Maurice Steijn topkandidaat voor hoofdtrainerschap onder supporters FC Twente

Met de aankondiging van zijn vertrek, komt er na drie seizoenen een einde aan het hoofdtrainerschap van Ron Jans bij FC Twente. Het gevolg was dat ook technisch directeur Jan Streuer gaat stoppen bij de Enschedese club. Zodra de handtekeningen gezet zijn sluit Arnold Bruggink direct aan en per 1 juli is hij dan officieel de nieuwe TD. Streuer blijft tot 1 juli eindverantwoordelijke, maar laat de definitieve beslissingen aan Bruggink. Streuer blijft vervolgens aan tot 1 september om Bruggink bij te staan.
De eerste taak van Bruggink wordt het aanstellen van de nieuwe trainer. Want pas als de nieuwe trainer bekend is, kunnen de gesprekken worden gestart met de nieuwe spelers die Streuer vast en zeker al op een lijstje heeft staan. Inmiddels gaan er vele trainersnamen rond in Twente en omstreken, maar welke trainer is volgens de Twente-supporters het meest geschikt?
We besloten een poll te maken met daarin negen namen die wel eens zijn gelinkt aan FC Twente. Uiteindelijk waren de meeste stemmen voor de succestrainer van Sparta, Maurice Steijn. De enige naam die een beetje in de buurt kwam was die van Peter Bosz. Het gat met de nummer drie Giovanni van Bronckhorst is opvallend groot te noemen. De trainer met de minste stemmen was John van 't Schip. Hij begon zijn trainerscarrière bij FC Twente, maar dat werd geen succes. Hieronder de volledige uitslag van de poll.
Plaats reactie
8 reacties
MarcJanko +4132
Dieter Hecking. Arnold Bruggink heeft er bij Hannover mee samengewerkt. Goede trainer voor Twente !
faas48 +2584
Ik denk aan Arne slot…..komt ook uit de buurt, nee gewoon een goede trainer kiezen kijk ook eens in Zweden….
FCT1965 +11387
Niet doen! Haal iemand die het gewend is om bovenin mee te spelen en de nodige ervaring heeft met het spelen van Europees voetbal. De club wil toch vooruit? Dan moet je ook durven investeren in een goede trainer.
RaceFace +4895
Ben effe benieuwd, een Nederlandse of buitenlandse trainer?
FCT1965 +11387
Mijn voorkeur heeft Preud'homme. Die kent de club en de eredivisie. Als dit niet mogelijk is dan het liefs een Nederlandse trainer. Maar ook dan heb ik eigenlijk maar één naam en dat is Peter Bosz. Lastig... Jij?
RaceFace +4895
Aub niet, FcT heeft een trainer nodig met ervaring in Europa en weet wat spelen is om de prijzen. FcT wil vooruit en heeft ambitie dat gaat deze kandidaat ons niet brengen.
Nanny.K +140
De beste matrices stein!!!
Tukkerpower +13649
Ik zou z'n oom nemen........Maurice Steijn
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties