Gefrustreerde Hartman over incident bij dug-out: "Alsof ik een hondje ben"

Vlak voor het einde van de wedstrijd Feyenoord - FC Twente ontstond er een opstootje bij de dug-out van FC Twente. Feyenoord-back Quilindschy Hartman had haast en probeerde de bal snel weer in het spel te brengen. Hier weigerde de bank van FC Twente aan mee te werken. Het leverde de nodige frustratie op bij de Oranje-international en die was er na afloop van de wedstrijd nog steeds.
"Ik ben er doodziek van. Ik zag net wat statistieken: het gebeurt ons te vaak dat we grote kansen krijgen en veel balbezit hebben... Vandaag kregen we dan niet heel grote mogelijkheden, maar we kregen niets tegen. Dan lijkt het bijna op een potje gamen. Uiteindelijk halen we te weinig punten, als je kijkt hoe vaak dit gebeurt."
Dan naar het voorval bij de dug-out. "Die gast tikte al een paar keer de bal voor mijn voeten weg. Het was een beetje kinderachtig, vond ik. Dus ik dacht: als je het nog één keer doet, dan pak ik je. Ik kreeg geen kaart, maar ik kan het misschien beter niet doen. Ook omdat we haast hadden. Hij tikt de bal twee keer voor mijn neus weg, alsof ik een hondje of zo ben."
Plaats reactie
14 reacties
StevenBos +4204
Och gut, jochie. Als Bijlow een extra bal het veld opgooit, vind je het geweldig. Nou zit de schoen aan de andere voet, dan moet je ook een grote jongen zijn.
Ajtmaweet +766
heel volwassen reactie... not
Rockfisch +12771
Uiteraard geeft Blindhout hem geen geel. Mag niet in het Kuipie.
Willy.V +2381
Kreeg wel geel
Gerard.v +719
Dit is wel de wedstrijd van de domme voetballers.
Q zorgt dat Feijenoord in de laatste minuten minder aan het voetballen kwam.
FCT1965 +11488
Dit is echt genieten. Pak tak!
Apeldoorn +5243
Je krijgt een bal toegeworpen die laat je lekker aan je voorbij gaan om maar die dug-out van Twente in te vliegen en irritant te zijn.
Je bent echt een zielig ventje om dan de schuld bij de ander neer te leggen.
Riks.t +2948
😂😂😂😂😂
Spira +3107
Beetje flink doen, totdat Tyton vanuit de verlaagde dugout in de benen komt. En weg is Hartman.
Youngred +4225
En die El Maach , die kan nog boksen ook 😂
Spira +3107
TEMU security. Tyton El Maach Unnerstall, ik loop wel een blokkie om.
Youngred +4225
Ja met die drie wil je het denk ik niet aan de stok krijgen
Youngred +4225
Janken daar in rotjeknor , wat een jankerds 🤣
Marc.B +1492
Aport......
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties