Samenvatting FC Twente - PSV seizoen 2023-2024 (0-3)

Zaterdagavond speelde FC Twente in de Grolsch Veste tegen PSV. De ploeg onder leiding van Peter Bosz verkeert in absolute topvorm. Het verloor in de afgelopen twaalf eredivisieduels niet, hiermee staat de club uit Eindhoven op de eerste plaats. FC Twente, dat thuis al 24 wedstrijden ongeslagen is, gaat op jacht naar de overwinning.
FC Twente startte onrustig aan de bal. In de 24e minuut verloor Mees Hilgers de bal, waarna hij via een forse tackel met gestrekt been een overtreding maakte op Hirving Lozano. De centrale verdediger leek weg te komen met een gele kaart, maar na de ingreep van de VAR werd dit een rode kaart. In de 45e minuut kreeg FC Twente de kans op de 1-0, maar vergeet te scoren. Uit de counter van deze aanval scoorde Joey veerman de 0-1.
De 0-2 valt al snel na rust, in de 48e minuut valt de bal ongelukkig via het hoofd van Robin Pröpper binnen. De wedstrijd leek te gaan eindigen in een 0-2, maar in de 81e minuut valt de 0-3 door een fout in de opbouw bij FC Twente, doelpuntenmaker: Johan Bakayoko. Na negentig minuten voetballen was dat ook de eindstand.
Opstelling FC Twente: Unnerstall, Brenet (45. Samspted), Pröpper, Hilgers, Smal, Sadílek (76. Eiting), Kjolo, Steijn (27. Van Hoorenbeeck), Rots (60. Van Wolfswinkel), Ugalde, Regeer (76. Taha).
Opstelling PSV: Benitez, Teze, Ramalho (79. Sambo), Boscagli, Dest, Schouten (67. Saibari), Til (76. Lang), Veerman, Bakayoko, De Jong (76. Pepi), Lozano (67. Tilman).
Plaats reactie
52 reacties
Tukkerpower +13983
Ze moeten die Lindhout die fluit in z'n reet duwen zodat hij niet meer kan fluiten. Partijdige eikel, alles tegen Twente gefloten. Kaart Hilgers is terecht maar dat die Bakaklojo geen 2e geel krijgt is een schandaal.
Ben +1875
Rots heeft nu genoeg kansen gehad. Draait altijd naar binnen en verliest dan de bal. Gaat zelden tot nooit buitenom. Geef Taha maar een basisplaats. En in de winter een linksbuiten halen. Een goede Vlap werd ook gemist..
En Hilgers benadeelde zijn team met een terechte rode kaart. Is ontzettend traag, ook in de opbouw. Wordt overgewaardeerd.
Jan.J99 +519
Waarom Twente wel een rode kaart en 2x psv niet. Het voetbal stinkt. Krijg er steeds meer genoeg van Jan
evdbiggelaar +5997
Rots niet meer opstellen,regeer als linksbuiten was een drama
Unnerstal was ook niet sterk gisteren
In de winter een goede buitenspeler halen,als jij echt mee wil doen dan heb jij meer goede spelers nodig
Vak317 +5923
Laat regeer gewoon op de plek van smal staan ging hardstikke goed die smal die trapt nog geen deuk in een pakkie boter
vandekraan +1037
FCT niet zo fel als vak P jammer genoeg.
Was ook niet onder de indruk van PSV eerlijk gezegd, wel onder de indruk van de wissel met Steijn. En jammer dat Sampsted niet starte na zo’n goed eerste seizoenshelft.
Ook jammer dat de nieuwe schoenen van Rots niet lekker pasten.
H.t +522
Laten we het aub niet over de scheidsrechter hebben. We hebben het helemaal aan onszelf te wijten. Rots. Brengt, Smal, Hilgers zwaar onder de maat. Wissel Stein discutabel. Vanaf het 1e moment was er teveel ontzag voor Psv. Ook voor de rode kaart was de pressing volstrekt onvoldoende.
SCH +541
Stadion zat weer vol met hoerelopers......
Vak317 +5923
Jij was er dus ook
Rick +762
Iemand over de wissel van Steijn. De topscoorder van Twente wordt eruit gehaald i.p.v een slecht spelende rots of een regeer die niet linksbuiten hoort te staan?
Willy.V +2381
Weer hilgers. Tegen utrecht ook al negatieve rol en schuld aan het gelijke spel. Voorlopig niet meer opstellen echt vieze overtreding wat slecht kost je de wedstrijd.
TrotsopTwente +16564
Twente MOET de komende wedstrijden tot aan de winterstop echt allemaal winnen, want anders zit Twente niet meer bij de top 4!
1953 +3694
En dan de tweede competitie helft alle topclubs uit
TrotsopTwente +16564
Wat ontzettend dom van die Hilgers!
TrotsopTwente +16564
En WEER laat Twente het op een heel belangrijk moment af weten!
Rene074 +1656
Behoorlijk teleurgesteld, domme rode kaart, 3 goals tegen door fouten van Twente en de late wissels konden geen potten breken. Muv van Vergeer en Hoorenbeek vind ik dat de recentelijke aankopen nog niet veel toevoegen
Epi4ever +13099
Volkomen terechte en gemakkelijke overwinning van PSV. Vanaf het begin weinig overtuiging bij Twente. Domme tegenslag. Maar ik zag een klein lichtpuntje.TAHA! Maar het was uiteraard veel te weinig.
Wim.H +3331
1 goal en de rode kaart is de s huld van brenet,die was in geen velden of wegen te bekennen in de verdediging, dus ook de fout van de trainert om brenet er in te doen voor sampsted!
Danny.O +1411
Hou toch op. Brenet komt niet zo in glijden. Dat doet toch echt Hilgers. Gewoon een domme actie.
Wim.H +3331
Nee deed hij dat maar,dan was hij iig op zn plek
Vak317 +5923
De topscorer eruit halwn en Rots die de bal weer verklooit bij de 0-1 laten staan meneer Oosting was ik best wel favoriet van maar sonds Heracles uit maakt hij niet meer zo heel veel indruk met zowel de opstelling als de wissels ook smal voor Regeer na heracles zo fout die smal speelde bij Pisvee mee vanavond bah
Eerem +4776
Maatje te klein mensen!
Riks.t +2948
Laat Hilgers mooi met de PSV Bus richting Eindhoven gaan😡
1953 +3694
Schouten maakt een zelfde overtreding als Hilgers maar.krijgt geel VAR kijkt andere kant op.Schouten moet 2 minuten later weer geel krijgen maar gebeurd niets.Rechtsbuiten van psv krijgt geel maar moet 2 minuten zijn tweede gele kaart krijgen maar weer gebeurd er niets
Jeroen +165
Lindhout was erg zwak (Bakayoko 2e geel en Veerman geel 1e helft) maar de overtreding van Schouten was geen rode kaart.
Bas +1547
Oké Twente was zwak, Hilgers enorm domme rode kaart en zoveel fouten waar je PSV in het zadel helpt... Maar ben ik de enige die opvalt dat elke keer als we deze meneer Lindhout als scheidsrechter hebben hij alles tegen ons fluit en de tegenstanders zoveel sterker laat ogen. En allemaal beslissingen waarmee die PSV matst met als dieptepunt Bakayoko die gewoon zijn tweede gele kaart moet krijgen. En Veerman 100% gele kaart in de eerste helft ziet die ook niet. Waar is deze gek elke wedstrijd mee bezig??
mark.k +4069
Tjonge jonge....hoezo jezelf in de kaart spelen...en die verslaggever maakt helemaal gek...
Raymond.G +19
Welke verslaggever?
menno +1093
Wat een geklooi op het middenveld. Twente gewogen en te licht bevonden. Helaas. Volgende week er tegen aan
Stan.K +24
Hilgers maar even 10 wedstrijden, na zijn schorsing, eruit laten.
menno +1093
Haha. Zei ik ook al
löpwalösgoodtepassebliem +6657
Ja? Je haalt je meest waardevolle verdediger er na één fout direct uit voor de rest van zijn carrière? Wie moet hem vervangen dan volgens jou, slimmerd
mark.k +4069
De angel uit het middenveld getrokken....hele domme zet. In mijn ogen, maar ik ben niet de trainer
Edwin.P +717
Leek mij ook
1953 +3694
Dom van Hilgers maar het begint bij de keeper die Hilgers zo dom inspeelt.En de tegengoal begint bij Rots die de bal verklungelt terwijl er op links 2 spelers vrij staan
menno +1093
Ga je hem nu nog verdedigen ook ? Als hij blijft staan kan hij de aanvaller gewoon opvangen.
menno +1093
Waarom Brenet niet wisselen? Nu haal je de topscoorder eruit.
mark.k +4069
Ik had besluitloze rots eruit gehaald.
Enschede2 +2042
Beide... En steijn dr uit halen begrijp ik ook niet, enige die goals kan maken en de psv verdediging nog op eigen helft kon houden... En rots en brenet zijn niks anders dan balverlies vandaag...
löpwalösgoodtepassebliem +6657
Ik had ze er allemaal af gehaald als ik jullie was. Lekker rustig op het veld
Silvo.K +95
Helemaal eens, kapt altijd terug. Geen verassing. De opkomende (scorende )man gewisseld, fout van onze trainer.
FCT1965 +11487
Man man Hilgers. Wat ben je een knuppel. Op volle snelheid zo inkomen. 😡
menno +1093
Ik zeg het wel vaker. Voetballers en iq
Arthur.P +6501
IQ , wasdat dan ?
menno +1093
Hilgers. Wat een achtelijke manier om in te komen. Wat bezield hem. En dat was het dan. En bedankt. Idioot
mark.k +4069
Inderdaad, wat een onkunde...man man man
mark.k +4069
2-1 COTE
Wim.H +3331
Brenet erin,ik denk verkeerde keuze! Maar ik hoop dat hij er 2 in prutst
Enschede1965 +1251
Je krijgt gelijk. Laat z’n man gewoon gaan bij de goal. Sjokt rustig terug zonder ook maar enige moeite te doen om Veerman te achterhalen.
evdbiggelaar +5997
Wordt tijd voor een buitenspeler in de winterstop,veel te weinig op de flanken
Steem +3270
Maar wel één die het verschil kan maken! In Scandinavië moet toch wel een speler te vinden zijn die ons beter maakt. Vandaag ook geen creativiteit op ons middenveld!
Edwin.P +717
Er zijn heus wel betere dan die Rots pfffff
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties