Grote droom Steijn nog niet verwezenlijkt: "Maar het moment gaat een keer komen"

Sem Steijn heeft één grote droom in zijn voetbalcarrière en dat is het Nederlands elftal halen. Voor de aankomende interlandperiode werd zelfs al gespeculeerd over een oproep van Steijn voor Oranje, maar de Eredivisie-topscorer werd niet opgenomen in de voorselectie van bondscoach Ronald Koeman. Menigeen was daar verbaasd over.
Vindt Steijn het zelf ook vreemd dat hij niet is opgenomen in de selectie? "Ik vind het vooral leuk dat heel veel mensen dat vreemd vinden", reageert Steijn in gesprek met ESPN. "Ik blijf gewoon hard werken en hoop er ooit bij te zitten, dat is een doelstelling. Wanneer dat is, gaan we zien." Steijn gaat er niet vanuit dat hij wel bij de voorselectie had gezeten als hij voor Ajax, PSV of Feyenoord had gespeeld.
Wat moet Steijn doen om er de volgende keer wel bij te zitten? "Misschien nog meer scoren en nog dwingender zijn aan de bal. Het algehele plaatje zal beter moeten, denk ik. Dat vind ik van mezelf en daar werk ik elke dag aan. Dat wordt allemaal steeds beter, dat zien we allemaal. Dan gaat er een keer een moment komen", besluit de 23-jarige middenvelder.
Steijn heeft na 24 Eredivisie-speelrondes al 19 keer gescoord. Daarmee staat hij maar liefst zeven doelpunten voor op naaste achtervolger Troy Parrott in de strijd om de Willy van der Kuijlen-trofee, de prijs voor de topscorer van de Eredivisie. Ondanks deze cijfers heeft Ronald Koeman besloten om Steijn buiten de voorselectie te laten. Eerder liet de bondscoach wel weten dat hij Steijn in beeld heeft.
Plaats reactie
0 reacties
Laad meer reactiesJe bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties