minuut, terwijl er gemiddeld 100.000 mensen naar de wedstrijd keken.
Wout Brama heeft het afscheid gekregen dat het clubicoon verdient. Sterker nog, de man die alle nationale prijzen won met FC Twente krijgt een eigen standbeeld voor De Grolsch Veste. Voor dit standbeeld wordt een inzamelingsactie gehouden rondom de thuiswedstrijd tegen Ajax.
Plaats reactie
4 reacties
Lubje +28066
Zo populair is onze club! TOP!!!
Enrico62 +2715
Mooie cijfers van tv oost en Twente TV en Wout
löpwalösgoodtepassebliem +6656
Of je kunt, zoals bijvoorbeeld Hakim Ziyech, overal en nergens voetballen voor veel geld. Ik denk dat Brama een mooiere carriere had/heeft, en er ook met een veel beter gevoel op terugkijkt
Youngred +4222
Dat zijn behoorlijk wat kijkers voor een afscheidswedstrijd.!
maar ja ons Wout verdiend dat ook !
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties