Eerste elftal

EL-tegenstander Olympiakos haalt 70-voudig Braziliaans international

EL-tegenstander Olympiakos haalt 70-voudig Braziliaans international

FC Twente speelt dit seizoen acht wedstrijden in de nieuwe Europa League tegen acht verschillende tegenstanders. Een van deze tegenstanders is het Griekse Olympiakos. De 14-voudig kampioen van Griekenland eindigde vorig seizoen op de derde plek, maar won in datzelfde jaar wel de Conference League. FC Twente speelt op 12 december uit in Griekenland en treft daar een bekende naam.

Olympiakos heeft maandag voormalig Chelsea-ster Willian Borges da Silva gepresenteerd. De inmiddels 36-jarige Braziliaan kwam transfervrij over van Fulham FC, waar hij de afgelopen twee seizoenen onder contract stond. Willian is het meest bekend van zijn periode bij Chelsea FC. Hier speelde hij van augustus 2013 tot en met augustus 2020. In deze periode werd hij twee keer kampioen en pakte hij ook de FA Cup, de League Cup en de Europa League. Tevens werd hij twee keer verkozen tot speler van het seizoen.

W. Borges da Silva

W. Borges da Silva

Attacker
  • Brazil
    Nationaliteit
  • 36
    age

Plaats reactie

666

5 reacties

Raika +13647

Ik sliep al slecht van Olympiakos, zal wat worden nu ik helemaal niet meer slaap,lol

03-09-2024 12:26

jay.d +931

Makkelijk in het broek zakje van van rooij

03-09-2024 09:27

Vrede +1235

Ik vraag me wel eens af waarom onze FCT nooit tegen dit soort buitenkansjes (ook al is deze al op leeftijd) aanloopt.

03-09-2024 10:42

Antonis +5

Niet reëel. Zo'n jongen is simpelweg niet te betalen voor ons FCT. Twente moet in een hele andere vijver vissen.

03-09-2024 10:49
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties