FC Twente Nieuws

Discussie over afsteken vuurwerk: "Kappen met die onzin!" of "Geeft net wat extra's"?

vuurwerk sfeeractie vak p supporters fc twente psv 2023 2024

Zaterdag voor de thuiswedstrijd tegen PSV deed Vak-P weer een sfeeractie. Het zag er mooi uit, maar veel supporters zetten wel hun vraagtekens bij het afsteken van vuurwerk. Het is nota bene de eigen speler Michal Sadílek die er met zijn tinnitus-verleden niet goed tegen kan en later op het veld moest komen. Toch werd besloten vuurwerk af te steken. Dat is wel in overleg gegaan met de supporters, de club en Sadílek. Laatstgenoemde uitte onlangs nog zijn kritiek op het afsteken van vuurwerk in voetbalstadions.

Op social media is wat discussie ontstaan. Sommigen vinden het vuurwerk mooi en bijdragen aan de sfeer, maar velen laten ook weten dat ze het niets vinden bijdragen aan de sfeer en dat ze liever zouden zien dat er geen vuurwerk meer wordt afgestoken voor wedstrijden. Een greep uit de reacties op X zijn hieronder te vinden. Wat vind jij? Laat het weten in onderstaande poll en in de reacties.

Poll

Vuurwerk afsteken voor de wedstrijd: mooi of niet meer doen?

Plaats reactie

666

14 reacties

Rockfisch +17932

Kappen met die onzin. Winden we ons over vuurwerkgeluiden elders in enkele stadions, maar tegelijkertijd wel voor elke scheet hier in het stadion het nodige de lucht inschieten. Behoorlijk tegenstrijdig, althans dat is mijn mening.

26-11-2023 21:46

Youngred +4511

Mooi houden zo

26-11-2023 16:58

tjoptjop +2

Pffff wat een gezeur. Wat een gedram. Voor die gene die een wedstrijd rustig zonder sfeer en zonder geurtjes en reukjes en knalletjes willen zien …… blijf lekker thuis voor de tv daar kun je het 9 van de 10 keer beter zien en daar heb je geen last van anderen die hun club op een iets luidere manier willen steunen. Maar dit gedram ……. En wat sadilek betreft het is met hem besproken want hij blijft binnen en komt na de knallen het veld op. Niks aan het handje ……

26-11-2023 16:00

TrotsopTwente +25029

Prima op het eind van het seizoen als je de 3e plaats hebt behaald! Tot die tijd valt er niets te vieren!
De Twente-selectie moet er vanaf nu maar eens elke wedstrijd voluit voor gaan en echt proberen alle wedstrijden te winnen, want anders eindigt Twente ergens in de plaatsen 5 t/m 8 en dus niet in de zo gewenste top 3!

26-11-2023 14:59

klostie +887

Jammer dat er nog velen buiten de poort stonden. T wordt tijd dat er meer poortjes komen

26-11-2023 14:44

Ben +2903

Kwestie van op tijd van huis gaan. Nergens last van gehad.

26-11-2023 17:27

SCH +542

Hoeft van mij niet op deze manier, eerst een doek voor je neus en dan ook nog vuurwerk waar je niets van kunt zien door dat doek. Doe 1 van de 2 of in ieder geval niet gelijktijdig

26-11-2023 14:36

tjoptjop +2

Thuus blievn

26-11-2023 16:04

Ben +2903

Ik neem tegenwoordig oordopjes mee naar de Veste. Want ook de beatmuziek voor aanvang is keihard. Ik heb ook oorsuizen. Zonder oordopjes heb ik na de wedstrijd tot de dag erna veel meer last van tinitus. Vlagvertoon is fraai, dat vuurwerk is onzinnig. Zie je in Engeland bv ook nergens. Gewoon mee kappen.

26-11-2023 11:31

Vrede +1585

Kappen met dat vuurwerk, het kost alleen maar een boel geld en rommel. Bewaar het voor Oud en Nieuw.

26-11-2023 11:01

elisabeth.t +147

Slecht voor mensen met astma. Luchtvervuiling. Uitstel van de wedstrijd omdat de scheidsrechters en lijnrechters niets kunnenwaarnemen. Iedereen komt voor de voetbal. Niet voor het vuurwerk!'

26-11-2023 10:37

Arthur.P +6504

Er zijn meer mensen met Tinnitus en andere gehoor problemen in het stadion, dus niet alleen Sadilek.
Dus het lijkt mij voor hen beter dat we er mee stoppen.
Persoonlijk heb ik er geen last van, daar ik al een beetje doof ben.

Vindt het zelf wel leuk , maar zie er geen meerwaarde in.
Dus stop er wat mij betreft mee, dit voor de toeschouwers die er last van hebben.
Voor de rest, good goan.👍

26-11-2023 12:09

Youngred +4511

Tinnitus is verschrikkelijk

26-11-2023 16:59
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties