Enschede gaat supporters RB Salzburg gastvrij ontvangen en hoopt op voetbalfeest

Op 13 augustus speelt FC Twente in eigen huis de return van de derde voorronde van de Champions League tegen Red Bull Salzburg. Na alles wat er gebeurd is rondom de thuiswedstrijd tegen Hammarby IF en het kritische rapport dat daarop volgde, wil de gemeente Enschede er nu een waar voetbalfeest van maken.
"We denken dat dit een mooi feest moet kunnen worden", vertelt locoburgemeester Jeroen Diepemaat bij RTV Oost. "We gaan er alles aan doen om de fans gastvrij te ontvangen." De wedstrijd tegen de Oostenrijkse club wordt niet bestempeld als hoogrisicowedstrijd. Diepemaat legt uit waarom.
"We zitten van tevoren bij elkaar met instanties zoals de politie, het OM en FC Twente zelf en dan wordt alle info bij elkaar gelegd en op basis van het verleden wordt dan die inschatting gemaakt. In dit geval zien we alle reden om er iets positiefs van te kunnen maken." Er zal een fanzone worden ingericht voor de bezoekende supporters op het Willem Wilminkplein.
Plaats reactie
10 reacties
klaas-jan.p +1
Zo zou het altijd moeten.
Die 2% raddraaiers zullen bij een mooi voetbalfeest niet de boventoon voeren.
Eventuele "meelopers" zullen liever feestvieren, dus daar heb je weinig last van!
En wat er ook georganiseerd wordt, je hebt altijd een paar idioten die het voor de massa willen verpesten. Niet alleen bij het voetbal.
Ook bij concerten, zomerfeesten, e.d. zijn idioten die wanneer er alcohol en/of drugs in gemikt wordt, zich zullen misdragen.
Maar laten we de aandacht richten op het feest en andere zaken buiten beschouwing houden!
nw5gywzfmm +1884
Ben benieuwd
fox63 +747
En zo hoort het ook !!!!
Maz +3714
Goed zo! Lekker samen een biertje drinken. En na afloop gaan we ze troosten.
kabert +6368
🤣🤣
Tukker1965 +154
Qua supportersaantallen is Salzburg vergelijkbaar met Heracles
Youngred +4188
Kijk en zo had dat ook met Hammarby gekunt.
Pino +2093
Had gekund, alleen was hammerby niet te vertrouwen met hun domme uitspraken. Als hun de mond hadden gehouden en hier "gewoon" naartoe waren gekomen, was t misschien wel zo gelopen ja
Youngred +4188
👍
blaisenkufo +657
Zal me niks verbazen als FCT en RBS supporters samen een grolsch (of Stiegl) op het terras gaan drinken.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties