Oosting schrijft Alders nog niet af, back niet naar Amsterdam voor revalidatie

Gerald Alders kreeg eerder deze week slecht nieuws. Door een blessure aan zijn knie moest hij worden geopereerd en het zal enkele maanden duren voordat hij zijn rentree kan maken op het veld. De competitie duur nog maar tweeënhalve maand en de kans is daarom zeer groot dat Alders FC Twente weer gaat verlaten zonder een minuut in het rood te hebben gespeeld.
"Dat is sneu. Hij had wat knieklachten. Uiteindelijk wordt hij doorverwezen voor een MRI en daar is iets uitgekomen", aldus de oefenmeester in gesprek met ESPN. Oosting sluit echter niet uit dat Alders alsnog zijn debuut gaat maken in het shirt van FC Twente. "Ook daarbij hopen we dat het meevalt."
"Na operatie duurt het altijd een bepaalde tijd. We zullen zien hoe lang dat gaat duren. Maar ik hoop eigenlijk wel dat hij nog wat wedstrijden voor ons gaat spelen." Opvallend is dat de speler voor zijn revalidatie niet terugkeert naar Ajax, maar dat hij deze gewoon afwerkt in Enschede. "Hoewel hij eigendom is van Ajax wil hij graag bij Prof-F in Enschede aan zijn herstel werken", besluit Oosting.
Gerald Alders begon zijn voetbalcarrière bij de amateurs van Sporting Martinus in Amstelveen. In 2014 maakte hij de stap naar de jeugdopleiding van Ajax, waar hij inmiddels al meer dan tien jaar actief is. Afgelopen seizoen sloot hij zich aan bij Jong Ajax, waar hij zich inmiddels heeft bewezen en een basisplek veroverde. Alders is daarnaast viervoudig jeugdinternational, met één optreden voor Oranje Onder 18 en drie voor Oranje Onder 19.
Plaats reactie
16 reacties
scet +1900
Wisten ze bij Twente niet hij geblesseerd was??
1953 +3690
Dus de fc huurt een speler die al knieklachten had.
FcTwenteOnline +1062
18 mei is de laatste speeldag, lijkt mij niet dat je in 3 maanden weer speelt met een miniscusoperatie achter de rug
TrotsopTwente +16448
Ja, dat zie je wel goed!
Rockfisch +12717
Duur grapje dan.
TrotsopTwente +16448
Klopt en dat is het zoveelste dure geintje!
FootballNurse +2041
Nu loopt de huur door ongelofelijk.
Tukkerpower +13900
Oosting schrijft Alders nog niet af maar ik heb Oosting al heel lang afgeschreven. Laat ie in godsnaam terug gaan naar RKC en z'n vriendje Rots meenemen. Dan zitten ze allebei op hun niveau en wij zijn van die klungels af.
TrotsopTwente +16448
Helemaal mee eens! Maar tegen iedereen op dit forum wil ik nog wel even het volgende mede delen: Oosting lijkt mij echt wel een hele aardige man etc. en in dat opzicht zou hij dan ook wel goed bij Twente passen, maar hij is te onervaren en dus nog niet capabel om trainer te zijn van zo'n moeilijke/ingewikkelde club als Twente, die mee wil doen om een plaats bij de Top 3/4 en dus wil vechten voor EL/CL voetbal, hetgeen voor Twente elk jaar een must is vanuit o.a. het financieel oogpunt! Ik wil dat hierbij even gezegd hebben, omdat ik hier telkens veel kritiek krijg op mijn reacties dat Oosting weg moet bij Twente! Ik wil dus nogmaals benadrukken dat ik helemaal niets tegen Oosting heb qua zijn persoon! That's All!
Raika +13877
Oosting Oosting, dat gaat hij toch niet halen, hij heeft dan geen goede conditie, geen wedstrijdritme, zou in het begin beetje angstig zijn ivm de operatie om vol in de duels te gaan. Die gaat echt niet nog voor ons spelen, jammer maar helaas. Laat een andere speler het maar eens proberen als de wedstrijd het toelaat.
TrotsopTwente +16448
Zo is het helaas wel!
gewoonik +1461
Ik liet hem meespelen een spuitje doet wonderen
ALpje +8207
Jij bent gewoon gek, denk ik.
gewoonik +1461
Ik niet oosting wil hem laten meespelen de laatste wedstrijden.
Ronald.S65 +3519
Als ik Oosting was stelde ik mijzelf op.Man man dat gaat deze man niet halen.Terug naar Amsterdam er mee.
TrotsopTwente +16448
Precies! Dat kan iedereen toch wel op zijn klompen aanvoelen dat hij de komende maanden niet kan spelen!
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties