Lammers mag rekenen op basisplek tegen RB Salzburg en staat te popelen

De kans is groot dat Sam Lammers gaat starten tegen FC Red Bull Salzburg. Dit valt op te maken uit de woorden van Joseph Oosting na afloop van de met 1-2 gewonnen uitwedstrijd tegen NEC. Lammers startte die wedstrijd voor Ricky van Wolfswinkel en had al na acht minuten de bal in het netje liggen. De voorafgaande actie van Ltaief was mooier dan de afronding zelf, want dat was eigenlijk een simpel intikkertje. "Maar je moet er wel staan", concludeerde de spits na afloop terecht.
Dinsdag wacht de return van de derde voorronde van de Champions League. Dan moet FC Twente een 1-2 achterstand uit de heenwedstrijd zien goed te maken. Als het aan Lammers ligt, speelt hij gewoon. "Als het aan mij ligt wel, fysiek sta ik er goed op. Maar ik ben niet degene die dat beslist. Daar staat de man die er over gaat", aldus de spits in gesprek met Ten Voorde van de Tubantia.
Daarmee verwijst hij naar Joseph Oosting, die nog geen keiharde 'ja' wil geven, maar uit zijn reactie valt op te maken dat Lammers zich geen zorgen hoeft te maken. "We moeten het nog bespreken met elkaar, maar Sam is een hele goede speler. We hebben niet voor niets onze nek voor hem uitgestoken. Ik hoef daar niet over na te denken."
Er bestaat ook de mogelijkheid dat Oosting kiest om te starten met Van Wolfswinkel en Lammers samen. Ricky zal zaterdag op de bank en moest het doen met een invalbeurt. Lammers kijkt vooral uit naar zijn debuut in de Grolsch Veste. Hier won hij vorig jaar met FC Utrecht en zal dat nu willen doen in het rood van FC Twente. "Daar kijk ik enorm naar uit. Mijn eerste wedstrijd in een volle Grolsch Veste is meteen een hele mooie. De club heeft keihard gewerkt om dit te bereiken, en nu is het aan ons. We hebben echt volop kansen."
Plaats reactie
14 reacties
TrotsopTwente +16066
Starten met Lammers en RvW en Steijn op de bank!
Frank.A +6
Steijn eruit
Tukkerpower +13658
Steijn er uit.
Vak317 +5814
Idd mooie actie van ltaief eindelijk weer een buitenspeler die zijn man opzoekt en een actie durft te maken ik zou zeggen ook basis morgen
Epi4ever +12888
Heerlijk, spelers die staan te popelen! Wij popelen vrolijk mee. COTE!
Tijntje +679
Succes Lammers!
losserseglanerbrugger +4239
Unnerstal
Kuipers bruns hilgers regeer
Kjolo vlap van wolfswinkel
Van bergen of ltaief is mij om het even, lammers en rots
Raika +13665
Ajb GEEN Regeer, en Ltaief en beginnen met Rots, voldoet Rots nog steeds niet dan na de pauze wisselen met v.Bergen.
losserseglanerbrugger +4239
Raika op dit moment hebben we niemand anders
Ronald70 +2596
Prima opstelling, maar zonder Regeer. Dus van Hoorenbeeck erbij ipv Regeer
FcTwentesupporteruitAssen +13278
Je kan niet om Lammers heen. Om een kans te maken tegen Salzburg heb je kwaliteit en ervaring nodig. Vervelend voor Steijn maar ik zou van Wolfswinkel achter de spits zetten.
duimpje +1507
Sluit ik mij geheel bij aan.
Toon.V +679
Stein en kuipers moet links achterin veel meer vertrouwen in dan de ex ajax speler
Dunya +880
Starten met Lammers en van Wolfswinkel ipv Steyn.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties