Eerste elftal

Mossou geeft FC Twente compliment: "Een transfer uit het boekje"

Mossou geeft FC Twente compliment: "Een transfer uit het boekje"

Wie nu echt de nummer één op het lijstje was van FC Twente, dat zal Arnold Bruggink misschien nog wel eens prijs gaan geven. Het heeft de technisch directeur in ieder geval veel moeite gekost om een vervanger aan te trekken voor Manfred Ugalde. Er ging een streep door vele namen, maar uiteindelijk werd het de onhaalbaar geachte Myron Boadu.

De 23-jarige spits had zijn zinnen gezet op terugkeer naar de vertrouwde eredivisie. De enige competitie waar hij zich tot dusver als een vis in het water voelde en ook het vertrouwen kreeg. Sjoers Mossou is blij met de terugkeer van de aanvaller. Hij zag tevens dat Boadu één van de relatief weinige transfers was deze window.

"Voor de liefhebbers van paniekvoetbal was het een nogal teleurstellende transferperiode. Je zou bijna denken dat het gezonde verstand regeert in Nederland", aldus de journalist in zijn column in het AD. "De overstap van Myron Boadu naar FC Twente leek deze week nog het meest verrassend, maar ook daarin zat logica verscholen."

"Na het vertrek van Manfred Ugalde ontkwamen de Tukkers niet aan vervanging, terwijl Boadu zelf dringend toe is aan speelminuten in een relatief vertrouwde omgeving. De ene spits-met-diepgang kwam voor de andere: een transfer uit het boekje."

Plaats reactie

666

2 reacties

HaagseTukker +1497

"De ene spits-met-diepgang kwam voor de andere" Ugalde was een spits die vooral met zijn rug naar het goal speelde en dat fantastisch deed, diepgang was het enige wat er een beetje aan ontbrak.

02-02-2024 12:37

kabert +6369

Goed verhaal voor een ad journalist.
De toekomst laat zien of het uitpakt zoals bedoeld.
Namelijk de derde plaats vasthouden.

02-02-2024 10:08
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties